Móda pro chytré hodinky: Vyberte si trendy řemínky

Chytré hodinky a náramky se staly standardem. Mnohdy si však hodinky vybíráme podle aktuálně dostupné barevné varianty a musíme slevit třeba na technické výbavě jen proto, že se nám prostě líbí design a barva jiného modelu. Móda pro chytré hodinky však může být bez kompromisů. Stačí si pořídit náhradní náramky.

Kvalitní chytré hodinky s funkcemi dnes vlastní stále více lidí. Mnohdy si je pořizujeme jako motivaci pro zaznamenávání našich sportovních výkonů. Jsou praktickou alternativou či sparingpartnerem chytrého mobilního telefonu. Často však řešíme, že se nám nehodí k našemu aktuálnímu oblečení. To lze vyřešit větší zásobou řemínků a pásků k chytrým hodinkám.

Nová móda pro chytré hodinky

Naše chytré hodinky mohou vypadat pokaždé jinak. Kvalitní řemínek vydrží dlouho, přesto si však s jediným nemusíme vystačit. To proto, že jej chceme kombinovat s různou barvou oblečení i s rozličným stylem. Neutrální varianta je sice alternativou, ale kdo se chce odvázat či vyladit k dokonalosti, hledá možnost změny. E-shop Můjmiband.cz nabízí řemínky na chytré hodinky tradičních značek: Apple Watch, Xiaomi, Samsung, Huawei, Honor, Amazfit, Garmin, Fossil a další. Vybrat si lze pásky v různých šířkách: 18 mm, 20 mm, 22 mm a 26 mm. K dispozici jsou i Garmin EasyFit/QuickFit 20 mm, 22 mm a 26 mm.

Řemínky pro Apple Watch

Potřebujete Apple Watch náramek? E-shop Můjmiband.cz má v sortimentu Apple Watch náramek pro všechny typy Apple Watch hodinek – 1 až 8, SE i Ultra. Velikost může být 38, 40, 41, 42, 44, 45 a 49 mm. Výběr udělejte podle velikosti pouzdra vašich hodinek. Najdete ji vyrytou na zadní straně svých Apple Watch.

Jak si vybrat řemínek na chytré hodinky?

Ověřte si, zdali se daný řemínek hodí pro konkrétní značku či typ hodinek. Zvolte si jej podle velikosti úchytu pásku. Pak se zaměřte na materiál, design a barvu. Tady už jde o vaši osobní volbu. Jaká je móda pro chytré hodinky na Můjmiband.cz? Vyberete si krásné sportovní, vzdušné perforované, barevné i vzorované fashion modely náhradních řemínků.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail