Značka MISURA mění pohled na masážní přístroje a domácí masáž. Na trh přináší přístroje s dlouhou výdrží, vysokým výkonem a skvěle provedenou masáží.

Domácí masáž: S bolavými zády i chodidly pomůže masážní pistole

Značka MISURA mění pohled na masážní přístroje a domácí masáž. Na trh přináší přístroje s dlouhou výdrží, vysokým výkonem a skvěle provedenou masáží.

Bolesti páteře a pohybového aparátu patří mezi nejčastější chronické bolesti vůbec

Mnozí při bolesti páteře a zad jen stěží hledají pomoc. Ne každý chce užívat léky proti bolesti, navíc ty nemusí zcela pomoci, či je nelze užívat dlouhodobě a vůbec ne trvale. Řešením nemusí být ani změna životního stylu. Ta navíc přináší zlepšení pouze pozvolně. Ideálním pomocníkem pro rychlé zlepšení jsou masáže. Za ty profesionální však zaplatíme hodně peněz a stojí nás též čas, protože jen málokdy je máme poblíž. Řada lidí proto končí u různých domácích masážních přístrojů. Ty však až donedávna nepřinášely zrovna uspokojivé výsledky a často šlo spíše o reklamu na ne příliš funkční přístroje s malým výkonem, s nepraktickým napájením z elektrické sítě, nebo s malou výdrží baterie. Revoluční změnu přinesly až nyní profesionální české masážní přístroje Misura, zejména masážní pistole této značky.

Domácí masáž zad má nového profi pomocníka

Jak na bolest zad? Nově snadno. Od akutní bolesti i dlouhodobých chronických potíží pomáhá právě masáž pistolí Misura. Ať již máte bolesti krční, bederní či hrudní páteře, nebo vás bolí svalové úpony, je masážní pistole Misura cestou k rychlému uvolnění bolesti. Je ergonomicky vhodná i pro automasáže. Pokud přece jen na některá místa svých zad nedosáhnete, požádejte některého člena rodiny o pomoc. Zatímco běžná masáž od členů rodiny nemusí být ve správné intenzitě, či jste odmítnuti, protože se všichni stěžují, že je z masírování bolí ruce, s masážní pistolí Misura je to jiné. Důkazem je i zájem o pistoli z řad profesionálních masérů, kteří oceňují profesionalitu výrobku i pro ty nejkvalitnější masáže bez toho, aby se při masáži sami vyčerpali.

V rodině si masážní pistoli Misura zaručeně oblíbíte

Skvěle sedí v ruce a má výdrž až 8 hodin na jedno nabití. Vystačí tak na domácí masáž celé rodiny, a to i opakovaně. Jde o přístroj, který rodině ušetří nemalé finanční prostředky za profi masáže. Navíc se jich nebudete muset vzdávat ani v čase omezení, jaká přinesl třeba covid. Pistoli lze použít na masáže zad, ale i dalších částí těla. Nabízí se ve dvou velikostech, z nichž tu cestovní můžete mít u sebe v podstatě pořád. Masážní pistole Misura jsou dodávány s několika masážními nástavci. U pistole lze regulovat sílu tlaku.

Zkuste též relaxační masáž chodidel

Pod značkou Misura koupíte i další český produkt – masážní přístroj na chodidla. Masáž chodidel je osvědčená a oblíbená relaxační technika. Uleví vám od bolesti po náročném dnů na nohou, po sportovním výkonu, ale rovněž vás zbaví stresu.