Dárky pro zdraví od Philips

Každý, kdo už měl možnost uvědomit si, že zdraví není samozřejmost, si jej umí více vážit. Věnovat někomu dárek pro zdraví je jedním z těch nejkrásnějších. Dáme ním najevo, jak moc máme dotyčného rádi. S kvalitní značkou věnujeme dárek, který bude dobře fungovat po mnoho let a splní to, co se od něj očekává. Podívejte se na tipy na dárky pro zdraví od Philips.

Pojďte se letos chovat zodpovědně. Zapomeňte na malé dárečky jen proto, abyste někoho obdarovali pěti dárky místo jednoho. Přestaňte zatěžovat svoji domácnost i svět nepotřebnými cetkami. Zvažte pro každého člena rodiny dárek, který skutečně stojí za to. A nejlépe takový, který je užitečný pro zdraví. Nemusí to být nudné „piksle“s vitamíny. Zapomeňte i na dárky od neprověřených značek, z teleshoppingů a od „šmejdů“. Vsaďte na přístroje od značek, které mají jméno. Tyto dárky skutečně ke zdraví pomáhají. Jaké dárky pro zdraví nabízí Philips?

♥ TIP

Tipy na vánoční dárky od Philips

Dárky pro zdravé zuby

Každý zubní lékař vám dnes řekne, že zdravé zuby budou jen čisté zuby. Správně vyčištěné zuby bez plaku jsou zuby bez zubního kazu, netrpíte zánětem dásní a tudíž vás nepřekvapí ani paradentóza. S běžným zubním kartáčkem si dnes při čištění nevystačíte. Potřebujete minimálně navíc mezizubní kartáčky a k tomu pravidelně navštěvovat dentální hygienu. Přesto však jde zuby čistit ještě dokonaleji. Pomocí moderních elektrických zubních kartáčku. Věnujte je jako dárek k Vánocům.

Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare For Kids se hodí již pro děti od 3 let. Tento kartáček dokáže k čištění zoubků přitáhnout pomocí hezké aplikace. Philips Sonicare For Teen je vhodný pro starší děti. Kvalitní sonické zubní kartáčky od Philips pak pořídíte i pro dospělé. Proč jsou lepší než klasický kartáček? Ruku na srdce, umíte si vy čistit zuby tak dokonale, že uděláte až 62 000 pohybů za minutu? A pokud si říkáte, že na mezizubní prostory elektrické kartáčky i tak nestačí, je to omyl. Philips nabízí rovněž kartáček pro čištění mezizubních prostor a oblasti dásní.

Dárky pro zdravé bydlení

Zdravé bydlení je především čisté. Rozhodně v každé domácnosti oceníme vysavač, se kterým se lehce manipuluje a dokážeme s ním během pěti minut zvládnout jednoduchý každodenní úklid. Úklidová sobota se už dávno nenosí. Naše domovy se změnily, máme tvrdé podlahy, ne každý však má prostor uzpůsobený robotickému vysavači. Zkuste jiného partnera pro úklid. Bezdrátový tyčový vysavač Philips SpeedPro Max Aqua. Je to bezsáčkový vysavač, který zastane práci běžného výkonného vysavače, ručního vysavače a mopu současně. Hodí se navíc nejen pro tvrdé podlahy, ale i koberce. Vysávat a vytírat umí jedním tahem.

Ani dokonale uklizená domácnost však nemusí stačit, pokud trpíme různými alergiemi a dýchacími obtížemi. V zimě nás v přetopených domovech dokáže potrápit už jen pouhý suchý vzduch. Díky zvlhčovači vzduchu Philips HU4803/01 s technologií NanoCloud, se zvlhčený vzduch velice rychle šíří po celé místnosti a oproti běžným ultrazvukovým zvlhčovačům se tímto způsobem  nešíří bakterie.

Pokud potřebujeme odstranit ze vzduchu alergeny, které se přenáší vzduchem, vhodná jako dárek bude čistička vzduchu Philips 3000i. Ta umí odstranit až 99,97 % alergenů jako jsou pyl, roztoči a prach ze srsti zvířat a z kůže.

Jestliže by obdarovaný ocenil jak zvlhčovač, tak čističku vzduchu, řešením je kombinované zařízení Philips 2 v 1 řady 2000. Hodí se pro menší a středně velké místnosti.

Dárky pro zdravou výživu

Zdraví nezpochybnitelně ovlivňuje naše strava. Důležité je nejen mít správný jídelníček a vybírat si zdravé potraviny, ale rovněž umět zdravě vařit. To nemusí být bez vhodných přístrojů vždy možné. Právě proto jsou tyto kuchyňské spotřebiče vhodnými dárky pro zdravou výživu.

Smoothie se stalo notoricky známým zdravým nápojem. Přesto si jej příliš neděláme. To proto, že kuchyňský robot obvykle ukrýváme někde rozložený a vytahovat se jej nikomu nechce. Na zdravé nápoje, jakým je smoothie, ale i různé jogurtové nápoje nebo ovocné koktejly, je ideální menší mixér, který si najde své trvalé místo na kuchyňské lince, nebo se dá minimálně mnohem snadněji vytáhnout než robot. Takovým zařízením je Avance Collection Stolní mixér. Je to zařízení, které bude obdarovaného motivovat k častější konzumaci ovoce i zeleniny.

Velkým negativem v našem stravování je přemíra smažených jídel. Alternativa však existuje. Jsou to horkovzdušné fritézy. Křupavé hranolky, ale i šťavnaté smažené kuře v ní uděláte v minimu tuku. Horkovzdušná fritéza AirFryer XXL od Philips cirkuluje horký vzduch a díky této technologii umí smažit, restovat, grilovat i péc. Smažená jídla v ní uděláte s o 90 % menším množstvím tuku než při běžném smažení.

Dárky, kterými obdarujete ženy, muže, děti, rodiče i dobré přátelé

Úmyslně jsme vybrali dárky, které jsou hodnotnější svojí kvalitou. Jsou to dárky, které nemusíte věnovat pouze konkrétnímu člověku, ale rodině jako takové. Každý z nich umí přispět ke zdravějšímu životnímu stylu, a to se i mezi dárky cení nejvíce.

Zdroj obrázků: Philips.cz, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail