Kvalitní masáže Olomouc – to je salon Karla Giebische. Nevidomý masér nabízí běžnou i speciální masáž. Objednat se lze online.
Kvalitní masáže Olomouc – to je salon Karla Giebische. Nevidomý masér nabízí běžnou i speciální masáž. Objednat se lze online.

Masáže Olomouc: Karel Giebisch nabízí doslova zázračné ruce

Kvalitní masáže Olomouc – to je salon Karla Giebische. Nevidomý masér nabízí běžnou i speciální masáž. Objednat se lze online.

Řada z nás nedá na masáže dopustit a dopřává si je poměrně pravidelně. Důvody se různí. Pro někoho je masáž nutnost, jak řešit zdravotní problémy třeba pokud jde o páteř či narušený lymfatický systém. Pro jiné je relaxací, nebo součástí životního stylu koketujícího s východní filosofií. Z pohledu profesionálních fyzioterapeutů a masérů dokáže masáž zlepšit stav páteře a celého pohybového aparátu. Je samozřejmě „první pomocí“ při různých akutních blokacích. Dokáže být prevencí mnoha nemocí. Pomáhá při stresu, uvolňuje a navozuje stav relaxace. Je skvělým podpůrným prostředkem rovněž při hubnutí a zlepšování stavu pokožky. Dokáže dokonce stimulovat růst vlasů, i když zrovna tento typ masáže nenajdeme obvykle u klasického maséra, ale spíše v kadeřnickém salonu. Rozhodně by se masáž v našem uspěchaném a současně sedavém životě měla stát pravidelnou součástí našeho životního stylu.

Kvalitní masáž chce především dobrého maséra

Je příjemné mít doma někoho, kdo je ochoten pomoci nám masáží při bolesti zad. Ale pravdou je, že ochota okolí časem klesá, navíc o odborné masáži nemůže být v tomto případě řeč vůbec. Jenomže ani najít profesionálního maséra, který skutečně rozumí své práci a současně nám vyhovuje, nemusí být zcela snadné. Na začátku jen málokdo z nás umí posoudit jeho odbornost. Spíše se stěžujeme, nebo si naopak pochvaluje, že má jemný, nebo naopak razantní přístup k masáži. Někoho fascinuje masér, který k masáži používá různé propriety k navození atmosféry – například vonné svíčky a tyčinky, pro jiné z nás je to zbytečnost a hledáme spíše funkční přístup. Vybrat si vhodného maséra je tedy velice individuální záležitost.

Obecně však platí, že bychom si měli vždy vybrat toho, kdo je skutečně v daném obor specialistou, má na masáže potřebné vyškolení a certifikáty. Rovněž bychom se neměli u daného maséra cítit křečovitě, stydět se, nebo se dokonce obávat či bát jeho hmatů.

Masérů je dnes přehršle. Zrovna masérský kurz patří mezi oblíbené rekvalifikace, které nabízí Úřad práce. Ale tyto kurzy jen stěží vychovají dobrého maséra z toho, kdo o tento obor nejeví skutečný zájem.

Víte, že jsou lidé se zrakovým hendikepem považování za lepší maséry?

Lidé se zrakovým postižením mají citlivější hmat. Příroda někde ubrala a jinde přidala. A právě tento dar dokážou tito lidé předávat jako profesionální maséři i nám, klientům jejich masážních salonů. Hmat je pro slepé lidi mnohem důležitějším smyslem než pro vidící. I díky tomu mají větší cit v ruce a jsou schopni lépe nahmatat problematická místa.

Služby profesionálního maséra se zrakovým postižením, Karla Giebische, najdete v centru Olomouce. Moderní prostředí salonu nabízí místo pro relaxaci, odpočinek i pro pomoc, kterou v masáži hledáte. Masážní salon Karla Giebische má bezbariérový přístup a výbornou dostupnost MHD.

Nevidomý masér, jehož ruce dělají zázraky

Karel Giebisch o sobě tvrdí, že zrak v jeho životě nehraje žádnou roli. Slepým je od narození. Přes tento hendikep žije naprosto plnohodnotným životem. Ani v dětství nebyl ochuzen o nic, co ostatní děti. Házel míčem na koš, běhal i jezdil na kole. Na střední škole se začal věnovat informačním technologiím a jejich využití pro lidi s hendikepem. Jenom u nich ale nezůstal. Rozhodl se pomáhat lidem i jako masér. Na rozdíl od běžné praxe však neabsolvoval některý se vzdělávacích kurzů pro postižené, ale dokázal zvládnou masérský vzdělávací program pro lidi bez hendikepu. Ani dnes není Karel Giebisch členem žádného sdružení, které sdružuje slabozraké a nevidomé maséry a podniká zcela samostatně.

V masážním salonu Karla Giebische se máte možnost objednat na klasickou relaxační masáž, regenerační sportovní masáž i na celou řadu speciálních a exotických masáží. Oblíbená je Breussova masáž či masáž lávovými kameny.

Masáže Olomouc – perfektní web a služby pro klienty

Karel Giebisch v sobě nezapře člověka, který žije moderními technologiemi. Modernizovaný web nově nabízí rezervační systém, možnost nákupu dárkových poukazů a bezpečné online platby. Pro stálé zákazníky je k dispozici i zajímavý věrnostní systém.

Objednejte se a přijďte si vyzkoušet zázračné ruce Karla Giebische.

Zdroj obrázků: Karel Giebisch web, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu