Rezervační systém SuperSaaS je silný nástroj pro fitness i health&beauty poradny

Stále nepoužíváte online rezervační systém? Bez něj dnes jako fitness centrum, trenér nebo dietologická či výživová poradna jen stěží nabídnete zákazníkům kvalitní služby.

Kvalitní rezervační systém online pomáhá nejen lépe organizovat, ale i vydělávat fitness centrům, fitness trenérům, poradnám výživy, výživovým poradcům a mnoha dalším skupinám odborníkům, kteří pomáhají lidem v oblasti zdraví, krásy, hubnutí či zdravé výživy obecně. Precizně zorganizovaný rozvrh cvičebních lekcí, seminářů, přednášek i konzultačních hodin je totiž cestou k uspokojení většího počtu zákazníků, k efektivnější organizaci času, i ke spokojenosti samotných klientů. Jenomže budovat vlastní rezervační systém je drahé a i zbytečné. Lepší je využít kvalitní univerzální rezervační systém, který je díky online platformě použitelný bez nutnosti složité instalace na váš server. Takovým je systém SuperSaaS, který funguje i v českém a ve slovenském jazyce. A samozřejmě i v řadě dalších jazyků, což může být užitečné pro vaše cizojazyčné klienty.

SuperSaaS je univerzální rezervační systém pro váš health&beauty business.
SuperSaaS je univerzální rezervační systém pro váš health&beauty business.

Rezervační systém, který se umí přizpůsobit

Online rezervační systém SuperSaaS se umí přizpůsobit potřebám individuálních poradců a fitness trenérů, stejně tak jako potřebám velkých poraden s celou skupinou poradců, či velkým fitnesscentrům. Na individuální úrovni umí propojit třeba rozvrh cvičebních hodin konkrétního trenéra s jeho osobním Google kalendářem nebo Outlookem. Nestane se tak, že by si klienti mohli zarezervovat lekce v době jeho dovolené, nemoci, či stáže.

Rezervační systém SuperSaas nabízí i možnost skupinových rezervací.
Rezervační systém SuperSaas nabízí i možnost skupinových rezervací.

Rezervační systém ale umí ještě více. Samozřejmostí jsou skupinové rezervace, tedy možnost nabízet jednu lekci pro více lidí (typické např. pro aerobik, zumbu, jógu apod.) To však pořád není všechno. Například v rámci fitness centra nestačí jenom zorganizovat skupinu cvičenců a trenéra, ale i volnou tělocvičnu. A co když ještě máte speciální skupinu cvičících v posilovně, kteří mají zájem o speciálního poradce pro kardio tréning. SuperSaaS v tomto případě propojí fitness cvičence, trenéra, tělocvičnu i kardio poradce. I u něj komunikuje s jeho osobním kalendářem a nedojde tak k tomu, že v daný čas nemá možnost své služby klientům nabízet.

Jelikož je rezervační systém SuperSaaS univerzální, dokáže se přizpůsobit většině situací, ke kterým při rezervacích v rámci vašeho health&beauty businessu dochází. Hodí se pro individuální potřeby i velké korporace, a je přitom nejen k vyzkoušení, ale i k provozu do určitého množství rezervací zcela zdarma.

SuperSaaS je ideální rezervační systém pro fitness centra.
SuperSaaS je ideální rezervační systém pro fitness centra.

Jak začít SuperSaaS používat pro svůj health&beauty business?

Nikam nic neinstalujete, už vůbec si nemusíte nechávat nic programovat. Přitom celý rezervační systém může běžet na vaší webové adrese a pracovat s vašim e-mailem. Z toho pak chodí zprávy zákazníkům, kteří si udělali rezervaci ve vašem systému.

Na svoje webové stránky, ale klidně pouze na váš Facebook nebo Twitter, umístíte rezervační systém SuperSaaS snadno jako iframe. Případně na něj odkážete pouhým tlačítkem Rezervovat zde. Což je ideální například pro poradenskou činnost v oblasti zdravé výživy i dietologickou poradnu.

Rezervační systém SuperSaaS udělá konečně pořádek i vašem beauty businessu.
Rezervační systém SuperSaaS udělá konečně pořádek i vašem beauty businessu.

Formuláře i integrovaný e-shop

Rovněž k nastavení systému nepotřebujete žádného specialistu. A to ani když chcete lekce prodávat předem. Systém vám umožní snadnou tvorbu vlastních formulářů, díky kterým získáte další informace o svých zákaznících – snadno například můžete provést výzkum spokojenosti. Současně má SuperSaaS integrovaný e-shop, takže dokážete prodávat kredit na lekce (tedy permanentky – i se zvýhodněnou cenou: např. 1 lekce z 10 zdarma), účast na semináři apod. Opět si nemusíte nic budovat na své straně. K využití e-shopu si pouze uděláte účet na PayPal, kde pak sledujete veškerý stav plateb. Vaši zákazníci zde mít účet nemusí. Pouze zaplatí kreditní kartou.

Speciality SuperSaaS jako formy lepší marketingové komunikace se zákazníky

Když třeba nabídnete na slevovém portálu vouchery na fitness lekce, systém pak při platbě zvýhodněné ceny za službu umí kontrolovat, zdali nebyl již stejný kód voucheru použit.

Systém komunikuje s vašimi zákazníky rovněž prostřednictvím e-mailu a SMS. Umí třeba potvrdit rezervaci a posílat připomínky.

Vaši klienti milují online objednávání. Začněte používat SuperSaaS.
Vaši klienti milují online objednávání. Začněte používat SuperSaaS.

Nabízí i možnosti při obsazení lekce. Je kurz power jógy v daném termínu obsazen? Klient se má může stát čekatelem a pokud se místo v kurzu uvolní, je automaticky do kurzu na daný termín zapsán. O čemž je informován e-mailem nebo SMS-kou.

Vše si můžete navíc vyzkoušet zdarma.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu