Jaro 2022 je tady. Pojďte si vybrat dámské, pánské i dětské boty pro zdraví

Jaro 2022 je tady. Pojďte si vybrat dámské, pánské i dětské boty pro zdraví

Obuv ovlivňuje naše zdraví více než si někdy připouštíme. Nevhodná obuv je příčinou bolesti zad, hlavy, kloubů i různých deformit nohou. Odrazuje náš též od pohybu, což pak vede k dalším nemocím způsobeným jeho nedostatkem. A nemusí jít pouze o obezitu. Pojďte toto jaro 2022 obout zdravěji celou rodinu a začněte se více hýbat.

Pořiďte dětem zdravé boty

Naše děti budou jednou tak zdravé, jak se o ně v dětství postaráme a jaké návyky v nich vybudujeme. Je na nás, zda budou mít v budoucnu problémy se zuby, s obezitou, či s pohybovým aparátem. A u něj zůstaneme. Výběr správné obuvi pro děti je nesmírně důležitý. Dětská nožka potřebuje kvalitní nové boty. Nehodí se bazarové ani po sourozencích. Rozhodně však dítěti nestačí jedny drahé boty.

Dětem se potí nožička, obuv je nutné přezout i několikrát denně. Zdravou musí být obuv na ven i ta, ve které děti tráví většinu dne v interiéru. Je zbytečné si říkat, že nejzdravější boty jsou žádné boty. V dnešní době a v našich klimatických podmínkách toho dítě moc bosky nenachodí. Potřebuje kvalitní dětské boty za přijatelnou cenu. Nemusíte hledat žádné speciální obchody. Nepotřebujete ani anatomické boty, tedy pokud vám je již nedoporučil ortoped. Boty pro správný vývoj dětské nohy i pro všechny sportovní aktivity nabízí v kamenných prodejnách i online CCC. Tyto dětské boty jsou pořád za přijatelnou cenu a ve vysoké kvalitě.

Všude pěšky

Chodit všude po vlastních se stalo velkým hitem. V médiích se vedou diskuse, kolik že to kroků denně pro zdraví máme udělat. 6000, 8000, 10 000? Na tom však nezáleží tolik, jako na změně našeho životního stylu a často též botníku. Ženy na podpatcích neujdou bez újmy ani 1000 metrů. A ani pánské formální boty nejsou zrovna obuví do terénu. Bez vhodné obuvi na dlouhé procházky vás tento trend zdravého životního stylu mine. Je to přitom škoda. Místo „mama taxi“ byste se mohla s dětmi ráno příjemně projít, stejně tak jako by se prošel odpoledne tatínek, jak by vedl děti do kroužků. Zapomenout na auto i městskou hromadnou dopravu se dá v dobrých botách snadno. Pořiďte si pro celou rodinu boty sketchers.

Sketchers boty skvěle kombinují městskou eleganci se sportovním pohodlím. Ujdete v nich hravě i zmíněných 10 000 kroků, což mimochodem bez problémů zvládnou i předškoláci. Nepřevezete dítě jen ze školky či ze školy domů, tedy vlastně ze židle na gauč a ráno naopak. Užijete si příjemnou procházku. Trasy můžete měnit, vždy se někde zastavit, třeba na hřišti. Děti si na tento styl života rychle zvyknou a vy s nimi.

Perfektně padnoucí sketchersky nevyzujete ani v podvečer, kdy v nich půjdete venčit pejska, či o víkendu, kdy jsou ideální na nenáročné výlety třeba po památkách, do ZOO a všude tam, kde nejde o náročnější turistiku.

Nezapomeňte, že na dlouhé procházky potřebujete i jinou kabelku

Zejména ženy při změně životního stylu, kdy se rozhodnou v životě více chodit než jezdit, bojují nejen s nevhodnou obuví, ale i s taškou. Běžné kabelky do práce jsou často na dlouhé procházky či svižnou chůzí z práce domů a naopak nevhodné. Na škodu nejsou kožené kabelky, ale mělo by jít spíše o crossbody. Ty se nám skvěle nosí a taktéž něco vydrží. Jiným výborným řešením je dámský batoh. Pro chůzi je ještě praktičtější, uvolní nám ruce a současně v něm něco i odneseme.

Pro milovníků běhání je jaro 2022 novou sezónou

S příchodem prvních hezkých jarních dnů vyběhnou i sezónní běžci. Ženy, které se rozhodly konečně dělat něco se svojí postavou a muži se svojí kondičkou. Je proto čas vybrat si správné tenisky na běhání. Tenisky Adidas mohou být dobrou volbou. Vyberte si je podle toho, zdali se chystáte běhat po tvrdém povrchu městských ulic a parků, nebo po nezpevněném terénu. To pak potřebujete trailové boty, které budou ideálně nepromokavé. Tenisky Adidas však najdete i pro celou řadu dalších sportovních aktivit? Jaké potřebujete vy?