Tantra nebo nuru masáže – víte co od nich čekat?
Tantra nebo nuru masáže – víte co od nich čekat?

Tantra nebo nuru masáže – víte co od nich čekat?

Lidské zdraví, fyzické i psychické, v mnohem úzce souvisí s naším sexuálním životem. Představíme vám dvě masážní techniky, které mají dávné kořeny a uplatňují se dodnes: tantra masáže a nuru masáže.

Pojem tantra slyšela řada z nás, ale málokdo si pod ním umí představit, oč vlastně jde. A ono to tantrické učení nemá obecně snadné. Existuje totiž několik směrů tantry – především budhistický a hinduistický, a už ony přinášejí různé pohlížení na tantru a tantrismus. My se ale podíváme na tantru poněkud poevropštěnou. Ta si z té původní vzala různé meditační praktiky a aplikovala je na podporu sexuální přirozenosti člověka.

Tantra jako cesta k lepšímu sexu

Ano, sex je pro lidi naprosto přirozenou součástí života. Sexualita úzce souvisí s našim zdravím, fyzickým i psychickým. Pokud se vrátíme k tantře, ta chápe sex jako spojení energie, ke kterému dochází při intimním kontaktu dvou těl. Tantra nás učí, jak s touto energií nakládat a jak ji usměrňovat. Podle tantrického učení se muž při ejakulaci zbavuje energie. Proto tantra učí, jak tuto energii umět v těle udržet a oddálením ejakulace se dostat do jakéhosi transu. Žena se při tantrickém sexu učí prožívat sexuální akt celým svým tělem a rozprostřít energii do celého těla. Obecně je tak vlastně tantra, která byla převzatá evropskou kulturou, školou prožívání rozkoše.

Tantra je forma meditace, která umí pomoci zlepšit náš sexuální život, ale i celkovou fyzickou a psychickou pohodu.
Tantra je forma meditace, která umí pomoci zlepšit náš sexuální život, ale i celkovou fyzickou a psychickou pohodu.

Tantrické masáže jako relaxační rituály

Tantra masáže bývají určeny pro páry nebo pro jednotlivce – muže i ženy. Jde o relaxační masáže, které jsou však spojené s intimními masážemi, včetně doteků v intimních partiích. Uvolňují se různé partie těla: záda, hrudník, hýždě, nohy i chodidla. Důležité je správné dýchání. Masáže tantra využívají účinky přírodních olejů a aromateriapie.

Osvojte si umění tantrického milování

Tantrická masáž je předstupeň tantrického milování. Obojí je uměním, které si musíte osvojit. Můžete se mu učit v páru. Pokud tu možnost nemáte, tantra masáže vám nabídne řada speciálních salonů. Nabídku jednoho z nich najdete na webových stránkách www.secret-eroticmassage.cz.

Osvojené tantrické zásady si nejlépe užijete v partnerském vztahu. Naučte se je!
Osvojené tantrické zásady si nejlépe užijete v partnerském vztahu. Naučte se je!

Nuru masáže otevírají cestu k novým tělesným prožitkům i k relaxaci

Nuru masáž je tradiční japonská masáž, která pomáhá k uvolnění těla, mysli i k odbourání stresu. Její podstatou je používání speciálních, velice kluzkých gelů neboli lubrikantů, které nezanechávají mastné stopy. Masáž spojuje uvolnění, smyslové a erotické požitky.

Nuru je o kontaktu tělo na tělo. Masérka masíruje celým svým tělem a vyvolává iluzi sexuálního styku. A i když k němu  nedojde, jde o natolik intenzivní požitek, že obvykle nakonec dojde k samovolnému vyvrcholení. Nuru massage pomáhají osvěžovat sexuální stereotypy i povzbuzovat sexuální apetit. Je to speciální relaxační erotická masáž proti stresu.

Nuru masáž je masáž tělo na tělo za použití speciálního velice kluzkého gelu.
Nuru masáž je masáž tělo na tělo za použití speciálního velice kluzkého gelu.

Pokud chcete vyzkoušet účinky nuru masáže, vyzkoušejte některé kvalitní erotické masáže. Praha nabízí kvalitní masérské salóny s vyškolenými masérkami. Nezapomeňte, že u tantra masáží, nuru masáží i dalších erotických masáží nejde o sexuální styk, ale masáž.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu