Chcete začít v novém roce skutečně aktivně? Nestačí si dávat pouze předsevzetí pro Nový rok 2020. Začněte se aktivně hýbat s úderem půlnoci.
Chcete začít v novém roce skutečně aktivně? Nestačí si dávat pouze předsevzetí pro Nový rok 2020. Začněte se aktivně hýbat s úderem půlnoci.

Kde oslavit Nový rok 2020? Začněte tím, že si najdete dobré ubytování

Chcete začít Nový rok 2020 skutečně aktivně? Nestačí si dávat pouze předsevzetí, že se začneme více hýbat, či o sebe pečovat – jak o své zdraví, tak o svůj vzhled. Nejlepší je být připraveni a s úderem půlnoci začít s novým zdravějším životním stylem „naostro“. U sebe, ale třeba i u svých dětí.

Začít Nový rok 2020 jinak, aktivněji, se vám doma od televize rozhodně nepodaří. Pojďte si ještě teď naplánovat konec roku a silvestrovské oslavy na horách, nebo třeba v lázních. Jakákoliv aktivita se počítá, a když začnete s úderem půlnoci, máte větší šanci, že u svých novoročních předsevzetí setrváte.

Nový rok 2020: Oslavte ho v lázních, nebo na svahu.
Nový rok 2020: Oslavte ho v lázních, nebo na svahu.

Do lázní za odpočinkem, krásou i zdravím

Lázně už dávno nejsou jen pro nemocné a lidi v rekonvalescenci. Chodíme se do nich zbavovat napětí a stresu. Více než účinky léčivých pramenů nás zajímají wellness procedury obsahující masáže či různé zkrášlovací procedury. A proč si do lázní nevyjet právě na přelomu roku? Lyže nejsou povinnost. Pohyb si užijete v lázeňských bazénech a fitness centrech. Využijte kvalitní ubytování v Luhačovicích. Jsou to čtvrté největší české lázně se šesti léčivými prameny. Léčí se zde dokonce obezita, ale i problémy pohybového aparátu a trávící soustavy. Najdete zde perfektně vybavené wellness hotely, jež jsou připraveny pro páry, ale i rodiny s dětmi.

Tradiční zimní aktivity na sněhu nezklamou

Samozřejmě k přelomu roku patří především zimní sporty: sjezdové lyžování, snowboard, běžky, ale i sáňkování či bruslení. Možností nemáme tolik, co sousední Rakousko, dokonce ani tolik, co Slovensko. Přesto nám mnohé lokality umí nabídnout perfektní možnosti nejen pro oslavu Nového roku 2020, ale i pro splnění svých předsevzetí, začít se hned od 1. 1. 2020 skutečně aktivně hýbat a sportovat.

Silvestr na sněhu je tradičním. Umožní vám začít si ihned plnit svá novoroční předsevzetí – hýbat se a sportovat.
Silvestr na sněhu je tradičním. Umožní vám začít si ihned plnit svá novoroční předsevzetí – hýbat se a sportovat.

Díky ubytování ve Vrchlabí budete skutečně na skok od Krkonoš. Právě toto městečko je považování za jejich vstupní bránu. Ubytování v Božím Daru vám otevře krásy Krušných hor. Skiareál Klínovec a lyžařské středisko Neklid patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější. Kdo vsadí na ubytování v Šumperku, toho mile překvapí Ski park Hraběšice. Ale skvělých lyžařských areálů zde najdete mnohem více. Nakonec nesmíme zapomenout ani na příznivce Jižních Čech. Ubytování v Táboře vás přiblíží ke skvělému lyžařskému areálu Monínec.

Lyžařská střediska se i u nás stále zlepšují.
Lyžařská střediska se i u nás stále zlepšují.

Pohyb nejen na sněhu

Výhodou dnešních moderních hotelů a penzionů je, že jsou na nás připraveny po všech stránkách. Ty kvalitní, i když jsou v lyžařských lokalitách, nabízí rovněž wellness služby, mnohdy s bazénem, saunou, masážemi, fitness i s různými zkrášlovacími procedurami. Obvykle se vám postarají o silvestrovskou večeři i o oslavu příchodu nového roku. Anebo vám zajistí rezervaci v kvalitní restauraci poblíž ubytování. Málokterý hotel vám nenabídne k zapůjčení lyžařskou výbavu. Takže odjet slavit Nový rok 2020 můžete docela nalehko a na poslední chvíli.

Zdroj obrázků: DepositPhotos, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu