Předškoláky čekává pod vánočním stromečkem školní batoh pro prvňáčky.
Předškoláky čekává pod vánočním stromečkem školní batoh pro prvňáčky.

Předškoláky čekává pod vánočním stromečkem školní batoh pro prvňáčky. Jak to bude u vás doma?

Kdo má doma předškoláka, musí začít dítě připravovat do školy minimálně s ročním předstihem. Dítě by mělo začít pracovat s různými pracovními listy, měli bychom jej učit udržet pozornost po delší dobu, začít aktivněji pracovat s knihami, i když zatím samozřejmě dítěti čteme my, rodiče. Samozřejmostí má být i příprava pomůcek do školy. Předškoláky nejčastěji pod vánočním stromečkem obdarujeme školním batohem. Dítě se díky němu začne na školu těšit a současně si jako rodiče rozložíme náklady na nástup dítěte do školy.

Školní batoh pro prvňáčky rodiče kupují nejčastěji jako dárek k Vánocům

Více než 70 % předškoláků dostává školní batoh k Vánocům. Pro dítě je to připomínka toho, že již brzy nastoupí do školy, najde si nové kamarády a naučí se nové dovednosti. Ideální je batoh vybavit již prvními pomůckami. Psacími potřebami, pastelkami, též nějakým hezkým sešitem, do kterého si dítě může začít kreslit. Ten jej pak doprovodí do školy, kde si v něm bude moci dál tvořit například v družině či ve škole o přestávkách.

Jako rodiče máme teď před Vánocemi těžký úkol – vybrat svému dítě ten nejlepší školní batoh. Na čem všem při výběru batohu záleží?

 Jak vybrat školní batoh pro prvňáčky?

Vzhledem k tomu, že dítě roste, vybíráme obvykle takový školní batoh pro prvňáčky, který dítěti vydrží od první do třetí třídy (včetně). Výrobci batohů přesně takovou produktovou řadu nabízí. Tyto batohy jsou obvykle s více dětskými motivy a jsou přizpůsobeny menší tělesné výšce a hmotnosti prvňáčků.

Při výběru batohu závisí na dvou věcech: na jeho ergonomii, která zajistí, že dítěti batoh perfektně sedne a nezničí mu záda již první rok po nástupu na základní školu. Druhou neméně důležitou věcí je design batohu. Dítěti s nástupem do školy začíná nová životní etapa. Jak se mu bude ve školy líbit a jak rádo do ní bude chodit ovlivní i taková maličkost, jakou je barva školního batohu či obrázek, který na něm je. Rozhodně tento fakt nepodceňujte. Nebojte se, že bude muset dělat kompromis mezi vzhledem a kvalitou batohu. Batohy Topgal nabízí obojí v jednom.

Školní batoh pro prvňáčky od Topgal je pro předškoláky ideální volbou

Nemusíte se bát, že budou batohy Topgal velké pro záda vašeho školáka, i když patří mezi menší děti ve školce. Nebo naopak, malý pro ty větší děti. Pomocí utahovacích ramenních popruhů batoh snadno přizpůsobíte velikosti dítěte a hrudní pás batoh zafixuje ve správné poloze.

Batohy Topgal navíc vydrží déle než tři roky. Jsou kvalitní a přizpůsobivé velikosti dítěte, takže tento batoh může dítě bez problémů nosit ještě i v páte třídě. Pro nás, rodiče, je to tedy velice ekonomické řešení.

Nemluvě o tom, že kvalitou a výbavou jsou batohy Topgal naprosto srovnatelné s mnohem dražšími značkami batohů, jejich cena je přitom výrazně nižší. Z mnoha hledisek jiné drahé batohy dokonce aktovka pro prvňáčky od Topgal předčí.

Proč by měl předškoláky čekat pod vánočním stromečkem právě školní batoh od Topgal?

Předškoláky potěší úžasný výběr výrazných designů. Jednoznačně říct, že jde o nejpestřejší nabídku na trhu, a to jak pro holky, tak pro kluky. Batohy perfektně drží tvar, přestože váží pouhých 880 gramů. Mají pevně lisovaná měkká záda. Batoh se přizpůsobuje velikosti dítětě, ale i třeba tomu, jak je zrovna oblečené. Jinak potřebujete batoh nastavit v letním oblečení, jinak ve vatované zimní bundě. Pomáhají výškově nastavitelná hrudní přezka i nastavitelné ramenní popruhy. Ty mají jednu zajímavost. Díky magnetu na konci se dají vlající popruhy snadno uchytit na batoh.

Školní batoh pro prvňáčky od Topgal je navíc velice prostorný. Má dvě komory a k nim navíc hlubokou přední kapsu. Nechybí tedy místo na svačinu, ani na pomůcky. Na lahev je na straně batohu speciální venkovní kapsa. Batohy mají též odnímatelnou klíčenku a poutko pro nesení v ruce i pro zavěšení batohu na školní lavici.

Potěšte své předškoláky rovněž penálem ve stejném designu, jako je batoh. Aktovka pro prvňáčka se dá pořídit i v setu s penálem, pouzdrem na přezůvky a výraznou pláštěnkou na batoh, která zvyšuje ochranu batohu před deštěm a současně dělá dítě na silnici viditelnějším. Samozřejmě reflexní prvky nechybí ani na batohu samotném, stejně tak jako je samozřejmostí, že jsou batohy nepromokavé, včetně vodoodpudivých zátěrů na zipech.

Podívejte se na skvělé batohy na webových stránkách www.topgal.cz a vyřešte ten největší a nejkrásnější dárek, který musí předškoláky čekat pod vánočním stromečkem.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail