Přichází podzim – nejlepší čas pro tvoření. Pro ty, kdo mají domácí šicí stroje a rády tvoří, je to období, kdy se jehla na nich nezastaví.
Domácí šicí stroje jsou pro podzimní tvoření nepostradatelné

Domácí šicí stroje i kreativní plotry zdokonalí vaše podzimní tvoření

Není lepší doba pro tvoření než je podzim. Ke kreativitě vyzývá samotná příroda. Inspiruje nás barvami probarvujícího se listí i různými plody. Uchvacují nás plody kaštanů, žaludů, bukvic, trnek, šípků i houby, které se objevují i po suchém létě. K tomu je čas dušiček a Halloween – další inspirace, kterou při tvoření s dětmi nelze opomenout. Pro ty, kdo mají domácí šicí stroje a rády tvoří, je to období, kdy se jehla na nich nezastaví.

Vedete děti k tvoření? Dobře děláte. Už od nejútlejšího věku se dá díky tvořivé činnosti s dětmi rozvíjet jejich kreativita, ale nejen ta. Dětem se zlepšuje jemná motorika, rozvíjí se v předčtenářských i v předmatematických dovednostech, stávají se kreativními a též obecně zvídavými. S kreativním tvořením za pomoci různých recyklovaných materiálů se dá u dítěte rozvíjet i environmetální cítění. Co k tomu doma potřebujte? Určitě pastelky, barvy, štětce, kvalitní čtvrtky, spoustu různého odpadu, ale hodí se i věci pro pokročilejší tvoření. Zejména šicí stroj, vyšívací stroj a řezací plotr.

Ušijte dětem nejen krásné oblečení. Domácí šicí stroje se vyplatí

Začíná školka, škola, a to je první signál, že se brzy léto promění na sychravější podzim. Dětem se hodí oblečení do nečasu, do chladnějšího počasí a z materiálu, na kterém špína není vidět, či z něj sama odpadne. Troufáte si na vyšší školu šití? S dobrým moderním šicím strojem to zvládnete. Pořiďte si softshell a spíchněte dětem podzimní zateplené kalhoty či bundu. Ideálně s nepromokavou vrstvou. Nezapomeňte pak zatřít švy speciální voděodolnou hmotou. Kvalitní šicí stroje značky Brother vám se šitím umí pomoci.

Domácí šicí stroje vám pomohou ušít tak krásné halloweenské kostýmy, jaké jste doposud vídaly pouze na Instagramu.
Domácí šicí stroje vám pomohou ušít tak krásné halloweenské kostýmy, jaké jste doposud vídaly pouze na Instagramu.

Ale domácí šicí stroje se hodí i pro různé dětské aktivity. Určitě se těší na Halloween, pak zas na Mikuláše. Ušijte jim pro tyto příležitosti krásné kostýmy. Ty z obchodu jsou zprofanované. Zkuste spolu s dětmi vymyslet vlastní a poutavější.

Pojďte vyrábět krásné podzimní dekorace

Kreativní tvoření může lézt poměrně slušně do peněz. Nákup všemožných kreativních sad, různých výseků či vysekávacích strojků – nic z toho není levné. Přitom obvykle nikdy nekoupíme přesně to, co bychom si představovali a ani vše, po čem toužíme. Chcete své či vaše tvoření pozvednout na vyšší úroveň? Pořiďte si řezací plotr. Investice se vám začne rychle vracet.

Instagram, Pinterest, Facebook i Youtube jsou plné nádherných inspirací na scrapbooky. S řezacím plotrem se na ně stanete profíky. A nejen na ně.
Instagram, Pinterest, Facebook i Youtube jsou plné nádherných inspirací na scrapbooky. S řezacím plotrem se na ně stanete profíky. A nejen na ně.

Pro obsluhu řezacího plotru a práci s ním nepotřebujete žádné technické a grafické znalosti. Hodí se i pro běžné kreativní tvoření. Vyřežete si podzimní listy a lístečky, vzory podzimních lesních plodů, lesní zvířátka, postavičky anděla, čerta a Mikuláše, prostě cokoliv, na co si vzpomenete. Halloweenské ozdoby nařežete nejen z kartonu, ale též z mosgumi. Připravíte si podzimní divadlo s figurkami z kartonu tak kvalitního, jaký se používá na moderní deskové hry. Nebo pro děti přímo deskovky vyrobíte. Třeba naučné o stromech a jejich plodech. Konečně dostanou šmrnc vaše fotoalba i scrapbooky. Řezací plotr Brother nabízí až neuvěřitelné možnosti pro celoroční tvoření nejen s dětmi.

Zábava i praktické věci

Díky řezacímu plotru nemusíte kupovat drahé samolepky se jménem na věci dítěte do školky a do školy. I ty si pomocí tiskárny a plotru vytisknete a nařežete. Pokud si pořídíte vyšívací stroj, můžete jméno dítěte na oblečení, ručník či kapesníky dokonce přímo vyšít. Samozřejmě na kapesníky látkové. V některých školkách i dnes požadují, aby dítě v bundě nosilo ne balíček papírových kapesníků, ale kapesník látkový.

Vyšívací stroje si zamilujte. Vaše děti budou výtvory nadšené.
Vyšívací stroje si zamilujte. Vaše děti budou výtvory nadšené.

Vyšívací stroje Brother pro vás mohou být dokonce inspirací pro nové podnikání či zajímavý přivýdělek. Vždyť stejné kapesníky budou chtít všechny děti a určitě to řeknou svým maminkám. Pak už je jen na vás, pustit se do práce. A u pár kapesníků určitě nezůstane.

S chytrou Brother technikou připravíte letos na podzim ty nejkrásnější Vánoce

Podzim je samozřejmě rovněž přípravou na Vánoce. Díky šicímu stroji, vyšívacímu stroji a řezacímu plotru Brother už nemusíte nakupovat adventní kalendáře, přáníčka ani vánoční ozdoby. To vše vyrobíte v naprosto unikátním a vlastním designu. A výhodou je, že na to máte ještě pár měsíců. Takže spolu s podzimními podsedáky a ubrusem do kuchyně si třeba nachystejte rovněž ty slavnostní vánoční. A nezapomeňte, že v dnešní době energetické krize, oceníte i hezké dekorační utěsnění dveří a oken. I ty si snadno ušijete. A třeba nějaké i prodáte. Letos půjdou určitě na dračku. Stejně tak jako šité obaly na termolahve do postele.