Náš tým

editor in chief

Miluji sladké jídlo a od toho se odvíjí většina mých koníčku. Vařím, peču a naštěstí z toho netloustnu. Takže se má láska k módě nesetkává s posměšky kvůli mé figuře – patřím mezi málo šťastných, kteří se mohou pořád jíst a přesto netloustnout. A to i když sportu holduji skutečně jen rekreačně.

editor

To co mne fakt baví, je pořád žertovat. Byla jsem zvolena za redakčního šaška. Aspoň něco, když kandidovat na Miss redakce bych rozhodně nemohla. Miluji bižuterii a ve velkém ji sbírám. Většinou ji nestíhám ani všechnu vynosit. Takže funguji jako půjčovna pro všechny kolem. Nyní mne chytla další vášeň – manikúra!

editor

Odjakživa byly mojí vášní vlasy. Přemýšlím, jakou barvu, střih nebo melír jsem ještě neměla. Těžko se něco hledá. Vždy si říkám, že jsem se raději měla stát kadeřnicí, než studovat média a marketing. Ale naštěstí mohu dělat práci, kde spojím vše dohromady. A tak píšu o vlasech a doufám, že vás to baví stejně jako mne!

editor

Pocházím z vinařské rodiny a víno se stalo také mojí vášní. Dělám pro kolegy v práci pravidelné degustace a poctivě je školím, takže za chvíli bude naše módní redakce způsobilá vydávat také časopis pro degustátory a vinaře. Táta nás v redakci zásobuje vínem z naší vinice a brácha mi ze své vinotéky vždy vybere to nejlepší na ochutnávání.

editor

Jsem vášnivý zahradník. Holky mají výhodu, že si na nehty natřou lak, ale já vždy před schůzkami drhnu kartáčkem nehty od hlíny a po víkendu to dost často vůbec nejde. Není nic, co by mi nevyrostlo, nezaplodilo nebo nezakvetlo. Ale nebojte se, nejsem amatérem ani v módě. Živil jsem se léta jako stylista a móda je mojí druhou vášní. Stejně tak jako vlasy.

editor

Chtěl jsem být módním návrhářem, ale být jím není nijak snadné. Občas něco navrhnu, ale spíše se zabývám stylingem a radím mužům, co na sebe. Skloubit práci návrháře a stylisty by ještě šlo. Ale když se do toho přidá ještě láska psaní, to už si musíte vybrat! A tak píšu pro magazíny v naší redakci a také jsem se pustil do psaní vlastní knihy. Ale na tu si ještě počkáte!

editor

Myslím, že mne nejlépe charakterizuje sousloví – hysterická matka! Dvě děti mi zabírají všechen volný čas, k tomu pes, kočka… Ještěže mám práci, která mne baví a kde si vždy odpočinu. Psaní mne bavilo odjakživa a když ještě můžete psát o věcech, které vás baví, je to splněný sen. Psát o vlasech, účesech a módě je poučné i vzrušující.

editor

Nejvíce mne asi charakterizuje moje vášeň pro zvířata. Nosím domů vše. Kočky, pejsky, hlodavce všeho druhu, dokonce šneky nebo pavouky. Nikdy nenosím černou, protože moje kočka je vždy ozdobí bílými chlupy. Nikdy nenosím bílé kalhoty, protože mí psy si o ně vždycky otřou tlamu po snídani. Zato vždy nosím velké kabely, protože chlupáči potřebují denní přísun dobrůtek.