Málokdo si může být jistým, že ze stravy dostává skutečně všechny živiny, vitamíny a minerály. Jaké jsou nejlepší multivitamíny na trhu?

Jaké jsou nejlepší multivitamíny? Recenze doplňků stravy hledala nejlepší multivitamín na trhu

Nic není ideální, a není jí ani naše strava. Málokdo si může být jistým, že ze stravy dostává skutečně všechny živiny, vitamíny a minerály, které jeho tělo potřebuje, a to vzhledem k věku, aktivitě i zdravotnímu stavu. Už dávno neplatí ani tabulky, které říkali, jaké vitamíny dostaneme z té které potraviny, ovoce a zeleniny. Možná je čas na vhodný doplněk stravy. Jaké jsou nejlepší multivitamíny na trhu zjišťoval Ecoblog.

Odborníci na výživu varují, že potraviny jsou stále méně bohaté na nutriční látky

V ovoci a v zelenině schází vitamíny a minerály, na které byly dříve bohaté. Změnily se metody pěstování, ale rovněž se vyšlechtily zcela nové odrůdy, sice s krásnějšími plody, ale nutričně méně hodnotné. Kvůli tomu nemusí mít dostatek vitamínu a minerálu ani ten, kdo skutečně dbá na stravu bohatou na ovoce a zeleninu, doplňuje ji dle zásad zdravého stravování luštěninami, hodnotnými oleji, semínky a ořechy. Kdo chce mít jistotu, že jeho tělo má vše, co potřebuje, měl by se podívat, jaké jsou nejlepší multivitamíny a začít je užívat. Nejlepší multivitamíny na trhu hodnotil web Ecoblog.cz, za kterým stojí známy bloger a influencer Radek.

Co byte měli vědět o projektu Ecoblog.cz?

Radek se vedle svého stabilního podnikání rozhodl udělat i něco pro přírodu, ekologii, trvale udržitelný rozvoj, a taktéž pro zdraví svých fanoušků a čtenářů. Vytvořil zajímavý recenzní blog, kde testuje eco produkty, výrobky pro zdraví, a současně píše o tématech, jako jsou zero waste

Velká recenze multivitamínů

Hledáte nejlepší multivitamín? Nenechte si ujít novou recenzi Ecoblog.cz. Nejde o žádnou recenzi šitou horkou jehlou, jak jsme na to zvyklí na internetu. Radek postupně otestoval 12 slibných multivitamínu a vytvořil přehledné srovnání jejich benefitů. Netestuje žádné masivní reklamou podporované značky, ale podíval se na zajímavé produkty, určeny často pro specializované skupiny zákazníků, jako jsou vegetariáni a vegani, či třeba sportovci.

Už víte, jaké jsou nejlepší multivitamíny? A je vhodné je užívat?

Váháte nad užíváním multivitamínů, protože víte, že ne všechny je dobré navzájem kombinovat? Pokud jste schopni uhlídat si užívání jednotlivých vitamínů samostatně, určitě je to lepší. Znamená to však vědět, které se hodí užívat navzájem, které ne, a jaký interval v užívání dodržet. Pravdou je, že přes všechny drobné nevýhody multivitamínových komplexů jejich výhody převyšují. Podívejte se, jaké jsou nejlepší multivitamíny na trhu, doporučení najdete v recenzi Ecoblog.cz, a užijte si jejich benefity pro zdraví. Tady je odkaz na nejlepší multivitamíny z recenze Radkova blogu.