Dámský wellness aneb Zimní a jarní wellness pobyty pro ženy

Dámský wellness aneb Zimní a jarní wellness pobyty pro ženy

Dlouhá zima, pak pomalu nastupující jaro… Oblíbená letní dovolená v nedohlednu a mrznout na lyžařský svah se vám již skutečně nechce. Vyšlete manžela či přítele na lyže samotného, ideálně mu přibalte i děti. A vy si pojďte sama či s kamarádkou užít dokonalý dámský wellness.

Wellness vás zbaví zimních depresí i jarní únavy

Odborníci tvrdí, že nic jako zimní deprese ani jarní únava neexistuje. Máte na věc jiný názor? Nejste samy. Když ráno nemáte sílu vstát z postele, věci děláte čtyřikrát pomaleji než jindy, po obědě se nachytáte, že jste usnuly u počítače a večer vám padnou víčka již u titulků vašeho oblíbeného seriálu, rozhodně by si zasloužilo tento stav klasifikovat jako diagnózu. Lékaři vám však nejspíš nepomohou a musíte vše vzít do vlastních rukou. „Předepište“ si odpočinek ve wellness. Jde o ideální kombinaci relaxace s různými aktivitami.

Nezůstávejte jenom ve městě. Pouhá návštěva masáže, vířivky či kosmetiky nestačí. Dopřejte si minimálně prodloužený víkend, nebo hned celý týden. Neberte s sebou na wellness pobyty manžela, přítele, děti, prostě nikoho, o koho potřeby byste se nakonec musely starat. Vyrazte si pouze sama či s kamarádkami. Skvělým místem je Equitana Hotel Resort v Martinicích. Tento neformální wellneness hotel je připraven i na nás, ženy. Nachází se mezi Prahou a Pískem, snadno sem dojedete i z Plzně, z Klatov, z Českých Budějovic, ale též z jiných koutů republiky.

Proč wellness v Equitana Hotel Resort?

Hotelový a wellness resort Equitana nabízí celoroční odpočinek. Zejména ženy v něm však vítají perfektně vybavené moderní wellness, ve kterém nechybí bazén, jakuzzi vana, finská sauna, parní lázeň, infra sauna, solární louka, Kneippův chodník – to vše s příjemnou odpočívárnou, kde si užíváte dozvuky procedur, nebo prostě tlacháte s kamarádkami, se kterými jste se sem vydaly. V hotelu nabízí též skvělé masáže několika typů, manikúru, pedikúru i originální kosmetickou péči. Wellness a SPA centrum má úctyhodných 400 m2.

Do Equitana i na koně

Equitana Hotel Resort je oblíbeným i u milovnic koní. Ať již na koních občas či pravidelně jezdíte, nebo uvítáte první lekce ježdění, na vše jsou v resortu připraveni. S koňmi si lze vyjet na vyjížďku, při špatném počasí je k dispozici jezdecká hala. Jezdí se i nyní v zimě.

Žádná nuda

Krásné prostředí a dobrá vybavenost hotelu vás zabaví, ať již přijedete na víkend, či na týden. Kromě využití wellness, souvisejících procedur a možnosti jízdy na koni najdete v okolí mnoho příležitostí na výlety, k dispozici jsou běžecké trasy, hotel má vlastní revír pro rybolov, půjčovnu horských kol, zahrajete si bowling, kroket i pétanque. Můžete si domluvit i speciální program – třeba paintball, degustace vín, kreativní dílny či vyhlídkové lety.

Dámský wellness pobyt v Equitana

A co milují ženy? Oblíbený dámský wellness v Equitana Hotel Resort láká na pořádnou dámskou jízdu. Nejoblíbenějšímu jsou wellness pobyty pro ženy pobyty na 2 noci a 3 dny s ubytováním, snídani, SPA a s procedurami. Ženy do resortu přichází na relaxační pobyt s kamarádkami, jde o oblíbené místo pro různé party, oslavy i rozlučky se svobodou pro nevěsty. V neposlední řadě se sem, do krásných Brdských lesů, jezdí i přímo kvůli koňům. Pro čtyři až pět kamarádek jsou v resortu k dispozici i apartmány Stodola.