Jak vybrat pouzdro na mobil při běhání?

Běh, cyklistika, plavání, lyžování, bruslení a tak dále, seznam by mohl pokračovat. Jste nadšenci do některého z těchto sportů, nebo i do jiných a rádi máte svůj mobilní telefon pohodlně při ruce, aniž by vás omezoval ve výkonu? Sportovní pouzdra jsou pro vás tou pravou volbou. Jak ale vybrat to správné pouzdro? Čtěte dále!

Kryt přímo na tělo

Běh či jiné kondiční sporty jsou rychlé, dynamické aktivity. Je tedy jasné, že při takovém vypětí nikdo nechce svůj mobilní telefon křečovitě svírat v ruce, nebo si ho nechat poskakovat ve volné kapse šortek. Proto je ideální volbou pouzdro na mobil při běhání, které si můžete připnout k tělu. Nejčastěji jsou to pásy s průhlednou kapsou pro telefon, které se upevňují kolem paže. K dostání jsou ale i obaly určené k připnutí kolem pasu ve stylu ledvinka.

Díky takovým krytům můžete mít svůj telefon pohodlně při ruce a zároveň si užívat nerušeného pohybu. Na výběr nabízíme z velké škály stylových barevných provedení pro ženy, muže a všechny ostatní!

Toto pouzdro mobil schová, ale současně jej ponechá po ruce.
Toto pouzdro mobil schová, ale současně jej ponechá po ruce.

Pot nepřítel č. 1

Nepříjemnou vlastností lidského těla při sportu je vylučování potu. Jak všichni dobře vědí, elektronika se s vlhkostí nemá v lásce a s potem už vůbec ne. Ochraňte svůj telefon účinně a snadně voděodolným krytem. Nemusí se vůbec jednat o plastový pytlík – v sortimentu F-mobilu najdete pouzdro ledvinkového stylu, které je 100% voděodolné.

Další vodotěsné kryty a obaly jsou ideální pro vodní sporty – jste nadšení vodáci? Neváhejte a navštivte F-mobil, aby vaše elektronika zůstala vždy v suchu!

Pohyb je vždy lepší s hudbou!

Rádi se při běhu zaposloucháte do hudby svých oblíbených interpretů? Se sportovními obaly žádný problém! Díky speciálnímu designu s otvorem pro sluchátka je poslouchání hudby při pohybu hračka.

Vhodné pouzdro na mobil vám umožní poslouchat hudbu pohodlně a bezpečně i při běhu.
Vhodné pouzdro na mobil vám umožní poslouchat hudbu pohodlně a bezpečně i při běhu.

Fantastický výběr

S F-mobilem se ve výběru toho správného obalu na telefon nikdy nespletete – navštivte e-shop a přesvědčte se!

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail