Masáže podle učení ajurvédy: Thajské masáže v Ostravě vás dostanou do formy.

Masáže podle učení ajurvédy: Thajské masáže v Ostravě vás dostanou do formy

Thajské masáže jsou opředeny jakýmsi tajemnem a mnoho lidí neví, co od nich čekat. Jejich počátky sahají do doby Budhy a thajská masáž je stará až 2500 let. Není to klasická masáž, na jakou jsme zvyklí v Evropě. Srovnatelná je spíše s jógou, kterou však jako by někdo cvičil za vás.

Jóga, kterou na vás vykonává někdo jiný

Tradiční thajská masáž je umění děděné z generace na generaci. Je založena na principech ajurvédské medicíny, což je první ucelený systém učení a lékařských doporučení vedoucích ke zdravému životnímu stylu. Přirovnává se k józe, kterou na vás vykonává někdo jiný. Praktikuje se dnes již nejen v Thajsku, ale i v západních zemích, kde si získala obrovskou popularitu. Princip thajských masáží spočívá v tlaku na akupresurní body. Díky tomu umí nabídnout komplexní uvolnění po tělesné i psychické stránce. Masáže mají schopnost uvolňovat svaly, šlachy, klouby i chodidla. Při thajských masážích se pracuje s pomyslnou mapou lidského těla a masíruje se na tzv. sénách, tedy energetických čarách. Ty spojují akupresurní body a tato síť má až 72 000 energetických drah. Jejich stimulací dochází k relaxaci, celkovému uvolnění i k podpoře autoléčivých procesů v lidském těle. Správná masáž umí být klíčovou i při nápravě poškozených tkání.

Kdy se vydat na thajskou masáž?

Bolest zad, svalů, zkrácené šlachy, problémy s karpálními tunely – to už dávno není jen důsledek fyzického přetěžování při sportu či těžké manuální práci. Mnozí z nás sedí celé dny u počítače a sedavý styl života nás devastuje fyzicky více než fyzický výkon. K bolestem zad se přidruží bolesti hlavy i psychické potíže. Stres vše ještě zhorší. Pro každého, kdo trpí tzv. PC syndromem (bolesti zad, karpálních tunelů, hlavy, ale i zhoršené vidění), kdo má sedavé zaměstnání, či cítí potřebu zrelaxovat, bývají thajské masáže ideální volbou. Stavte se u profesionálů. Sampao – Thajské masáže Ostrava, to je řešení i pro vaše problémy.

Nejlepší thajské masáže v Ostravě

Salon Sampao sídlí v Ostravě na Staré Sladovně (Hornopolní 933/36). Nechte se od nás pozvat na originální thajské masáže. Masérka Lajka pochází z Thajska a s thajskou masáží má zkušenosti přes 20 let. Zlaté ruce masérky vám pomohou s fyzickými i psychickými problémy. O thajských masážích se říká, že jsou příliš agresivní a tvrdé. Nemusíte se toho obávat. Ještě před masáží se domluvíte, jakou intenzitu si zvolíte – tvrdší, střední nebo jemnější. Bolí vás celý člověk? Masérka Lajka dokáže sama pohmatem zjistit, odkud bolesti vychází. Přijďte na pravou a účinnou thajskou masáž do salonu Sampao. Klientské reference jsou vynikající a salon je považován za nejlepší v Ostravě.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail