Při různých onemocněních, po úrazech, operacích, ale též v případě, že se věnujeme aktivně pohybu, sháníme rehabilitační, ortopedické i kompenzační pomůcky.

Prodej rehabilitačních pomůcek online vám usnadní jejich nákup

Při různých onemocněních, po úrazech, operacích, ale též v případě, že se věnujeme aktivně pohybu, sháníme rehabilitační, ortopedické i kompenzační pomůcky. Trh byl dlouho roztříštěný a k tomu tzv. offline. Sehnat některé z nich bylo někdy dosti svízelné. Dnes se i prodej rehabilitačních pomůcek přesunul do online prostoru a přístup k nim je snazší. A to i díky e-shopu společnosti Rehasport.

Rehasport nabízí pomůcky pro pacienty se stanovenou diagnózou i pro lidi, kteří se snaží řešit své drobné zdravotní a pohybové omezení svépomocí. Díky dobře vybavenému e-shopu Rehabilitacnipomucky.cz máte přehled i přístup ke kvalitnímu sortimentu. Velkou výhodou je, že veškerý sortiment je skladem a firma garantuje rychlou expedici. Ani při akutních stavech, kdy rehabilitační pomůcky potřebujete skutečně rychle, tak nemusíte na jejich dodání dlouho čekat či shánět jinou, rychlejší možnost jejich zakoupení.

Kvalitní rehabilitační pomůcky nabízí Rehasport.
Kvalitní rehabilitační pomůcky nabízí Rehasport.

Rehasport, to není jen prodej rehabilitačních pomůcek

Široký a kvalitní sortiment však není jedinou výsadou firmy. Na webových stránkách e-shopu najdete i edukativní část. Ta vás naučí správně rehabilitovat a díky videonávodům zvládnete správnou aplikaci a používání i těch složitějších pomůcek. Rehasport se však věnuje i odbornému vzdělávání zdravotnického personálu. Školí terapeuty v České republice a na Slovensku. Mezi nejoblíbenější kurzy patří dlouhodobě Terapeutické využití Temtex tapu, Terapeutické využití Theragunu či Terapeutické využití Thera-Bandu. Společnost rovněž pořádá Rehasport Konferenci sportovní fyzioterapie a kondičního tréninku.

Prodej rehabilitačních pomůcek na jednom místě šetří čas.
Prodej rehabilitačních pomůcek na jednom místě šetří čas.

Rehabilitační pomůcky od A do Z

V sortimentu e-shopu najdete ortézy a bandáže, taktéž nechybí žádaný sortiment profesionálních tejpovacích pásek i s kompletním příslušenstvím pro tejpování. Velkou část sortimentu tvoří rehabilitační cvičební pomůcky: cvičební míče, balanční podložky, posilovací gumy, podložky na cvičení, i tréninkové pomůcky. Nechybí ani vše pro masáže a wellness, včetně masážních přístrojů. Dalším sortimentem jsou pomůcky pro terapii chladem, zdravotní tašky, terapeutická lehátka, korekční pomůcky a gelové vložky do bot. Velkou kategorii tvoří kompenzační pomůcky, zdravotnická technika a výrobky pro hygienu, včetně jednorázových produktů.

Kvalitní rehabilitace potřebuje vhodné rehabilitační pomůcky. Ať již rehabilitujeme pod dohledem terapeuta či svépomocí.
Kvalitní rehabilitace potřebuje vhodné rehabilitační pomůcky. Ať již rehabilitujeme pod dohledem terapeuta či svépomocí.

Prodej rehabilitačních pomůcek není jediným způsobem, jak pomůcku získat

Rehasport nabízí nejen prodej rehabilitačních pomůcek ve svém e-shopu a ve dvou pražských výdejnách, ale rovněž tyto pomůcky půjčuje v rámci celé České republiky. Půjčovna rehabilitačních pomůcek je určena pro zapůjčení motodlah na kolena, lokty, kotníky i kyčle. Rovněž si lze zapůjčit masážní přístroje Theragun a Tratac. Půjčovnu využívají pacienti po úrazech i operacích.