Hledáte dárek, který bude neotřelý, užitečný a luxusní současně? Zaměřte se na wellness pobyty. Oblíbené jsou ty v Luhačovicích. Věnujte dárkový poukaz na wellness pobyt v rezortu Augustiánský dům.
Hledáte dárek, který bude neotřelý, užitečný a luxusní současně? Zaměřte se na wellness pobyty. Oblíbené jsou ty v Luhačovicích. Věnujte dárkový poukaz na wellness pobyt v rezortu Augustiánský dům.

Wellness pobyty jsou hitem mezi letošními vánočními dárky

Hledáte dárek, který bude neotřelý, užitečný a luxusní současně? Zaměřte se na wellness pobyty. Oblíbené jsou ty v Luhačovicích. Věnujte dárkový poukaz na wellness pobyt v rezortu Augustiniánský dům.

Zima je v Luhačovicích nádherná. Ať již zasněžená, nebo bez sněhu. Resort Augustiniánský dům nabízí poetiku tradičního lázeňského domu, jehož historie sahá až do roku 1904. Brněnský architekt Vladimír Fischer promítl do projektu historizující prvky anglických venkovních staveb a pro lázně upravil projekt určený pro augustiniánský klášter sv. Tomáše na Starém Brně. Použitý lomový kámen, kterým stavbu ozdobil, dnes dokonale souzní s moderními prvky, o které byla stavba lázeňského domu obohacena během posledních rekonstrukcí.

S Augustiniánským domem je spojeno i jméno slavného českého skladatele, Leoše Janáčka. Právě on zde v letech 1922 až 1926 napsal svoji Lišku Bystroušku, ale i Glagolskou mši. K ní jej inspirovala Kaple sv. Panny Marie, jež je součástí objektu, a která byla postavena podle modelu gotických sakrálních staveb.

Wellness pobyty v Luhačovicích jsou skvělým tipem na vánoční dárky.
Wellness pobyty v Luhačovicích jsou skvělým tipem na vánoční dárky.

Augustiniánský dům prošel v posledních letech povedenou modernizací, a to co se týče ubytování i zahrady. Staré prvky skvěle doplnily moderní. V zahradě nechybí meditační jurta, která nese název „Péče o duši“. Pro hotelové hosty je rovněž přístupná zahrada 6 smyslů, jež při procházce nabízí několik zastavení podněcujících vždy některý z našich smyslů. Nenásilně tak nabízí relaxaci a uvolnění v každé roční době.

Wellness pobyty v Augustiniánském domě

Pobyty v Augustiniánském domě poskytují vždy relaxaci pro tělo i duši. Může jít i o kratičké pobyty třeba jenom na jednu noc, ale i delší relaxační pobyty. Ocení ji milovníci wellness, ale i špičkové gastronomie, kterou si v hotelu užijete. V rámci pobytů je k dispozici skvělé ubytování, kde nechybí wi-fi, k dispozici je vždy vstup do wellness&spa centra Harmonie, rovněž do meditační jurty a zahrady. V rámci různých wellness procedur lze využít například saunové rituály nebo masáže.

♥ TIP

Hledáte wellness pobyty jako vánoční dárky? Aktuální nabídku najdete na stránkách augustian-life.cz.

Augustiniánský dům nabízí wellness i špičkovou gastronomii.
Augustiniánský dům nabízí wellness i špičkovou gastronomii.

Jaké dárkové poukazy můžete aktuálně pořídit?

Nejoblíbenějšími jsou wellness pobyty na dvě noci s možností vstupu do spa zóny, s bohatou snídani a tříchodovou večeří. Druhým hitem je relax na jednu noc, opět s večeří, snídaní i s přístupem do spa centra, včetně meditační jurty. Věnovat lze rovněž volný výběr služeb v hodnotě 5000 Kč, který zahrnuje jídlo v restauraci Symfonie, vstup do wellness centra Harmonie, různé procedury – masáže a rituály, vč. ubytování. Výběr služeb je zcela na obdarovaném. Příjemným menším dárečkem pro dva je vstup do spa na dvě hodiny. Dárkové poukazy vypadají velice pěkně a budou dárkem, který určitě potěší.

Zdroj obrázků: Augustian-life.cz