Kvalitní jezdecké potřeby ovlivňují při jízdě na koni pozitivně naše zdraví. Pojďte si nyní u Equestrians nakoupit to nejlepší jezdecké oblečení se slevou.
Kvalitní jezdecké potřeby ovlivňují při jízdě na koni pozitivně naše zdraví. Pojďte si nyní u Equestrians nakoupit to nejlepší jezdecké oblečení se slevou.

Jezdecké potřeby Equestrians nyní pořídíte se slevou – jezděte na koni zdravě

Kvalitní jezdecké potřeby ovlivňují při jízdě na koni pozitivně naše zdraví. Pojďte si nyní u Equestrians nakoupit to nejlepší jezdecké oblečení se slevou.

Ježdění na koni má pozitivní vliv na naše zdraví. Nejenže díky němu získáme fyzičku, ale ovlivnit umí i naše psychické zdraví. Zvedne naše sebevědomí a sebedůvěru, je dokonalou antistresovou až meditační formou trávení času. Nemluvě o možnostech terapií pro postižené – dospělé i děti. Pokud se však jízdě na koni věnujeme pravidelně a myslíme to s ježděním vážně, potřebujeme i kvalitní jezdecké potřeby – konkrétně i jezdecké oblečení. Bez něj totiž jen stěží budeme jezdit se 100% komfortem, bezpečně a zdravě.

Pojďte si u Equestrians nakoupit to nejlepší jezdecké oblečení se slevou.
Pojďte si u Equestrians nakoupit to nejlepší jezdecké oblečení se slevou.

Equestrians – nejlepší jezdecké potřeby pro jezdce i koně

Společnost Equestrians, která vlastní obchod (Praha 5 – Radotín) i e-shop, je něco jako Rolls-Royce mezi automobily či iPhone mezi mobilními telefony. Zaměřuje se na značky té nejvyšší kvality, a to pokud jde o potřeby pro jezdce i pro koně. Mimo to nabízí unikátní a nadstandardní servis pro všechny své zákazníky.

Zajímavou novinkou je, že do nového roku 2019 vstoupila firma Equestrians jako majitel značky Dance&Jump. Od bývalé majitelky, jezdkyně a české reprezentantky ČR, Barbory Tomanové, odkoupila značku, prodejnu i e-shop. Barbora Tomanová bude samozřejmě s Equestrians i nadále úzce spolupracovat.

♥ TIP

Nákupy na Equestrians jsou nyní levnější

Právě nyní máte možnost nakoupit na Equestrians jezdecké potřeby se slevou

Slevy 25 % jsou na jezdecké oblečení značek Cavalleria Toscana, Samshield a Ariat.

Slevy 35 % jsou na jezdecké oblečení značek Pikeur, Equiline, Spooks, Horze a Busse.

Slevy platí pouze na nezlevněné oblečení (ne na boty ani perka).

Výhodně nakoupíte ale i zlevněné oblečení. Využijte akci 1+1 ZDARMA (zdarma získáte levnější kus).

Všechny akce platí do 27. ledna 2019 a slevy lze využít jak v kamenné prodejně, tak v e-shopu Equestrians.

Jak kvalitní jezdecké oblečení ovlivňuje naše zdraví?

Nebudu teď rozebírat, že k ježdění na koni a k jezdeckému sportu patří styl, a ten rozhodně v teplácích a staré mikině mít nebudete. Ještě důležitější však je, že kvalitní jezdecké potřeby a jezdecké obleční nabízí funkční prvky, které dělají jízdu na koni bezpečnější a zdravější.

Pojďme si to ukázat například na funkčním jezdeckém závodním tričku kvalitní italské značky jezdeckých potřeb – Cavalleria Toscana. Trička, ale i jezdecké košile značky, jsou z propracovaných funkčních materiálů. Jezdci nabízí prodyšnost. Materiál je rychleschnoucí a antibakteriální. Nebudete jezdit ve vlhkém propoceném tričku a nedojde ani k množení bakterií a následnému zapáchání trička. Bi-elastický materiál tričko perfektně vypne na postavě, takže se nikde nezachytíte a mimo to v něm i dobře vypadáte. Materiál trička vás dokonce ochrání před UV zářením, takže je pro vás bezpečný i dlouhodobější pobyt na prudkém sluníčku.

Zdraví prospěšné prvky najdete samozřejmě i na jezdeckých kalhotách. Rajtky mají řadu prvků, které mohou fungovat proti sklouznutí z hřbetu koně. Oceníte však i antibakteriální vlastnosti materiálu, nebo opět ochranu před UV zářením.

Luxusní jezdecké potřeby využijete i v zimě. Před chladem a nastydnutím vás dokonale ochrání jezdecká bunda značky Samshield. Má střih, který nepřekáží v jízdě a nedělá jízdu na koni nebezpečnou. Je přitom velice lehká díky výplni z prachového peří a současně i teplá. Svrchní materiál je nepromokavý, takže vás ochrání i před promočením v dešti, sněhu nebo v mlze.

Investice do kvalitního jezdeckého oblečení se rozhodně vyplatí. Jenom špičkové jezdecké potřeby umí chránit naše zdraví i zdraví koně. Teď máte možnost to nejlepší získat se zajímavými slevami v obchodě nebo v e-shopu Equestrians. Pozor, akce je časově omezená.

Zdroj obrázků: Equestrains, Pixabay, Depositphoto, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu