Jaké hodinky vybrat jako dárek? Vyznat se ve velkém množství modelů vám pomohou tipy odborníků. Vyberte si třeba hodinky měsíce.
Jaké hodinky vybrat jako dárek? Vyznat se ve velkém množství modelů vám pomohou tipy odborníků. Vyberte si třeba hodinky měsíce.

Hodinky měsíce mohou být skvělým tipem na dárek

Jaké hodinky vybrat jako dárek? Vyznat se ve velkém množství modelů vám pomohou tipy odborníků. Vyberte třeba hodinky měsíce.

Už od dob, kdy synové dostávaly od svých otců či dědů hodinky, jsou právě hodinky jedním z nejoblíbenějších a nejceněnějších dárků. Doba se samozřejmě změnila. Hodinek máme mnohdy doma více. Už nejen ženy je používají jako šperk a vybírají si je k oblečení jako módní doplněk. Nebo jsme milovníci funkčních hodinek, které nás doprovází při sportu, cestování, eventuálně mají třeba schopnost hlídat naše zdraví. Velké množství hodinek na trhu nás však často staví do situace, kdy nejenže se nejsme pro ty které hodinky schopni rozhodnout, ale ještě méně jste schopni vybrat hodinky pro někoho jako dárek. Čím se řídit? Vždyť vybírat je jen podle vzhledu rozhodně není to pravé. Proto tým nadšenců z Helveti, který mimo jiné provozuje i stejnojmenný e-shop s kvalitními hodinkami, publikuje každý měsíc tip na hodinky měsíce. Právě on může být vhodným tipem na to, které hodinky vybrat jako dárek, nebo tipem na skvělé hodinky pro sebe.

Sledujte blog Helveti a tipy na v sekci Hodinky měsíce.
Sledujte blog Helveti a tipy na v sekci Hodinky měsíce.

Hodinky měsíce jako tip nejen od majitele a zakladatele hodinářského obchodu a e-shopu Helveti

Jiří Štencek, který je zakladatelem a majitelem obchodu a e-shopu s hodinkami Helveti, je sám nejen hodinkovým nadšencem, ale i cestovatelem a outdoorovým nadšencem. Těžko budete hledat někoho, kdo ví o hodinkách a jejich funkcích tolik a kdo tak velké množství různých modelů přímo vyzkoušel. A to v zatěžkávacích zkouškách při různých cestovatelských expedicích či přímo při sportovních aktivitách.

Zajímavé postřehy, tipy a rady Jiřího Štenceka, ale i jeho týmu, se staly oblíbeným zpestřením pro blog Helveti.cz. Na něm kromě sekce Hodinky měsíce najdete i mnoho dalších zajímavých příspěvků zejména pro podobné hodinkové fandy, jaké najdete i v týmu firmy Helveti. Ale obsah je zajímavý i pro nás amatéry, kteří jsme se rozhodli investovat do pěkných, kvalitních nebo funkční hodinek pár tisíc, nebo je chceme věnovat jako dárek. Jiří Štencek a jeho tým rád poradí, jak neutrácet zbytečně a které hodinky rozhodně nepřehlédnout.

Wenger, Citizen, Certina, Victorinox – Jiří Štencek a jeho tým pro nás vybírá své srdcové záležitosti!

I Jiří Štencek jako hodinkový fanda má mezi hodinkami své „srdcovky“. Jednu takovou vyhlásil hodinkami měsíce listopadu 2017. Jsou jimi hodinky Wenger Sea Force . Tyto kompletně modré hodinky jsou mezi Wenger hodinkami specialitou, která v barevné škále modelů značky zatím chyběla. Jiří sám hodinky nosí a jsou pro něj skvělým společníkem nejen pro běžný den, ale i při sportovních aktivitách, kterým se pravidelně věnuje. Překvapí vás jejich voděodolnost až do 200 metrů i nadstandardní provedení typické pro švýcarské hodinky. Přitom jsou za velice příjemnou cenu 5390 Kč. To je předurčuje stát se i hodinkami vhodnými jako dárek pro různé příležitosti.

Sledujte blog Helveti a tipy na v sekci Hodinky měsíce.
Sledujte blog Helveti a tipy na v sekci Hodinky měsíce.

A jaké tipy na hodinky měsíce ještě na blogu Helveti najdete? Hodinková nadšenkyně Darina Vokrojová z týmu Helveti doporučuje hodinky Seiko SRPB43J1. Jakub Novák, cestovatel a „strážce“ značek Wenger, Victorinox a Davosa, vybral designově povedený černý model hodinek Wenger Urban Metropolitan 01.1741.119. Tomáš Doležal, sportovec a odborník na hodinky Traser, Luminox, Swiss Military Hanowa, Triwa a Zeppelin, vybral jako hodinky měsíce model Certina C032.407.11.041.00. A nakonec ještě tip Františka Šmolíka, specialisty na značky Certina, Citizen, Boccia Titanium a Bering – ten jako tip měsíce vybral hodinky z limitované edice, které vznikla k příležitosti závodů WRC – Mistrovství světa v rallye. Jde o model Certina WRC C034.417.36.057.10.

Určitě se podívejte na podrobnosti k tipům hodinek měsíce zkušeného týmu Helveti a sledujte další, které budou následovat. Jak vybrat dárek v podobě hodinek už pro vás nebude neřešitelným problémem. A věřím, že se v budoucnu dočkáme i tipů na dámské modely a tipů na hodinky nadupané různými outdoorovými či sportovními funkcemi.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Helveti.cz, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu