Krása a zdraví totiž spolu souvisí. Je proto nutné sledovat i složení kosmetických přípravků. Zkuste pro-aging kosmetiku.

Krása a zdraví spolu souvisí. Pro-aging učí, jak na to

Pro-aging je přístup, který nás učí, že na vhodnou péči o pleť a tělo není nikdy příliš brzy, ale ani pozdě. To, jak se o pleť staráme do čtyřicítky, se pak odrazí na našem vzhledu ve vyšším věku. Pleť potřebuje naši péči nejen zevnitř, ale i zvenčí. Tato péče musí být nejen účinnou, ale nesmí ani ohrožovat naše zdraví. Krása a zdraví totiž spolu souvisí. Je proto nutné sledovat i složení kosmetických přípravků.

Vybrat si vhodnou kosmetiku nebývá snadné. Podléháme reklamě, často se nevyznáme ve složení kosmetiky a neumíme posoudit její účinky, ale ani potenciální rizika pro naše zdraví. Ideální je proto najít si pro-aging partnera – značku, která ví, co naše pleť potřebuje, umí to nabídnout, a to nejlépe v přírodní podobě bez rizika poškození pleti či našeho zdraví. Tento přístup si zvolila značka PURE DISTRICT. Stojí za ní odbornice, které rozumí ženám, kosmetice i zdraví – PharmDr. Lucia Havlíková a MgA. Líba Drdáková. Ty se rozhodly nabídnout ženám péči o pleť ve stylu pro-aging přístupu inspirovanou přírodou i asijskou filosofií. Krása a zdraví jsou nabízeny v každém výrobku jako dvě neoddělitelné esence.

Krása a zdraví pro pleť – to jsou přírodní produkty WHAMISA.
Krása a zdraví pro pleť – to jsou přírodní produkty WHAMISA.

Jak se starat o pleť podle zásad pro-aging?

Základem každodenní péče o pleť je její čištění. Důkladné zejména večer, spojené též s odličováním. Avšak i pleť, kterou nelíčíme, potřebuje čistit. Stejně tak, jako bychom měly pleť vyčistit ráno.

Pleť, která vypadá mladistvě a stárne pomaleji, je vždy dobře hydratovaná. Hydratace je proto základní a nejdůležitější péčí o pleť v jakémkoliv věku. Hydratovaná pleť se nemastí a není ani citlivá na vznik vrásek.

PURE DISTRICT nabízí pro-aging výrobky pro krásu.
PURE DISTRICT nabízí pro-aging výrobky pro krásu.

Krása a zdraví z kosmetiky – to je zejména přírodní kosmetika. Právě tu pro-aging výrobky PURE DISTRICT umí nabídnout. Vynikající 100% přírodní kosmetika WHAMISA v ničem nezaostává za chemií přesycenými konvenčními výrobky kosmetického průmyslu. Právě naopak.

TIP: Skvělým produktem je WHAMISA odličovací olej, který pleť současně hydratuje, má protizánětlivé účinky, aktivuje kolagen i zesvětluje pavoučkovité žilky na pleti. Udělejte z něj svého každodenního pomocníka při čistění pleti, její hydrataci i výživě.

Krása a zdraví pro pleť z chytrého přístroje

Krásné a zdravé pleti umí napomoci i domácí kosmetické přístroje. Vynikajícím je beauty terapie přístrojem Skin booster 4 v 1. Tento anti-aging přístroj umí čistit pleť bez chemie, stejně tak jako aktivovat omlazovací procesy pleti díky jejím fyzikálním a chemickým vlastnostem. Současně je pomocníkem, který dokáže zajistit lepší vstřebávání na pleť aplikované kosmetiky. Rozhodně by vám při vaší pro-aging péči neměl chybět v kosmetické výbavě.

Skin booster umí nabídnout domácí péči o pleť na úrovni profi salonů krásy.
Skin booster umí nabídnout domácí péči o pleť na úrovni profi salonů krásy.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail