Tenisové míčky – kvalita se odrazí na výkonu, peněžence i zdraví

Pojďte si zahrát tenis jako opravdoví profesionálové. Kvalitní tlakované tenisové míčky povýší vaši hru od zdravého pohybu až k zážitkům z profesionální hry.

Tenis je sport, který lze nazvat i posilováním v pohybu. Správnou hrou dokážeme posilovat všechny svaly a hrou spálíme stejně kalorií jako u běhu. Navíc jde o pohyb spojený se zábavou a o párový sport. Oba tyto fakty nás motivují u této sportovní činnosti setrvat. Dobré však je vybavit se kvalitním sportovním náčiním, které nejenže nám nekazí radost ze hry, ale ani se nepodepisuje na našem zdraví třeba tím, že zbytečně či nevhodně namáháme některé partie. Obvykle si dáváme záležet na výběru tenisové rakety. Méně už pak na na výběru míčků. Kvalitní tenisové míčky neboli tenisáky jsou přitom pro hru stejně důležité.

Tenisové míčky Stepanek se mohou pochlubit vysokou kvalitou. Tenisové míče se hodí pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Jsou navrženy pro naše klimatické podmínky a hodí se pro všechny typy povrchů (trávu, antuku i beton).
Tenisové míčky Stepanek se mohou pochlubit vysokou kvalitou. Tenisové míče se hodí pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Jsou navrženy pro naše klimatické podmínky a hodí se pro všechny typy povrchů (trávu, antuku i beton).

Tenisové míčky – jaké si vybrat?

Tenisové míče se dělí na tlakované míče a netlakované (nebo též beztlaké) míče. Profesionálové používají tlakované tenisové míče, které jsou mnohem rychlejší a živější než míče netlakované. Důležitý je však jejich správný výběr. Životnost tlakovaných míčů je totiž omezená. Své vlastnosti se ztrácí už samotným skladováním a herní vlastnosti míče se mění dokonce i během samotné hry. Vlastnosti tlakovaných tenisáků ovlivňuje navíc teplota, počasí i nadmořská výška. Ideální hratelnost nabízí nový tlakovaný tenisový míček.

Tenisové míče Štěpánek – prémiové tlakované míče nejen pro profesionály

Profesionální hráči mění míčky po pár setech. Nám amatérům vydrží o to déle, o co víc si dáme záležet na výběru kvalitních tlakovaných míčků. Ty najdeme přímo v Česku u českého dodavatele profesionálních míčů. Tenisové míče Stepanek, to jsou mimořádně kvalitní a odolné tlakované míče na tenis, u kterých je navíc garance, že neležely na skladě. I takto pasivně uskladněné tlakované míče totiž ztrácí své hratelné vlastnosti. Míče Štěpánek se k vám dostanou nejpozději do 9 měsíců od chvíle, kdy byly vakuovány.

Retro láká, dokonce i v tenisu. Zkuste bílé retro tenisové míčky Stepanek.
Retro láká, dokonce i v tenisu. Zkuste bílé retro tenisové míčky Stepanek.

Tenisové míčky Stepanek se vyrábí z nejkvalitnějších materiálů. Používá se prémiová anglická nebo thajská vlna. Celý výrobní proces je přísně kontrolován. Míčky Stepanek jsou schváleny Mezinárodní tenisovou federací (ITF) a hodí se pro všechny typy povrchů.

Pokud si tedy máte zájem zahrát se živým kvalitním míčkem jako skutečný profesionál, rozhodně sáhněte po tenisových míčcích Stepanek. V nabídce najdete míčky v několika kategoriích. Superprémiové tenisové míče Stepanek Number 1 s povrchem z anglické vlny  jsou určeny pro profesionální hráče a turnaje. Tenisové míče Stepanek Classic jsou míče rovněž schválené ITF, ale doporučují se především tenisovým nadšencům. Jejich povrch je potažen thajskou vlnou. V nabídce najdete i speciální retro edici tenisových míčků v bílé barvě nebo sady červených tenisových míčků pro psy Doggie.

Stepanek sport nabízí tenisové míče i pro pejsky.
Stepanek sport nabízí tenisové míče i pro pejsky.

Zdroj obrázků: Stepaneksport.cz, Shutterstock, Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu