Užijte si Velikonoce odpočinkem a výletem současně. Velikonoční wellness pobyty nabízí řada lázní, hotelů a penzionů. Výběr doporučených najdete na stránkách projektu Spa.cz. Pojďte si vybrat, dokud jsou volné termíny.
Užijte si Velikonoce odpočinkem a výletem současně. Velikonoční wellness pobyty nabízí řada lázní, hotelů a penzionů. Výběr doporučených najdete na stránkách projektu Spa.cz. Pojďte si vybrat, dokud jsou volné termíny.

Letošní Velikonoce budou jako stvořené pro wellness pobyt

Užijte si Velikonoce odpočinkem a výletem současně. Velikonoční wellness pobyty nabízí řada lázní, hotelů a penzionů. Výběr doporučených najdete na stránkách projektu Spa.cz. Pojďte si vybrat, dokud jsou volné termíny.

Každoroční datum Velikonoc nám umí pěkně zamotat hlavu. Jde totiž o pohyblivý svátek. Proto mohou velikonoční svátky připadnou na období od 22. března do 25 dubna. Velikonoce 2021 slavíme 4. dubna. Jde konkrétně o datum katolické velikonoční neděle, protože třeba datum pravoslavných Velikonoc je letos až 2. května. Kterýkoliv z termínu pro Velikonoce, které pro nás znamenají minimálně prodloužený víkend, často však i první delší dovolenou v roce, je však ideální pro wellness pobyt. Pojďte si jej vybrat na Spa.cz.

Po zimě si obvykle naše tělo potřebuje odpočinout

Velikonoční svátky, ty pohanské, jsou spojeny rovněž s vítáním jara. A kde jinde jaro přivítat než na wellness pobytu? Na přírodu se ještě zcela spolehnout nedá. Je to často první jarní týden, kdy nám ještě na zahradách přistane poslední, ale mnohdy docela štědrá sněhová nabídka. Nebo nás již dostihne dubnové nevyzpytatelné počasí. Jsme však již nalazeni na jaro. Zvažujeme různé detoxikační kůry, potřebujeme potlačit projevy jarní únavy, ale třeba i toužíme konečně vylézt z bytů a domů a pořádně se prohřát na sluníčku. Spojte to se zajímavým wellness pobytem. Velikonoce jsou oblíbeným termínem.

Wellness pobyty u nás jsou hitem

Není to jen kvůli koronavirové pandemii, která změnila naše cestovatelské chování a více zůstáváme doma v republice. Wellness pobyt v ČR je ideální řešení, když si chceme užít kratší dovolenou, tři dny navíc k víkendu, prodloužený víkend, nebo třeba jen víkend jako takový. Právě tento typ kratších dovolených nám umožní si odpočinout, vypadnout z každodenní rutiny a postupně poznat různé kouty Čech a Moravy. Vedle toho ale cestujeme stále častěji za wellness i do okolních zemí. Nejoblíbenější jsou Slovensko, Maďarsko, Polsko a též Slovinsko.

Jak najít dobrý wellness pobyt?

Skvělou volbou jsou samozřejmě lázeňská města. Lázně mají v ČR velkou tradici, takže nejde jen o notoricky známé lázně, jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské lázně či Luhačovice. V České republice najdeme i mnohé jiné menší lázně, které vás mile překvapí svojí nabídkou.

Wellness je hitem, který utužuje naše zdraví a dopřává nám možnost zažít i různé zkrášlovací procedury. Proto se dnes různá wellness centra zřizují jako součást zajímavých hotelových komplexů a penzionů i mimo tradiční lázeňské oblasti. Stačí se podívat na zajímavé turistické lokality a zaměřit se na konkrétní hotely a penziony s wellness nabídkou. Mnohdy je skutečně bohatá a předčí i profi lázně.

Jarní a velikonoční pobyty v Česku – tipy, kam se podívat

Nechte se pozvat do wellness na Plzeňsko. Wellness Plzeňsko nepatří mezi notoricky známé lázeňské oblasti. To ale neznamená, že si jej nelze užít doslova královsky. Co byste řekli na zámeckou atmosféru, kterou nabízí wellness pobyt Chateau Zámek Zbiroh?

Harrachov už dávno není jen o lyžování či o turistice. Velikonoční svátky jara máte možnost přivítat v perfektně vybaveném Wellness Hotelu Svornost v Harachově. Pobyt se hodí i pro děti od 6 let, takže rodiny s dětmi jsou vítané. Pro děti je připraven atraktivní program.

Wellness velikonoční pobyty v horách jsou oblíbenými. Užít si je lze i v Rožnově pod Radhoštěm. Velikonoční dovolená v Beskydech ve Wellness&Spa hotel Horal je spojena s neomezeným pobytem ve wellness centru s relaxačním bazénem i s fitness. Nechybí ani taneční večer se živou hudbou a kvalitní polopenze. V Rožnově se rozhodně nudit nebudete. Patří k turisticky nejatraktivnějším místům u nás.

TIP: Využijte Velikonoce k odpočinku a načerpání sil po zimě. A relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail