Zmizík na vrásky i kyselina hyaluronová v koncentraci, jakou jste ještě neviděly

Kosmetiky je kolem nás mnoho a mohlo by se zdát, že je vždy po čem sáhnout. Jenomže čím více se učíme číst v etiketách, tím méně věříme slibovaným účinkům a mnohdy i zaváháme, jestli je to to pravé pro naše zdraví. Vzdát se raději kosmetiky? To určitě ne. Jen se svěřte do péče té lepší, která vám umí nabídnout skutečně funkční zmizík na vrásky.

Ani tradiční značka kosmetiky není zárukou toho, že vám nabídne produkt, který dostojí svých slibů ohledně účinků. Ještě větším problémem bývá obsah balastních látek, který se v kosmetických přípravcích nachází. Kosmetiku často vrstvíme a kombinujeme, takže se množství těchto látek v našem těle hromadí, navíc se dostávají do vzájemné interakce, kterou nikdo z hlediska vlivu na zdraví nehodnotil. Jediným vhodným řešením je přejí na přírodní kosmetiku, která však není z kategorie babských rad. Kosmetika od profesionálů bez chemie existuje, a dokonce ani není dražší než jiné prémiové značky. U nás vám ji nabídne PURE DISTRICT – v e-shopu na pražských Vinohradech, v Budečské ulici.

PURE DISTRICT není pouhý obchod s dobrou kosmetikou

Stojí za ním PharmDr. Lucia Havlíková a Mgr. Líba Drdáková. Těm se podařilo vytvořit mnohem více. Založily wellbeing concept store, který nabízí čisté, ryzí a přírodní produkty z oblasti péče o obličej, tělo, vlasy, líčení, zdraví i domácnost. Skvělé produkty pro zdraví a krásu umí nabídnout dospívajícím i ženám každého věku.

PharmDr. Lucia Havlíková a Mgr. Líba Drdáková, zakladatelky a majitelky wellbeing concept store PURE DISTRICT.
PharmDr. Lucia Havlíková a Mgr. Líba Drdáková, zakladatelky a majitelky wellbeing concept store PURE DISTRICT.

Zmizík na vrásky i další anti-age vychytávky

Wellbeing concept store PURE DISTRICT není jen dalším z multibrandových shopů zaměřeným na přírodní kosmetiku. Na trh dováží exkluzivně zajímavé produkty, jaké nabízí například korejská kosmetika WHAMISA, ale současně dělá vlastní výzkum a hledá inovace zejména v oblasti anti-age. V sortimentu proto najdete skutečné perly proti příznakům stárnutí. Hitem je zmizík na vrásky, dermální sérum Nine Tails od korejské firmy GIBES. Aplikuje se na vrásky kolem očí, které již během několika minut zmizí. Nemusíte si nechávat dělat sporné obličejové výplně. Stačí používat správnou kosmetiku.

PURE DISTRICT nabízí i osvědčený zmizík na vrásky Nine Tails.
PURE DISTRICT nabízí i osvědčený zmizík na vrásky Nine Tails.
Zmizík na vrásky – dermální sérum Nine Tails od korejské firmy GIBES.
Zmizík na vrásky – dermální sérum Nine Tails od korejské firmy GIBES.

Doslova zaklínadlem proti stárnutí je dnes kyselina hyaluronová

Ohání se jí každá kosmetická firma, ale v produktech se nakonec nachází ve zcela zanedbatelné koncentraci. PURE DISTRICT má však v sortimentu vysocekoncentrované lyofilizované perly kyseliny hyaluronové, které obsahují až 25 972 ppm účinné látky. To je desetinásobek toho, co najdete v běžných kosmetických výrobcích. V jediné perle tak najdete tolik kyseliny HA, kolik obsahuje celé 30ml balení speciálního hyaluronového séra.

Proti vráskám a stárnutí zkuste vysocekoncentrované lyofilizované perky kyseliny hyaluronové.
Proti vráskám a stárnutí zkuste vysocekoncentrované lyofilizované perky kyseliny hyaluronové.

Přírodní kosmetika i další wellbeing produkty

PURE DISTRICT myslí i na naše zdraví zevnitř. Pro posilnění imunity, paměti a energie můžete vyzkoušet extrakt ze ženšenu – KOMBE. Jde o vlastní produkt firmy a nabízí se ve smoothie z manga, v mandlovém másle, v marmeládě či v kávě.

Extrakt ze ženšenu, KOMBE, koupíte nejen jako čaj.
Extrakt ze ženšenu, KOMBE, koupíte nejen jako čaj.

Koupíte zde i produkty pro zdravou domácnost. Například ubrousky do sušičky testované proti výskytu alergenů. Na odstranění pachů v domácnosti se hodí speciální ekologická desinfekce JOYDEN PET. Jde o univerzální účinný čistič bez škodlivých látek. Chcete žít zdravěji, ekologičtěji, udělat něco pro svoji krásu a postavit se stárnutí? Wellbeing concept store vám umožní nejen snít, ale začít si své sny plnit.