Saunování je velice oblíbené. Stále oblíbenějšími jsou infrasauny. Nepořizujte si saunu pro jednu osobu. Hitem pro domácí saunování je sauna pro dva.

Pro domácí saunování je ideální sauna pro dva

Saunování je velice oblíbené. Kdo touží po domácím wellness, rozhodně by si měl saunu dopřát. Nemusí jít pouze o klasickou finskou saunu. Stále oblíbenějšími jsou infrasauny. Nepořizujte si ty nejmenší jenom pro jednu osobu. Hitem pro domácí saunování je sauna pro dva.

Není vám klasická sauna příjemnou? U infrasauny pocítíte jenom to blahodárné ze saunování. Od klasické finské sauny se výrazně liší. Teplota saunování probíhá při pouhých 45 až 55 °C, přitom tělo se prohřeje výrazně lépe než v klasické finské sauně. Montáž této sauny je rovněž naprosto bezproblémová. Neliší se od jakékoliv instalace většího elektrického spotřebiče. Nemusíte se bát žádných speciálních stavebních úprav při instalaci. Nic takového vás nečeká. Infrasauny jsou též nenáročné na provozní náklady a ani v dnešní době vysokých cen energií se instalace tohoto zařízení nemusíte obávat.

Proč využívat infrasaunu?

Saunování je považováno za zdravé. Obecně podporuje imunitu a má pozitivní vliv na zdraví a krásu. U klasické sauny se však setkáte s kontraindikacemi, kde ji není vhodné používat. U infrasaunování žádné nejsou. Díky infrasauně dokonale prohřejete tělo do hloubky. To má příznivý vliv na svaly i klouby. Infrasauna je skvělá i pro zahřátí těla před sportovním výkonem, ale i pro uvolnění po něm. Doporučuje se při snaze snížit množství tuku v těle a je vhodná pro detoxikaci organismu.

Ve dvou se to lépe saunuje

I co se týče saunování, platí, že „ve dvou se to lépe táhne“. Dopřát si infrasaunu lze i několikrát v týdnu. Rozhodně je proto výhodnější pořídit si větší. Sauna pro dva je skvělou volbou. Můžete se saunovat s partnerem, s jiným členem rodiny, též s přáteli. V sauně se tak nebudete nudit. Konverzace je příjemnou. V infrasauně se navíc není nutné svlékat do naha a můžete si na sobě ponechat lehčí oblečení, ideálně z přírodních materiálů. Takže odpadá i stud z nahoty, který můžeme mít třeba před staršími dětmi nebo známými. V neposlední řadě je větší sauna pro dva pohodlnější, i když zrovna nemáte po ruce partnera pro párové saunování.

Sauna pro dva z Marimex

Kvalitní sauny pro dva nabízí Marimex. V sortimentu má infrasauny pro jednu osobu, doporučené sauny pro dva, ale i větší infrasauny pro tři i čtyři osoby a rohové infrasauny. V nabídce nechybí ani finské sauny. Prohřejte se a využijte výhody infrasaunování ještě tuto zimu. Zlepšíte svoji imunitu a prospějete svému zdraví a kráse.