Máte cyklistické ambice? Vsaďte na kolo Bianchi

Jízda na kole patří mezi nejoblíbenější pohybové aktivity. Kombinuje možnost ekologické dopravy, zdravého pohybu i rekreačních aktivit. Další výhodou je, že se hodí v podstatě pro všechny věkové kategorie, které se již či ještě pořád postaví na nohy. Kdo to však s cyklistikou myslí vážně, rozhodně musí sáhnout po pořádném kolu. Jestliže máte skutečné cyklistické ambice, výbornou volbou je kolo Bianchi. Italská značka se může pochlubit již 130letou tradicí.

Živoucí legenda z Itálie

Italská kola Bianchi jsou rozhodně skvělou volbou pro každého, kdo chce více šlápnou do pedálů a z cyklistiky vyždímat veškeré benefity pro zdraví a kondici, nebo má dokonce závodní ambice. Kolo Bianchi se najde pro každého – pro rekreačního cyklistu i pro závodníka. Vyberete si silniční kolo Bianchi, horské kolo, ale i elektrokolo.

Tradiční značka kol s bohatou historií slaví již mnoho let úspěchy i mezi profesionálními cyklisty. Rozhodně tak saháte po živoucí legendě. Kola jsou charakteristická vysokou kvalitou, inovativními technologiemi, ale rovněž tradiční barvou, na kterou v sortimentu narazíte. Italové ji nazývají Celeste a jde vlastně o mintovou barvu neboli pastelovou tyrkysovou, která je mimochodem velice módní a současně nadčasová.

Sezóna rekreační cyklistiky je tady. Máte správné kolo?

Jízdu na kole si užijete pouze tehdy, když budete mít správné kolo. Myslete na to, jaký terén při jízdě preferujete. Ne vždy je dnes tak univerzální volba MTB rekreačního kola vhodnou. Silniční kolo Bianchi vás uspokojí třeba v případě, kdy preferujete dálkovou cyklistiku i upravené cyklostezky s pevným povrchem. Zažijete na něm třeba skvělou dovolenou. Dbejte na správný výběr velikosti kola, jeho rámu i technických prvků. Jenom tak si kolo skutečně užijete a cyklistika vám dá všechny benefity, které nabízí.

Cyklistické ambice uspokojte u odborníků

E-shop Bicykly.cz s ostravskou kamennou prodejnou vám nabídne kvalitní silniční, MTB i elektro kola, včetně těch od značky Bianchi. Koupíte zde též fatbike, různé komponenty, vše pro tuning i kompletní vybavení pro cyklistiku. Firma sama kromě servisu kol nabízí i unikátní přestavby a tuning kol.