Šperky Tous 2019: luxusní trendy pro ženy

Není příliš šperků, které bychom znali podle jejich značky. Jestliže je začneme počítat, prsty jedné ruky nám budou až příliš. Ale Tous šperky mezi nimi nechybí. Pojďte se seznámit s trendy pro šperky Tous 2019, které svým luxusem osloví každou z žen – ať již tento šperk dostane jako dárek, nebo si jej pořídí sama.

Svět je doslova „přecetkován“, a tak se konečně opět snažíme nezaměňovat šperk za bižuterii. Moderní šperk není ten, který se honosí masivností a kilogramy materiálu. Naopak. Moderní šperky 2019 budou dokonalým partnerem pro ženu – žena není věšákem pro špeky, ale šperky jsou tím, co podtrhne krásu i osobnost každé nositelky. Dokonale to vystihují šperky Tous. I za svoje ikony si vybraly ženy, které jsou známé svojí přirozeností a krásou současně. Ambasadorkou Tous pro Česku a Slovenskou republiku je Daniela Peštová. Celosvětovou tváří značky pak Gwyneth Paltrow.

Tous šperky s medvídkem jsou symbolem věčného mládí

Trendy v dětských hračkách se různí, ale málokdo z nás neměl svého milovaného medvěda. Pro generaci žen, které dnes nosí šperky Tous, byl mnohdy právě plyšový medvěd dlouho nejoblíbenější hračkou. Právě on je tedy symbolem, který nás vrací do dětských let. A právě pro značku Tous je medvídek symbolem. Nejdete jej na mnoha špercích a v různých podobách. Ve zlatě, stříbře, s kameny. Nechybí ani na dalších módních doplňcích značky – třeba na kabelkách. Ale rozhodně nepůsobí infantilně, právě naopak. Jednoduchá stylizace tohoto symbolu mládí svým nositelkám dodává křehkost a omlazuje. Tous jewelry – to je medvídek pro všechny věkové kategorie. Od roztomilých šperků pro nejmenší slečny, přes mladé a zralé ženy, až po věčně krasné starší dámy s mladistvou duší.

Španělské luxusní šperky milují i české ženy

Značka Tous nabízí luxus již od roku 1920. Tehdy se ve španělském městečku Manresa zrodila rodinná hodinářská firma, která se během let rozrostla do celosvětového šperkařského gigantu. Tous patří mezi nejznámější světové značky v oblasti šperků i módních doplňků. Kdo si jednou oblíbí symbolického medvídka, ten už u něj zůstane. Dnes šperky této značky koupíme i u nás.

♥ TIP

Tous Česko – to je především Tous eshop s kompletním sortimentem značky.

Ale i butiky se šperky v několika městech. Najdete je v Praze, Brně, Ostravě a Plzni.

Šperky Tous 2019 – nové trendy pro krásu

Nové trendy v oblasti šperků zjemňují jejich linie, sází na symboliku, vrství a šperk se nově vidí i na místech, kde dříve nebýval. Čekali byste jej jako přívěšek na dětském dudlíku? Může to být první šperk pro vaši malou princeznu nebo klidně prince, kterým je obdarujete.  A slečnám lze s malým medvídkem pořídit rovnou i dětské náušničky.

♥ TIP

Nechte své dítě střežit medvídkem Tous po celé jeho dětství. Rozšiřujte své dceři její šperkovnici každý rok. K různým svátkům vždy přidejte nový šperk s medvídkem tak, aby odpovídal věku. Nejdříve různé náušničky, později přívěsky a další krásné šperky. Variací najdete nesčetně.

Tous dárky 2019 – letošními Vánocemi to nekončí

Koupit jako dárek krásný šperk Tous zvládnete v butiku ještě i před letošními Vánocemi. Zkuste tím začít své „tažení“ za skutečně krásnými šperky a v příštím roce dávat dárků raději méně, avšak hodnotnějších, luxusnějších a designovějších. Všechny vám nabízí značka Tous: náušnice, náramky, řetízky, náhrdelníky, soupravy, přívěsky, prsteny, ale i klíčenky, peněženky, kabelky a jiné doplňky. Samozřejmě nezapomeňte ani na pánské a dámské hodinky Tous. Jsou to nejen ideální vánoční dárky, ale i dárky k narozeninám, svátku, k výročí, k Valentýnovi, k narození dítěte, ke křtinám, ke svatému přijímání i biřmování a mnoha dalším příležitostem.

Zdroj obrázků: Tous, Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu