Tipy na výlet: užijte si výlety, které nic nestojí.
Tipy na výlet: užijte si výlety, které nic nestojí.

Tipy na výlet: užijte si výlety, které nic nestojí

Hledáte tipy na výlet s rodinou a děsíte se toho, kolik zas bude stát vstupné? Zkuste to jinak. Nový portál výletníků a turistů totiž dal dohromady partu nadšenců a představuje místa a tipy na výlety, které nic nestojí. A třeba jsou i ve vašem okolí. Pojďte se zdravě hýbat a užívat si krásu Čech i Slovenska.

Jakmile se blíží konec týdne, zejména jako rodiče si lámeme hlavu s tím, kam s dětmi vyrazit. Nechceme je nechat opět další víkend, v pořadí už kdoví kolikátý, prosedět u počítače. Je to dilema pro většinu rodičů, kteří si uvědomují, jak moc důležitý je pro zdraví dětí pohyb. Dítě je ale velice náročný „konzument“ programu, který mu naservírujeme. Navíc víkendové výlety mohou docela cloumat rodinným rozpočtem. Co tedy dělat, abychom na naše dobré úmysly nerezignovali? Kam na výlet tento či další víkend? A kam na výlet o prázdninách?

Tipy na výlet, který nic nestojí: pro radost z pohybu, z poznání i pro potěšení dětí. To je nový portál pro výletníky a turisty Tipykamnavylet.cz.
Tipy na výlet, který nic nestojí: pro radost z pohybu, z poznání i pro potěšení dětí. To je nový portál pro výletníky a turisty Tipykamnavylet.cz.

Tipy na výlet, který nic nestojí

Díky projektu Tipy kam na vylet teď nejenže najdete dobré tipy na trávení volného času, ale navíc jde o výlety, které většinou nic nestojí. Nejde tedy o další web propagující pouze komerční akce a předražené atrakce. Naopak. Zakladateli projektu se podařilo dát dohromady komunitu výletníků a turistů, kteří se s ostatními dělí o tipy na výlety i o své zážitky z výletů. A to nejen textovým popisem místa, ale třeba i hezkou řádkou fotek. Velká většina výletů je tak označena „zdarma“. Prostě vezmete svačinu a vyrazíte. Pohyb nás nemusí nic stát a ještě u toho uvidíme a navštívíme spousty nádherných mít a lokalit.

Kam na výlet třeba ještě tento víkend?

Už nemusíte své výlety plánovat s příliš velkým přehledem. Budete překvapeni, kolik skvostných míst najdete ve svém okolí. Portál je rozdělen podle regionů, takže si snadno vyberete ten svůj. Nebo si pomocí mapy výletů vyberete místo v přijatelné dojezdové vzdálenosti. Ale když máte chuti, klidně na opačné straně republiky.

Výlety ve vašem okolí: i to je nový portál Tipykamnavylet.cz.
Výlety ve vašem okolí: i to je nový portál Tipykamnavylet.cz.

Přispívejte i vy svými zážitky a dávejte druhým tipy na výlety

Pojďte se i vy stát členem party výletníků a turistů, která pod heslem „Tipy na výlety pro lidi“ tvoří obrovskou databází výletů, jež jsou většinou zcela zadarmo. Už nyní najdete na stránkách přes 2500 originálních tipů na výlety v České republice a na Slovensku od členů této komunity. Přidat se do ní můžete i vy. Pasivně, když budete portál používat k plánování svého volného času, nebo aktivně, když sami přispějete svými komentáři a příspěvky do obsahu portálu. A dokonce si díky těmto příspěvkům máte možnost přivydělat. Příjmy z bannerové reklamy u vašeho příspěvku jsou 100% vaše. Pište rady, zkušenosti, postřehy i své zážitky odkudkoliv. Pojďte pomoci dobré věci.

Staňte se i vy členem komunity výletníků a turistů.
Staňte se i vy členem komunity výletníků a turistů.

Největším portálem s tipy na výlety trávení volného času je dnes Kudy z nudy. Jenomže ten je plný propagace různých drahých volnočasových aktivit a akcí. A výlet přece nemusí pokaždé stát závratné částky. Spoustu krásy máme možnost vidět zadarmo. Pojďte tedy i vy pomoci vytvořit místo proti nudě, podporující zdravý pohyb i volnočasové aktivity pro celou rodinu.

Nenechte si ujít žádný zajímavý tip na výlet

Jak tedy začít? Třeba tím, že si už nenecháte ujít žádný zajímavý tip na výlet. Aktivujte si šikovnou funkci webu, která vás e-mailem upozorní na nové tipy na výlet v okrese či kraji, kde bydlíte. Aktuální tipy najdete nejen na webu, ale všechny nové tipy na výlety zveřejňuje portál i na svých facebookových stránkách (https://www.facebook.com/Tipykamnavylet/).

[su_note note_color=“#EEEEEE“ text_color=“#161616″ radius=“0″ class=“su_note_tyrkysova“]

Jde se na výlet!

Ať už jste si tedy dali předsevzetí, že se začnete hýbat, nebo chcete někam vyrazit na výlet – třeba s dětmi, pojďte se podívat na možnosti, které i pro vás dává dohromady nový portál pro výletníky a turisty Tipy kam na výlet.

[su_button url=“https://www.tipykamnavylet.cz/?sid=4e54ff2c368e3f0685b151ba897b8a77″ target=“blank“ background=“#16bbbf“ size=“7″ center=“yes“ radius=“0″ class=“su-font-bold“]Vyhledat tip na výlet[/su_button]

[/su_note]

Zdroj obrázků: Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu