Pojďte zastavit stárnutí. A nejen to. Nastartujte v pleti samoomlazovací procesy, které ji donutí mládnout.

Zastavit stárnutí dnes nestačí. Omlazující sérum musí pleť donutit mládnout

Pojďte zastavit stárnutí. A nejen to. Nastartujte v pleti samoomlazující procesy, které ji donutí mládnout.

Co se týče vrásek, panikaří mnohé z žen již v brzkém mládí. Často se nad běžným mimickým rysem pozastavují již holky hluboko pod dvacet. O vrásky v pravém slova smyslu přitom nejde, ale pravdou je, že již v tomto věku si na ně zaděláváme.

O pleť nepečujeme správně, zanedbáváme její čištění a důkladné odličování, mnohdy též používáme nevhodnou kosmetiku. Řada žen pečuje nesprávně o krk a dekolt. Ten často vynechává z péče zcela. Problematické je sluníčko. UV záření prokazatelně způsobuje nejen rakovinu kůže, ale i předčasné stárnutí pleti. Je zdrojem pigmentace a vrásek. Pleti škodí i náš životní styl. Nedostatek spánku, nesprávné stravování, extrémní vyhýbání se tukům, též nadměrné diety. Ženy se správnou váhou si udrží hladší pleť do vyššího věku.  

Lze zastavit stárnutí?

Pravdou je, že věk však nezastavíme. Čas prostě plyne a každá vteřina nás dělá staršími. Pleť nakonec stárnout začne. Přispějí k tom i hormonální změny v období menopauzy. Mnoho důležitých látek pro krásu pleti tvoří naše tělo naplno pouze do dvaceti let. Poté se tvorba zpomalí, až se nakonec po čtyřicítce zcela zastaví. Právě tehdy začínáme skutečně stárnout a tělu i pleti je zapotřebí pomoci. Nestačí maskovací taktika. Je nutné přinutit pleť nastartovat samoomlazující procesy. Nejde o žádnou utopii. Vyzkoušejte první pleťové sérum s omlazujícími účinky na pleť – PURE DISTRICT PERPETUUM.

Pleťové sérum, které se postavilo času

Anti-age sérum by mělo být po čtyřicítce neodmyslitelnou kosmetickou výbavou každé ženy. Problém je, jak si jej správně vybrat. Na trhu je jich mnoho. Za extrémně vysoké, ale i na za extrémně nízké ceny. Pravdou je, že podle ceny si správné sérum vybrat nejde. Musíme se podívat na složení, ale ani to nestačí. Avízo o obsahu dané látky ještě neznamená, že nás výrobce nešidí a nepoužil její levnější, avšak hůře vstřebatelnou formu, či v produktu chybí látky vstřebatelnost podporující.

Často jsme též šizeni tím, že sérum obsahuje pouze jednu z látek s moderní vědou prověřenými účinky proti stárnutí pleti. A právě v tom je samoomlazující sérum PERPETUUM unikátní. Pro tento unikátní produkt, za jehož vývojem stojí PharmDr. Lucia Havlíková, bylo vybráno hned sedm klinicky ověřených a patentovaných účinných látek s anti-ageing účinky na pleť plus další pro pleť užitečné extrakty.

PERPETUUM je nadupané látkami, které pleť omlazují a nutí ji mládnout

Zastavit stárnutí pleti můžete okamžitě. Omlazující sérum proti vráskám PERPETUUM se hodí na oční vrásky i všude tam, kde se vrásky objevují. Lze jej používat na celý obličej, též na krk a dekolt. Toto biosérum zastavující stárnutí nabízí trojkombinaci extraktu z čajovníku čínského, ze zázvoru a fermentované laktobacily s cytoprotektivními a samoomlazujícími účinky.

Z přírodních látek v séru najdete ještě výtažek z kamélie japonské, která je rostlinou využívanou v japonských rituálech krásy. Je pokládána za elixír mládí a podporuje též dlouhověkost.

Obsahuje speciálně zmenšenou molekulu kyseliny hyaluronové s až 18krát lepší vstřebatelností, než je u běžné kyseliny HA. Novou molekulou pro hydrataci, rovněž obsaženou v séru, je kyselina polyglutamová. Její účinek pro pleť lze přirovnat k k samozavlažování. Pleť nejenže hydratuje, ale vlhkost uzavírá v pleti.

Před UV zářením, a současně před modrým světlem z monitorů, chrání hexapaptid 7. Ten zastavuje stárnutí způsobeno vlivy UV záření. Hexapaptid 12 pak stimuluje tvorbu elastinu. Konečně se postavíte záludné gravitaci a zastavíte pokles kontur obličeje. Stimuluje produkci fibroplastů a umí odstranit i drobné jizvičky způsobené třeba akné.

Sametový vzhled pokožce dá skvalan. Nemusíte se bát, Neucpává póry a je nekomedogenní.

Dalšími složkami anti-age séra PERPETUUM je Silk Powder, aminokyselinový hedvábný prášek. Ten je pro sérum klíčovým, protože umí znásobit účinky ostatních obsažených látek.

Proč používat samoomlazující sérum PURE DISTRICT PERPETUUM?

Jde o bio sérum, které obsahuje kompletní škálu anti-ageing látek pro omlazení pleti a zastavení jejího stárnutí. A jde dokonce ještě dál. Umí nastartovat samoomlazující procesy v pleti. Ta se postupně vyhladí, získá zpátky ztracenou elasticitu, je pevná a s krásným sametovým finišem. Sérum neobsahuje zbytečný balast v podobě parfemace či barviv. Pouze účinné anti-ageing složky.