Kvalitní rezervační systém pro lékaře, zdravotnická zařízení i různé poradce výživy je nově online a umí více než ta nejlepší sekretářka či zdravotní sestra.
Kvalitní rezervační systém pro lékaře, zdravotnická zařízení i různé poradce výživy je nově online a umí více než ta nejlepší sekretářka či zdravotní sestra.

Rezervační systém pro lékaře online: to je nová dimenze vašich vztahů se zákazníky

Kvalitní rezervační systém pro lékaře, zdravotnická zařízení i různé poradce výživy je nově online a umí více než ta nejlepší sekretářka či zdravotní sestra. Pracuje totiž 24 hodin denně bez přestávky přesně podle vašich instrukcí.

Jestli mají pacienti něco méně rádi než injekci, či u zubaře vrtačku, tak je to čekání. Přeplněné čekárny a neschopnost si zorganizovat objednání pacientů na přesný čas, vrhá špatné světlo i na ty nejlepší lékaře z nejlepších. Navíc pacienti se pak stávají i sami neukázněnými, a i když jsou objednaní na přesnou hodinu, přijdou později. Vždyť co, minule rovněž čekali. Vzniká tak začarovaný kruh, ze kterého může být východiskem jenom kvalitní moderní online rezervační systém pro lékaře.

Kvalitní rezervační systém pro lékaře – to jsou spokojení pacienti i lékaři.
Kvalitní rezervační systém pro lékaře – to jsou spokojení pacienti i lékaři.

Zahoďte papírový diář, vaši lékařskou praxi lépe zorganizuje online rezervační systém

Nepotřebujete žádný speciální počítač ani software. Nikdo vám nepřijde nic do ordinace instalovat a ani neriskujete, že se mimořádně citlivé informace o pacientech dostanou do nepovolaných rukou.  Rezervační systém SuperSaaS šetří čas doktorů i zdravotních sester v tisících lékařských ordinacích po celé světě.

Vaše ordinace, lékařské zařízení, nebo vy jako lékař, máte určitě své webové stránky. Rezervační systém SuperSaaS je externí webovou aplikací, kterou si nastavíte, a pak už na ni jenom dáte odkaz ze svých stránek.

Rezervační systém SuperSaaS je ideální řešení i pro lékaře a zubaře.
Rezervační systém SuperSaaS je ideální řešení i pro lékaře a zubaře.

Rezervační systém si máte možnost vzhledově přizpůsobit svým stránkám . Jde především o přizpůsobení barevného schématu. Samozřejmostí je možnost nastavení vlastní adresy umístění kalendáře i e-mailové adresy, ze které chodí pacientům potvrzení o rezervaci. Rezervační systém SuperSaas lze vložit jednoduše na stránku pomocí iframe a stává se tak součástí vašeho webu. Pro pacienty může mít dokonce ještě jednodušší podobu – například vzhled tlačítka Rezervujte zde. Jelikož se dnes pro tvorbu webových stránek využívají ve velkém opensource systémy WordPress, Droupal nebo Jomla, je SuperSaasS kompatibilní s uživateli, kteří jsou třeba na vaše stránky registrování přes tyto systémy. Pro správce vašich stránek, ale i pro vás samotné, bude propojení se systéme SuperSaaS otázka několika minut.

SuperSaaS je geniálně jednoduchý, a přitom komplexní rezervační systém pro lékaře

Pro jednotlivce, velká lékařská zařízení i spolupracující lékaře či oddělení

Je jedno, zdali potřebujete rezervační systém pro samostatnou soukromou praxi, nebo pro velké lékařské zařízení. Rezervační systém umí fungovat pro jednotlivé lékaře, ale i celé polikliniky či nemocnice.

