Wellness pobyty 2018 táhnou i v létě! Zkuste Equitana Hotel Resort

Hledáte ideální wellness pobyty 2018? Zůstaňte v létě v Česku nebo si ke své letní dovolené přidejte ještě pár dnů skutečné relaxace. Oblíbeným místem je Equitana Hotel Resort Březnice-Martinice. Nabízí wellness pobyty pro dva, pro jednotlivce i pro seniory. Vše s různými možnostmi aktivního trávení volného času.

Letní wellness pobyty táhnou. Optimálně, když nejde jen o wellness či lázeňské procedury. Čím dál více je spojujeme s různým aktivním trávením volného času. Proto jsou oblíbené wellness pobyty 2018 spojeny například s možností jízdy na koni, s relaxační cyklistikou a jinými sportovními aktivitami. Kam se vydat letos v létě? Víkendový wellness pobyt, ale i aktivní dovolenou spojenou s relaxačními procedurami a sportem nabízí oblíbený Equitana Hotel Resort v Březnici-Martince (www.equitana.cz).

Letní wellness pobyty 2018 jako výhodné balíčky

Wellness pobyty pro dvojice, jednotlivce i pro seniory – Equitana Hotel Resort je nabízí i ve speciálních letních balíčcích. Jsou skvělou dovolenou pro vás, ale i dárkem například pro rodiče. Pobyty v nádherném resortu si užijete jako tří nebo čtyřhvězdičkové. Lze si pronajmout i apartmány v chalupě. V nabídce jsou pobyty se snídaní, nebo s polopenzí. Tento luxusní základ pro váš wellness pobyt zahrnuje ubytování, možnost využívání hotelového bazénu i Kneippova chodníku pro zdravou chůzi, grilování na terase, volné využívání volejbalu, minigolfu nebo pétanque. Samozřejmostí je parkování a wifi zdarma. V areálu si lze zaplavat v koupacím jezírku, využít jej jako místo pro piknik, v okolí si lze zaběhat nebo zajít na příjemnou procházku. Děti do osmi let mají na přistýlce ubytování i snídaně zdarma.

Wellness pobyty 2018 pro dvojice, jednotlivce i pro seniory – Equitana Hotel Resort je nabízí i ve speciálních letních balíčcích.
Wellness pobyty 2018 pro dvojice, jednotlivce i pro seniory – Equitana Hotel Resort je nabízí i ve speciálních letních balíčcích.

Letní pobyty s koňmi nebo s rybolovem

Velkým hitem Equitana Hotel Resort jsou wellness pobyty rozšířené o možnost jízdy na koni. K základnímu balíčku získáváte až tři lekce jízdy na koni. V případě špatného počasí je k dispozici i vlastní jízdárna.

Kdo by si chtěl v létě zarybařit, má možnost zakoupit si pobyt s rybolovem. Získáte povolenku „chyť a pusť“ a k rybníku dostanete i odpolední svačinku.

Velkým hitem Equitana Hotel Resort jsou wellness pobyty rozšířené o možnost jízdy na koni nebo rybolovu.
Velkým hitem Equitana Hotel Resort jsou wellness pobyty rozšířené o možnost jízdy na koni nebo rybolovu.

Víkendové wellness plné aktivit

Pokud preferujete wellness pobyty na víkend, Equitana Hotel Resort nabízí mnoho zajímavých aktivit, jak se o víkendu odreagovat i rozhýbat. Pobaví vás bowling, šipky, laser shot, biliard. Zahrajete si nohejbal, volejbal, kroket nebo pétanque. V okolí najdete skvělé běžecké trasy, které jsou vhodné i k procházkám nebo jízdě na kole. A nezapomnělo se ani na maminky a miminka. Jedna z vycházkových tras je určena přímo pro ně.

Že se vám sebou nechce brát kola? Ani nemusíte. Kola vám půjčí přímo v hotelu, nebo si můžete zapůjčit buginy.

Na objednání lze zajistit paintball, horolezeckou stěnu, zorbing, různé hudební nebo třeba kouzelnické produkce, vyhlídkové lety balonem i letadlem, výlety lodí na Orlíku a různé dětské atrakce.

Wellness procedury samozřejmě nechybí

Wellness pobyty v Equitana Hotel Resort, to jsou samozřejmě i velice kvalitní wellness procedury. Dopřát si lze klasické masáže celého těla, šíje, zad. Specialitami jsou medové a čokoládové masáže, aroma masáže éterickými oleji i masáže lávovými kameny. Vedle masáží lze absolvovat ošetření pleti. Tyto procedury máte možnost absolvovat i v případě, že nejste ubytování v areálu Equitana Hotel Resort.

Wellness pobyty v Equitana Hotel Resort.
Wellness pobyty v Equitana Hotel Resort.

Equitana Hotel Resort nabízí nejen skvělé wellness služby, ale i dokonalé vybavení. K dispozici je hotelový bazén s protiproudem, parní lázeň, finská sauna, infrasauna, jakuzzi vana, Kneippův chodník, speciální solárium Sunsky – tzv. solární louka i privátní kabiny pro nerušený odpočinek.

Equitana Hotel Resort

Komplex Equitana Hotel Resort nabízí wellness pobyty pro soukromé osoby, ale i pro firmy. Je to rovněž oblíbené místo pro svatbu. Skvělá dostupnost je z Prahy, z Plzně i ze směru od Českých Budějovic. Díky skvělým možnostem wellness vyžití však resort nemá nouzi ani o zákazníky z dalších vzdálenějších regionů republiky.

Equitana Hotel Resort – to je i kvalitní gastronomie.
Equitana Hotel Resort – to je i kvalitní gastronomie.

Zdroj obrázků: Equitana Hotel Resort, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu