Chcete začít Nový rok 2020 skutečně aktivně? Nestačí si dávat pouze předsevzetí, že se začneme více hýbat, či o sebe pečovat – jak o své zdraví, tak o svůj vzhled. Nejlepší je být připraveni a s úderem půlnoci začít s novým zdravějším životním stylem „naostro“. U sebe, ale třeba i u svých dětí.

Začít Nový rok 2020 jinak, aktivněji, se vám doma od televize rozhodně nepodaří. Pojďte si ještě teď naplánovat konec roku a silvestrovské oslavy na horách, nebo třeba v lázních. Jakákoliv aktivita se počítá, a když začnete s úderem půlnoci, máte větší šanci, že u svých novoročních předsevzetí setrváte.

Nový rok 2020: Oslavte ho v lázních, nebo na svahu.

Nový rok 2020: Oslavte ho v lázních, nebo na svahu.

Do lázní za odpočinkem, krásou i zdravím

Lázně už dávno nejsou jen pro nemocné a lidi v rekonvalescenci. Chodíme se do nich zbavovat napětí a stresu. Více než účinky léčivých pramenů nás zajímají wellness procedury obsahující masáže či různé zkrášlovací procedury. A proč si do lázní nevyjet právě na přelomu roku? Lyže nejsou povinnost. Pohyb si užijete v lázeňských bazénech a fitness centrech. Využijte kvalitní ubytování v Luhačovicích. Jsou to čtvrté největší české lázně se šesti léčivými prameny. Léčí se zde dokonce obezita, ale i problémy pohybového aparátu a trávící soustavy. Najdete zde perfektně vybavené wellness hotely, jež jsou připraveny pro páry, ale i rodiny s dětmi.

Tradiční zimní aktivity na sněhu nezklamou

Samozřejmě k přelomu roku patří především zimní sporty: sjezdové lyžování, snowboard, běžky, ale i sáňkování či bruslení. Možností nemáme tolik, co sousední Rakousko, dokonce ani tolik, co Slovensko. Přesto nám mnohé lokality umí nabídnout perfektní možnosti nejen pro oslavu Nového roku 2020, ale i pro splnění svých předsevzetí, začít se hned od 1. 1. 2020 skutečně aktivně hýbat a sportovat.

Silvestr na sněhu je tradičním. Umožní vám začít si ihned plnit svá novoroční předsevzetí – hýbat se a sportovat.

Silvestr na sněhu je tradičním. Umožní vám začít si ihned plnit svá novoroční předsevzetí – hýbat se a sportovat.

Díky ubytování ve Vrchlabí budete skutečně na skok od Krkonoš. Právě toto městečko je považování za jejich vstupní bránu. Ubytování v Božím Daru vám otevře krásy Krušných hor. Skiareál Klínovec a lyžařské středisko Neklid patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější. Kdo vsadí na ubytování v Šumperku, toho mile překvapí Ski park Hraběšice. Ale skvělých lyžařských areálů zde najdete mnohem více. Nakonec nesmíme zapomenout ani na příznivce Jižních Čech. Ubytování v Táboře vás přiblíží ke skvělému lyžařskému areálu Monínec.

Lyžařská střediska se i u nás stále zlepšují.

Lyžařská střediska se i u nás stále zlepšují.

Pohyb nejen na sněhu

Výhodou dnešních moderních hotelů a penzionů je, že jsou na nás připraveny po všech stránkách. Ty kvalitní, i když jsou v lyžařských lokalitách, nabízí rovněž wellness služby, mnohdy s bazénem, saunou, masážemi, fitness i s různými zkrášlovacími procedurami. Obvykle se vám postarají o silvestrovskou večeři i o oslavu příchodu nového roku. Anebo vám zajistí rezervaci v kvalitní restauraci poblíž ubytování. Málokterý hotel vám nenabídne k zapůjčení lyžařskou výbavu. Takže odjet slavit Nový rok 2020 můžete docela nalehko a na poslední chvíli.

Zdroj obrázků: DepositPhotos, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail