České lázně letos osvěží více než pobyt u moře

Jih Evropy, kam jako Češi rádi jezdíme na letní pobyty, trápí letos extrémně vysoké teploty, které panují téměř již od dubna. Pojďte si letos v létě užít raději luxus, který nabízí české lázně. Tak, jak si jej dopřávala třeba česká společenská, kulturní a podnikatelská smetánka za první republiky. 

Letní pobyt v lázních jako dovolená je hit

České lázně, co se zahraničních turistů týče, poněkud prořídly. Přišly zejména o ruské turisty. Avšak i díky tomu se v nich teď Češi cítí opět jako doma a houfně se do nich vrací. Nejen do těch notoricky známých, ale zkouší i jiné, ty s tradicí, nebo moderně vybudované v posledních létech. Letní pobyt v lázních dnes bývá koncipován jako plnohodnotná dovolená. Jsou možné ty s celou rodinou, anebo si je lze dopřát třeba i bez dětí, které jsou právě v táborech, případně na jiných sportovních pobytech. Díky létu v lázních se zrekreujeme, můžeme si dopřát různé zajímavé procedury, poznat místní památky, a taktéž navázat řadu nových přátelství. Pojďte se podívat na pár typů, kam si ještě letos vyrazit do lázní. 

Do Karlových Varu se vyplatí jet i po mezinárodním filmovém festivalu

Možná si říkáte, že si někdy dopřejete atmosféru MFF v Karlových Varech. Ale nebuďte smutní, pokud jste to nestihli ani letos. A do Varů si ještě směle vyjeďte. Jsou notoricky známým lázeňským městem. Lázně Karlovy Vary – to jsou hotely, restaurace, služby. Všichni jsou zde na vás připraveni. Odpočinkový týden si lze dopřát třeba v Sanatoriu Kriváň. Procedury a skvělý pobyt vám nabídne Hotel Termál. VIP čtyřdenní pobyt si máte příležitost užít ve wellness Hotelu Green Paradise. Možností jsou doslova stovky. 

TIP: Letní pobyt v lázních si nejlépe vyberete díky službě Spa.cz. Najdete zde přehled ubytovacích možností, podrobnosti o službách, nabízených procedurách, cenách a pobyt si hned snadno rezervujete i zakoupíte. Kromě českých lázních si zde pořídíte i lázeňské pobyty na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku a ve Slovinsku. 

Krásné horské české lázně najdete i v Jeseníku

Lázně Jeseník jsou pro ty, kteří se v létě raději uchýlí do stínu stromů. Jeseníky jsou nádherné české hory, které jsou současně proslulé svým pokročilým a oblíbeným lázeňstvím. Kromě koupání v místních indoor i outdoor bazénech si pobyt v Jesenících užijete i díky možnosti sportovního vyžití a turistice. Jeseníky jsou oblíbené pro rodinné, partnerské i seniorské pobyty. Skvělý wellness pobyt nabízí Wellness & Spa hotel Villa Regenhart či Lázeňský dům Jan Ripper. Oblíbené pobyty jsou v hotelu Slunný dvůr či v Hotelu Praděd Thamm. O Jesenících se říká, že jsou to hory, které si nelze nezamilovat. Tak se pojďte zamilovat ještě toto léto. 

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail