Pojďte letošní vánoční dárky vybrat z oblasti, která se nazývání zeleným rájem na Zemi – z řeckého ostrova Thassos (též Thasos). Věnovat řecké Vánoce znamená obdarovat své blízké zdravím, ale i neopakovatelnou atmosférou Řecka.
Pojďte letošní vánoční dárky vybrat z oblasti, která se nazývání zeleným rájem na Zemi – z řeckého ostrova Thassos (též Thasos). Věnovat řecké Vánoce znamená obdarovat své blízké zdravím, ale i neopakovatelnou atmosférou Řecka.

Řecké Vánoce – to je zdraví z olivového oleje, ale i pravé řecké lukumi

Středomořská  strava patří mezi nejzdravější a zdraví ve Středozemí najdete i pokud jde o přírodní kosmetiku. Pojďte letošní vánoční dárky vybrat z oblasti, která se nazývá zeleným rájem na Zemi – z řeckého ostrova Thassos (též Thasos). Věnovat řecké Vánoce znamená obdarovat své blízké zdravím, ale i neopakovatelnou atmosférou Řecka. Ať již darujete zdraví z olivového oleje, výrobky z olivového dřeva, nebo řeckou pochoutku lukumi.

Nemusíte ještě před Vánocemi vyrážet do Řecka, abyste si mohli doma připravit řecké Vánoce. Firma Olis ve svém e-shopu „servíruje“ zdraví i atmosféru řeckého ostrova Thassos. Tato perla Egejského moře nabízí nejen dokonale romantické scenérie a pláže pro dovolenou, ale i produkty, díky kterým si máme možnost i u nás užívat zdravou středomořskou stravu. Ta je navíc i chuťově neopakovatelná a výtečná. Pojďte sobě i svým blízkým připravit pravé řecké Vánoce a inspirujte se našimi tipy na řecké vánoční dárky.

E-shop Olis vás zve na pravé řecké Vánoce.
E-shop Oliscz.eu vás zve na pravé řecké Vánoce.

Dárkové balíčky z Řecka

Věnovat k Vánocům můžete řecký olivový olej, balsamikový ocet, olivy, tapenády, různé medy (například tymiánový či z pomerančových květů), džemy, paprikové, rajčatové a další delikatesy, tradiční řecké sladkosti i alkohol, koření, čaj, kávu, ale i luštěniny či těstoviny. Ideální je připravit si z těchto zdravých a chutných potravin hezké dárkové balíčky. V e-shopu Oliscz.eu je však pořídíte již i hotové. V nádherném dárkovém balení vystlaném dřevěnou vlnou najdete kombinace těch nejlepších řeckých dobrot. Dárkové balíčky z Řecka ale můžete doplnit i jinými dárečky. Tady jsou tipy na další z nich.

Dárkové vánoční balíčky s řeckými delikatesami i kosmetikou koupíte v e-shopu Oliscz.eu.
Dárkové vánoční balíčky s řeckými delikatesami i kosmetikou koupíte v e-shopu Oliscz.eu.

Krásné výrobky z olivového dřeva pro ty správné řecké Vánoce

Olivové dřevo je vyhledávané řezbáři z celého světa. Jde o tvrdé dřevo s neopakovatelnou kresbou dřeva, kterou nenajdete u žádné z českých dřevin. Výborně se soustruží i leští. Na výrobu užitných i upomínkových předmětů se používá více než 300 let staré dřevo. Na webu koupíte misky z olivového dřeva různých tvarů, dřevěná prkénka s neopakovatelnou kresbou vhodné i k servírování, mýdlenky vařečky, nože na máslo i medovky. Nádherným dárkem bude napichovátko na olivy velice netradičního tvaru a atraktivního vzhledu.

Řecké Vánoce u vás doma: nezapomeňte na olivy i jejich stylové podávání se správným napichovátkem na olivy.
Řecké Vánoce u vás doma: nezapomeňte na olivy i jejich stylové podávání se správným napichovátkem na olivy.

Sladké Vánoce po Řecku aneb začít můžete už Mikulášem

Řecko umí potěšit i naše sladké chuťové buňky. Unikátní dobrůtkou je řecké lukumi – speciální sladké neovocné želé, obalované ve směsi cukru a škrobu. Směle jej přidejte mezi tradiční české cukroví, které budete péct. Jenom varuji, zmizí mezi prvními. Nejspíš dříve než vanilkové rohlíčky. Určitě vyzkoušejte lukumi s růžovou vodou a lukumi s tymiánovým medem.

Ale mám pro vás ještě jeden skvělý nápad, jak udělat zdravějším nápor nejsladšího období v roce i dětem. Dopřejte jim řeckého už i Mikuláše. Do punčochy jim nadělte tradiční řecké sladkosti. V e-shopu koupíte nejen lukumi, ale i skvělé čokolády Alexandros, ořechové tyčinky s pistáciemi, pekany, kešu či s mandlemi, úžasně jemné ochucené nugátové tyčinky, sezamové tyčinky s medem i halvu.

Kdo ochutná řecké Lukumi, ten mu naprosto propadne.
Kdo ochutná řecké Lukumi, ten mu naprosto propadne.

Skvělá řecká kosmetika jako dárek k Vánocům nejen pro ženy

Nakonec nesmíme zapomenout ani na řeckou kosmetiku v nabídce e-shopu Oliscz. Chcete vybrat parfém jako dárek, ale netroufáte si? Sáhněte po vůních Blue Scents, které přináší pravé řecké vůně – kardamonu s vanilkou, moře, jasmínu, bergamotu a pivoněk. Úžasný sortiment objevíte pod značkou přírodní kosmetiky Venus Secrets, která je postavena na pozitivních účincích oslího mléka. Hezkými malými dárky jsou řecká voňavá mýdla, nebo šumivé bomby do koupele.

Řecké Vánoce mohou u vás doma i zavonět.
Řecké Vánoce mohou u vás doma i zavonět.

Pojďte slavit řecké Vánoce

Řecké Vánoce jsou svátkem, kdy se setkává celá rodina i z těch nejvzdálenějších končin. Hodně se veselí a tančí. Vánoční hostina je jednou z nejbohatších z celého roku. Tradičním jídlem jsou především ryby, ale i jehně na roštu, nebo pečené sele. Nechybí samozřejmě ani dárky. Ty nosí Svatý muž 24. prosince. Záleží jen na vás, jak moc řeckými si letošní Vánoce uděláte. Ale i ty české budou atraktivní, když své blízké obdaříte zdravými dárky z Řecka. Určitě najdete ten vhodný pro každého, koho chcete obdarovat.

Zdroj obrázků: Oliscz.eu, Depositphotos, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail