Nikdo nenadělá tolik nepořádku jako děti. Ale rozhodně bychom je neměli nijak omezovat ve hře ani v tvoření. Už máte k ruce ten správný ruční vysavač?

Čistota v bytě i v autě. S úklidem nejen po dětech pomůže ruční vysavač

Nikdo nenadělá tolik nepořádku jako děti. Ale rozhodně bychom je z tohoto důvodu neměli nijak omezovat ve hře ani v kreativním tvoření. Je na nás, rodičích, a zejména maminkách, abychom jim vytvořily prostředí, kde se mohou rozvíjet, a kde nás nebude stresovat, že vznikne nějaké ten nepořádek. Vždy nakonec se stačí pouze vybavit vhodnými pomocníky na rychlý a pečlivý úklid. Už máte k ruce ten správný ruční vysavač?

Nejlepší hračky pro děti jsou ty, které rozvíjí jejich fantasii a tvořivost. Nemusíte se teď zamýšlet nad tím, kde najít takto dokonalé hračky. Obvykle je máme doma dříve než se nám dítě narodí. Avšak pak se nám je nechce dětem dávat do ruky, protože je z nich nepořádek. Mluvit můžeme klidně o obyčejných pastelkách, nůžkách či třeba těstu, které můžete postupně nahradit moderní modelínou či keramickou hlínou. Jenomže co s nepořádkem, který po uměleckém výkonu našich dětí zůstane?

Co po dětech nezvládne uklidit smetáček, vyčísti do čista chytrý a  šikovný pomocník – ruční vysavač MISURA.
Co po dětech nezvládne uklidit smetáček, vyčístí do čista chytrý a šikovný pomocník – ruční vysavač MISURA.

Stačí guma a gumování pastelek, jejich strouhání, zaschlé mikročástečky po moderních modelovacích hmotách či po plastelíně, nemluvě o nepořádku, který zůstane po kreativních hrátkách se suchým pastelem. Vůbec se jich nebojte! Pouze si pořiďte malého ale výkonného pomocníka – ruční vysavač MISURA.

Jak zvládne po dětech uklidit minivysavač MISURA?

S dětmi se snažíme dodržovat ještě více hygienu než dříve, ale jsou to právě děti, které nám v tomto našem snažení hází klacky pod nohy. Uklízet po nich je věčná a nikdy nekončící práce. I když je odmala vedeme k čistotnosti a pořádkumilovnosti, některé věc prostě nezvládají. Jenomže s dobrým pomocníkem to může být hračka i pro nás.

Pořídli jste pro děti krásnou tabuli na malování křídami a teď toho litujete? Je jasné, že po křídách bude v bytě zůstávat nepořádek. Každá tabule má však odchytový žlábek. Z něj lze prach a drobky od křídy snadno vysát. Podobě odstraníte prach ze suchého pastelu z papírových obrázků svých dětí, ale i ze žlábků na tužky na psacím stole svého dítěte.

No jo, děti! Rozhodně se čistota s nimi udrží jen díky dobrým pomocníkům, jakým je minivysavač MISURA.
No jo, děti! Rozhodně se čistota s nimi udrží jen díky dobrým pomocníkům, jakým je minivysavač MISURA.

Minivysavač MISURA dokáže vysát i zaschlé drobky z moderních modelín. Ty mají proti staré mastné plastelíně výhodu, že mastí, ale na druhou stranu se enormně drolí a dělají nepořádek v podstatě stejný jako těsto. Jejich složení je totiž velice podobné či dokonce stejné. Vysavačem uklidíte i drobečky z hlíny. Dítě má jak v předškolním, tak v mladším školním věku problém pracovat s hmotou jako celkem. Více ji drolí, tyto drobečky rychle vysychají a jsou všude po bytě. Právě to v nás vyvolává strach a nevoli se do podobných aktivit s dětmi pouštět. Přitom děti je milují a patří k těm nejlepším rozvojovým aktivitám již od předškolního věku, či dokonce již od 4 let.

Konečně čisté školkové i školní baťůžky a boty bez písku

Již do školky mají děti své první baťůžky. Domů je pak nosí zaneřáděné drobečky od jídla, které se dostane do všech vnitřních záhybů a nejde jen tak lehce vyklepat. Dalším fenoménem je písek v botách, ale i v různých záhybech od oblečení. Pokud bychom jej doma sesypávaly do jedné krabice, za chvíli máme písku dost na soukromé pískoviště.