Rezervační systém dokáže komunikovat i s vašim osobním diářem v Google kalendáři nebo v Outlooku, ale i propojovat rezervační kalendáře mezi sebou. To je užitečné v případě kdy pracujete například ve dvou ordinacích nebo k některým úkonům potřebujete dalšího kolegu. Snadno si tak u vás vytvoří rezervaci i pacient, který se sice objednává k vám, ale vy pro jeho vyšetření v danou chvíli potřebujete rezervovat čas dalšího vašeho specialisty, speciální ordinační místnost i rezervaci  určitého lékařského přístroje.

SuperSaaS je kompletní online rezervační systém nejen pro lékaře s řadou pokročilých funkcionalit.
SuperSaaS je kompletní online rezervační systém nejen pro lékaře s řadou pokročilých funkcionalit.

SuperSaaS umožňuje rovněž skupinové rezervace. Využijete to třeba u registraci pacientů na různé skupinové terapie v psychologii, výživové přednášky apod.

Rezervace online snižuje počet nedostavení se

Jakmile se u vás pacient online rezervuje, komunikace s ním nemusí končit. V první řadě můžete po pacientovi spolu s registrací chtít vyplnit třeba základní údaje o potížích, které má. Formulář pro to si snadno v systému vytvoříte sami. Bývá to praktické třeba u zubních lékařů, protože na základě těchto informací lze přesněji definovat váš čas, který na pacienta potřebujete.

V online programu si snadno nastavíte, jestli chcete zasílat každou anotaci o nové rezervaci nebo ne. Všechny je samozřejmě přehledně vidíte v samotném systému. Pacientovi se může odesílat e-mailové nebo SMS připomínky návštěvy, což výrazně redukuje počet případů, kdy pacient na návštěvu zapomene

Komunikujte s pacienty tak, jak to v 21. století očekávají. Pomůže vám v tom rezervační systém SuperSaaS.
Komunikujte s pacienty tak, jak to v 21. století očekávají. Pomůže vám v tom rezervační systém SuperSaaS.

Pokud jsou termíny již zaplněné, mají pacienti možnost se registrovat jako takzvaní čekatelé. Pokud se místo na daný termín uvolní, je těmto uživatelům zaslaná informace o tom, že jsou teď pro daný termín registrování oni. A to vše probíhá automaticky bez práce vás jako lékaře, nebo zdravotní sestry či pracovníka recepce střediska.

Jste lékaři, zdravotníci a jiní odborníci – technická řešení pro organizaci vaší práce nechte jiným

Avšak ne těm, kteří vám budou nabízet nákladná řešení na vybudování toho, co už dávno existuje. SuperSaaS si máte možnost v plné verzi vyzkoušet zdarmaJde o plně funkční verzi, která je omezena pouze počtem registrací 50 pacientů či klientů. Zkoušejte, mažte, ptejte se podpory služby. Uvidíte, že vám nezabere příliš času, abyste pochopili, jak tento rezervační systém pro lékaře a lékařská zařízení využít i pro zlepšení svých služeb pacientům či jiným klientům. Bát se nemusíte ani placené verze. Ta je postavená na měsíčních platbách s velmi přijatelnou cenou.

Nezapomeňte, že SuperSaaS vám nabízí ne jenom jeden rozvrh, ale postavíte na něm rezervace své soukromé praxe, ordinace v nemocnici, a současně si díky němu zorganizujete třeba účastníky na své odborné semináře.

Vyzkoušejte si zcela zdarma unikátní rezervační systém pro lékaře.
Vyzkoušejte si zcela zdarma unikátní rezervační systém pro lékaře.

Systém funguje v mnoha jazycích: mimo jiné česky, slovensky, anglicky, rusky, německy apod. Snadno jej tak přizpůsobíte potřebám svých cizojazyčných pacientů a klientů.

Podívejte se, co vše vám rezervační systém pro lékaře a zdravotnická zařízení, ale nejen pro ně, umožní Budete překvapeni, jaké detaily, které jsou specifické pro vaši práci, dokáže díky své univerzálnosti řešit.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu