Cvičení zdarma i za malý doplatek umožňuje MultiSport karta

MultiSport kartu si rozhodně nevyřídíte svépomocí. Jde o zaměstnanecký benefit, který řada firem nabízí jako bonus ke mzdě. A věřte, nebo ne, mnoho lidí si své zaměstnání nakonec vybere právě podle toho, kde mu MultiSport kartu nabídnou. Není se čemu divit. Cvičení zdarma, případně za drobný doplatek, je lákavé. Pojďte se podívat, co vše vám MultiSport karta umožní a zda se kvůli ní oplatí hledat nového zaměstnavatele, který tento benefit nabízí!

Neutrácejte zbytečně za sport. Cvičení zdarma vám může umožnit váš zaměstnavatel

Cvičíme pro zdraví, možná ještě více pro lepší vzhled. Každý se sice můžeme protáhnout doma na koberci, nebo si jen tak vyběhnout a vypotit se při 15km běhu někde v parku či v lese. Ale ne pro každého z nás je to vhodné řešení. Hodí se nám motivační prostředí. Potřebujeme být mimo domov, aby nás nezlákaly jiné aktivity či jiné povinnosti. Navíc cvičení s přáteli i třeba s kolegy nás víc baví. Proto je lákavé chodit cvičit do dobře vybavených fitness center, zaskákat si do jump arén, zabruslit si na stadiony… Možností je mnoho, ale ruku na srdce, něco to stojí a není to zrovna málo. Proto se stala lákavým benefitem MultiSport karta.

MultiSport kartu lze získat od svého zaměstnavatele, pokud má s realizátorem programu uzavřenou smlouvu. Pak už jen využíváte výhody této karty. Možností je cvičení zdarma, bez doplatku, nebo za doplatek. MultiSport karta cena, přesněji doplatek, záleží na finančním modelu každého zaměstnavatele, který si vůči zaměstnancům stanoví. Buď nedoplácíte nic, nebo se doplatek pohybuje v řádu 400 až 800 Kč měsíčně. Ten se vám jako zaměstnanci strhává každý měsíc z platu.

Kdy se MultiSport karta vyplatí i s doplatkem?

Přijde vám to hodně? Tak to nejspíš nevíte, co v rámci MultiSport karty získáváte. Cvičení zdarma, či s doplatkem (pokud si to tak stanoví zaměstnavatel), vám umožní každý den jeden bezplatný vstup do kteréhokoliv vámi zvoleného sportoviště či relaxačního centra v rámci České republiky. Cvičit tak máte možnost skutečně denně. Že to tak často nestíháte? Když dostanete kartu od zaměstnavatele zdarma, tak vás to netrápí. Pokud za doplatek, tak se vám karta vyplatí, i když si půjde zasportovat pouze jednou v týdnu.

MultiSport kartu využijete snadno. Na partnerském sportovišti se kartou stačí přeukázat. Nezapomeňte mít u sebe rovněž doklad totožnosti. Karta je vázaná na jméno. Platnost karty je stanovena platností smlouvy zaměstnavatele s vydavatelem karty a současně na váš pracovní poměr u zaměstnavatele.

Jak zjistit, kam vyrazit na cvičení zdarma?

Jestliže už jste šťastným majitelem MultiSport karty, ideální je podívat se na interaktivní mapu partnerských sportovišť a relaxačních center na webové adrese Multisport.cz. Zajímavou novinkou je možnost registrovat se do programu MyMultiSport, který je k dispozici každému držiteli MultiSport karty. Vedle klasické nabídky cvičení zdarma zde najdete i rozšířenou nabídku sportovních a odpočinkových aktivit, včetně zajímavých kurzů, masáží, ale třeba i nákupu sportovního zboží.

Kvůli MultiSport kartě se oplatí změnit zaměstnavatele. Vedle dobrého platu je MultiSport karta nabízená zaměstnavatelem jeden z nejsilnějších argumentů, proč si vybrat právě daného zaměstnavatele. Kdo se chce udržovat fit, cvičit či relaxovat, ten za tyto aktivity utratí velké množství financí. MultiSport karta, ať již zdarma, nebo za doplatek, znamená šetřit finance a získat cvičení zdarma. A nejen to. Nabízí MultiSport kartu váš zaměstnavatele?