Na takto velké nehody máme doma velké pomocníky. Ale co na ty malé?
Na takto velké nehody máme doma velké pomocníky. Ale co na ty malé?

Děti nosí písek z hřiště u domu, z pískoviště ve školce, ale i z běžných procházek. Velkou část sice vyklepeme, ale bez pomocníka písek ze záhybů bot neodstraníme. I v tomto nám bude skvěle nápomocen dobrý sací výkon ručního vysavače MISURA. Předškoláci se již snadno naučí si doma u botníku vyčistit od písku své boty i samotní. Vysavač je bezpečný, protože se nepoužívá připojen do elektrické sítě. Jde o akumulátorový vysavač. A když dítě omylem do vysavače vysaje to, co nemá, jde to z nej snadno vytáhnout.

Říkáte si, už žádný další vysavač… Udělejte výjimku!

Naše domácnosti bývají doslova přeplněny elekronikou, kterou již nepoužíváme. Obvykle máme hned několik vysavačů. Ten klasický – podlahový, tyčový, často též ruční. Pokud jsme rekonstruovali, nebo máme doma partnera kutila, tak možná i průmyslový. Jenomže abychom měli vysavač vždy po ruce, k úklidu po dítěti, po hře, kreativním tvořením, po jídle i třeba jízdě v autě, pořád nejspíš nemáme ten pravý. Tím je až MISURA, pomocník, který byl vyvinut jako vysavač do auta, nebo lépe řečeno, jako jeho vyšší level.

Proč je ruční vysavač MISURA lepší než jiné ruční vysavače?

MISURA není jen menší vysavač. Je dokonce ještě menší, k tomu však výkonnější. Příkon u něj není rozhodně o spotřebě elektřiny, ale o jeho využití pro bezkonkurenční sací výkon ve sví třídě. Vysavač MISURA příliš nepřipomíná. Vypadá spíše jako cestovní mini fén na vlasy. Dokonce se dá složit, aby byl ještě skladnější – ať již pro použití v automobilu či v bytě. Na obou místech se jej hodí mít po ruce.

Na rozdíl od většiny jiných ručních vysavačů je MISURA akumulátorový vysavač. To zjednodušuje manipulaci s ním, ale rovněž bezpečnost práce, zejména, když jej používáme za přítomnosti dětí, či si jej ty starší, předškolní a školní, již vezmou i do ruky samotné.

Velký nepořádek začíná tím malým. Nenechte jej proto přerůst za únosnou mez. S MISURA vysavačem lze mít uklizeno pořád.
Velký nepořádek začíná tím malým. Nenechte jej proto přerůst za únosnou mez. S MISURA vysavačem lze mít uklizeno pořád.

Na nabíječce lze mít vysavač v podstatě pořád. Nabíjení funguje přes USB C, takže jej moderně a snadno nabijete doma i v automobilu, třeba z jiného elektronického zařízení. Takto bude vysavač vždy připraven uklidit nejen po dětech, ale i po nás či domácích zvířatech.

Ruční vysavač MISURA má praktické nástavce, které umožňují dostat se při vysávání i k těžce dostupná místům. Neomezuje vás ani kabeláž, protože kabel se při vysávání nepoužívá. Vysavač vydrží na jedno nabití pracovat až 20 minut. Což je dostatečně dlouhá doba na úklid nejen po dětech.

Produkty MISURA

Akumulátorový ruční vysavač MISURA je jen jedním z produktů firmy, které si stojí za to pořídit. Podívejte se třeba masážní pistole vhodné pro regeneraci po cvičení a sportovních aktivitách, ale i při bolestech svalů a zad z jiných příčin. Masážní pistole uleví při ztuhlých svalech, zatuhlém krku i dalších problémech. Patří k nejvýkonnějším masážním přístrojům, navíc s velice povedeným moderním designem.

Dalším zajímavým výrobkem pro zdraví jsou mobilní teploměry MISURA. Jde o digitální teploměry připojitelné k mobilnímu telefonu. Nabízí rychlé, přesné a bezkontaktní měření, které oceníte i při péči o děti.