Domácí infrasauna poskytuje dokonalou relaxaci, možnost odpočinku a hlavně spoustu blahodárných účinků na zdraví i duši. Už máte tu svoji?

Domácí infrasauna: starejte se o své tělo i duši

Odpočívejte doma, v úplném soukromí, aniž byste museli cestovat do wellness centra na druhém konci města a řídit se jeho otevírací dobou. Vaše vlastní infrasauna vám poskytne dokonalou relaxaci, možnost odpočinku a hlavně spoustu blahodárných účinků na zdraví i duši.

Příjemné teplo a regenerace pro celou rodinu

Infrasauna se od klasické finské sauny liší tím, že zdrojem tepla nejsou kamna, ale infrazářiče. Jejich kvalita rozhoduje o tom, jaké bude mít infrasauna vlastnosti: zda bude mít nějaké zdravotní účinky nebo to bude obyčejná prohřívárna.

Česká společnost SaunaSystem, která se specializuje na návrhy a výrobu saun a infrakabin na míru, dává přednost výhradně infrazářičům Vitae. Ty můžete objednat přímo na eshopu Prowellness. Jejich infrazáření je svým složením nejpodobnější tomu ze sluníčka a obsahuje ve vyváženém poměru všechny 3 existující složky infrapaprsků (IR–A, B, C).

Infrazářiče nemají za úkol vyhřívat vzduch v infrasauně. Mírně zvýšená teplota okolního vzduchu je pouze vedlejším efektem infrapaprsků. Infrazářiče totiž prohřívají přímo váš organismus.

Jejich účinky zvyšují vaši obranyschopnost, a protože se lidské tělo v infrasauně potí mnohem více než ve finské sauně, zbavíte se zároveň i spousty škodlivých látek.

Délka pobytu v infrasauně se pohybuje kolem 30 minut. Během té doby se ve vašem těle aktivují regenerační procesy, vyčistí se a hydratuje pokožka, zmírní se bolest kloubů a unavených svalů.

Bez domácí infrasauny si neumí představit život spousta sportovců. Pomáhá jim k rychlejší regeneraci po závodech nebo nastartuje a zahřeje organismus před pravidelným tréninkem.

V případě zájmu o domácí infrasaunu na míru, navštivte stránky SaunaSystem.cz.

S umístěním infrasauny si nemusíte lámat hlavu

Infrasauna pro jednu osobu zabere jen o pár centimetrů více místa než váš sprchový kout. Takže se vejde i do toho nejmenšího bytu.

Neprodukuje žádné teplo ani vlhkost, takže ji můžete umístit do kterékoli místnosti. Třeba na koberec, plovoucí podlahu nebo i parkety. K provozu pak stačí klasická 220V zásuvka.

Přijďte si prohlédnout kvalitní infrasauny do saunového showroomu v Praze – Uhříněvsi. Vyzkoušejte si na vlastní kůži výhody a účinky moderních infrazářičů Vitae. A nebojte, osušku vám půjčíme.