Zamilujte si pohyb jednou pro vždy. Dámské sportovní oblečení 4F vám pomůže najít ve sportu skutečnou vášeň – a to i když jste doposud pohybu vůbec neholdovaly.
Zamilujte si pohyb jednou pro vždy. Dámské sportovní oblečení 4F vám pomůže najít ve sportu skutečnou vášeň – a to i když jste doposud pohybu vůbec neholdovaly.

Dámské sportovní oblečení 4F: to je freedom, fashion, future a fit

Zamilujte si pohyb jednou pro vždy. Dámské sportovní oblečení 4F vám pomůže najít ve sportu skutečnou vášeň – a to i když jste doposud pohybu vůbec neholdovaly.

Jaro je tady, i když ještě zdaleka ne to kalendářní. Není ale důvod neoprášit svá novoroční předsevzetí, že se začneme konečně hýbat, zapracujeme na naší postavě, či dokonce shodíme nějaké to kilo. Věděly jste, že pokud jde o nás ženy, mnohem více, než nedostatek času, nebo naše lenost, nám v dodržování našich předsevzetí brání to, že se necítíme při sportu ve své kůži? A těch příčin může být hned několik. Nemáme na sebe pro sport nic, v čem bychom se cítily hezkým. I když nějaké ten kousek máme, nemusí nám sedět. Potíme se v něm, je nepohodlný a tlačí nás, brání nám v přirozeném pohybu. Kvalitní dámské sportovní oblečení v našem šatníku je základem toho, aby nás pohyb bavil a začaly jsme jej dokonce milovat.

Ať je to jakkoliv, cesta ze aktivním životem nezačíná u nás žen tím, že si v motivačním diáři označíme datum, kdy začneme. Takové předsevzetí se dá snadno vyškrtnou, stránka z diáře dokonce vytrhnout. Mnohem jistějším startem je sázka na pořádnou sportovní výbavu, která nás „nakopne“ konečně začít. Stejně tak, jak se dokážeme těšit na ples kvůli novým šatům, či do práce proto, že máme nový kostýmek, se budeme teď těšit na to, že si zasportujeme. A to proto, že máme skutečně hezké, slušivé a perfektně padnoucí funkční sportovní oblečení. Nestyďte se, že jako ženy hledáme motivaci v kráse. Vždyť jsme se pro krásu narodily.

4F pro ženy, které chtějí pohyb proměnit ve vášeň

Znáte 4P dobrého marketingového mixu? Tak na ten teď zapomeňte a nahraďte si ve zkratce písmenko. 4F je totiž to, co ve vás rozdýchá vášeň pro sport. Značka 4F staví na čtyřech „F“, které znamenají freedom, fashion, future a fit. Krása se v módních kolekcích značky snoubí se svobodou pohybu, módním vzhledem, inovativními technologiemi budoucnosti i cílem nabídnout nám „být fit“.

Díky značce, která je sponzorem celé řady světových olympijských týmu, dokážeme i my, ženy, které si chceme třeba jen zaběhat či zacvičit ve fitku, na vlastní kůži ochutnat to nejlepší sportovní oblečení. Dámské kousky navíc perfektně kombinují módní střihy, barvy a funkční prvky. Nemusíte řešit medaile, jako profesionálky, a dokonce ani výkon. Stačí si dopřát radost ze sportu a výsledky se dostaví zcela přirozeně. Ať již jde o lepší výkonnost, hezčí postavu, lepší zdravotní stav, či o nějaké to číslo menší oblečení v našem šatníku.

Sportovní značka, která z vašeho šatníku vytlačí staré stálice

Čest mnoha sportovním značkám. Řada z nich nabízí skutečně ucelené kolekce v módních střizích a s propracovanými funkčními prvky. Avšak pokud již jejich motivační funkce odezněla, zkuste teď to, co milují moderní sportovci v mnoha zemích. 4F nabízí kompletní dámské sportovní oblečení: sportovní dámské bundy, trička (s dlouhým i krátkým rukávem), fleece oblečení, cyklistické oblečení pro ženy, sportovní kalhoty, softsheel sportovní módu, šortky, šaty, sukně, mikiny, vesty, sportovní prádlo i sportovní podprsenky, ale i speciální kompresní 4F Pro oblečení.

Aktuálně máte v e-shopu 4fstore možnost zakoupit vše, co potřebujete pro svoje aktivity v sezóně jaro a léto 2019. Rovněž ale nepřehlédněte zlevněné kousky ze zimní kolekce. Třeba dámské lyžařské bundy vás připraví za levno na nadcházející lyžařskou sezónu.

Dva jarní tipy pro dámské sportovní oblečení

Pro fitness, které vás začne konečně bavit

Vybavte se do fitness. Ze 4F kolekce stojí rozhodně za povšimnutí tréninková podprsenka 4FPRO STAD403 s tvarovanými košíčky, která perfektně stabilizuje prsa. Ultralehká pletenina nabízí skvělý komfort. Sportovní podprsenka je prodyšná, nebrání v pohybu a boxerský střih nabízí velké plus pro vzhled naší ženské postavy. Podprsenku lze doplnit perfektně padnoucími tréningovými leginami 4FPRO SPDF410 s vysokým pasem.

Ideálním materiálem pro dámské jarní bundy je softsheel

Jen stěží lze pro jaro najít ideálnější materiál pro bundy, jako je softsheel. Ideální je volit třívrstvou verzi s vnitřní vrstvou z mikroplyše a s funkční membránou. Ta nabízí jak skvělou ochranu před nevyzpytatelným jarním počasím, tak samozřejmě perfektní odolnost a funkčnost při různých sportovních, ale i jiných volnočasových aktivitách.

Tyto produkty i další dámské sportovní oblečení najdete v kategorii e-shopu https://4fstore.cz/zeny/obleceni.html. Jaro nezaváhalo, počasí ideální pro pohyb a sport je tady. Nezaváhejte ani vy. Pohyb v kvalitním oblečení baví mnohem více. A co nás baví, u toho snáze vydržíme.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu