3D facelift pomocí dermálních výplní

Když pokožka na tvářích a kolem očí začne povadat, může to dodat obličeji unavený vzhled, což vede některé ženy k rozhodnutí jít pod skalpel. První pomocí je šetrnější 3D facelift.

Nicméně, 8bodový 3D facelift, nebo tzv. tekutý 3D lifting je známý jako základní řešení úbytku objemu obličeje bez nutnosti chirurgického zákroku. 3D modelace si vyžaduje injekční aplikaci dermálních výplní do strategických míst a slibuje viditelný účinek za pouhých 30 minut, za desetinu ceny chirurgického faceliftu.

3D facelift – revoluce v estetické dermatologii

Tento revoluční postup estetické dermatologie, 3D facelift, poskytuje přirozenější výsledek a omladí vás až o deset let. Je ideální pro každého, kdo si začíná všímat povolené kůže, jako jsou povislé tváře, pokožka podél čelistí, unaveně vypadající oční okolí, či povadlých kontur obličeje.

3D facelift je revoluční metodou v estetické dermatologii.
3D facelift je revoluční metodou v estetické dermatologii.

Výsledek jednoho ošetření 3D faceliftem slibuje trvalost 12-18 měsíců, k udržení vzhledu můžou být ale vyžadována drobná doplnění. Důvodem je, že tělo postupně odbourává dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Nejnovější technologie dermálních výplní však znamená, že výsledky nyní trvají asi 18 měsíců, ve srovnání s 6 až 12 měsíci, jako tomu bylo u starších typů filerů, a mají také pro pokožku o výhodu navíc – v průběhu času zvyšují svůj objem, a tím kůži vypínají.

Dentální výplně pr 3D facelift

Filery (dermální výplně) jsou injekčně aplikovány do zhruba osmi strategických liftingových bodů v obličeji – tj. tváře, koutky očí, nasolabiální rýhy, koutky rtů, přední oblast čelisti, zadní oblast čelisti, spodní část tváří a linie probíhající dolů od koutků úst.

Jedná se o obecné vodítko, ale skutečný počet oblastí a množství použitých dermálních výplní jsou přizpůsobeny individuálním potřebám, protože objem se bude i nadále zvětšovat v průběhu následujících měsíců – a příliš mnoho výplně povede k nafoukle vypadajícímu obličeji. Před každým ošetřením je potřebná osobní konzultace s lékařem, procedura trvá asi 30-50 minut.

Po ošetření odcházíte bez jizev a není vidět, že jste podstoupili nějaký zákrok

Tento postup je méně invazivní a jemnější ve srovnání s chirurgickou plastickou operací. Přesto bude váš obličej vypadat svěžejší. Rekonvalescence je velmi minimální nebo žádná. Můžete aplikovat minerální make-up, a často jít rovnou zpátky do práce, nikdo nic nepozná. Je třeba se vyhnout namáhavému cvičení, návštěvě lázní, sauny nebo pití alkoholu po dobu prvních 24-48 hodin.

Dentální výplně pr 3D facelift, tzv. filery neboli dermální výplně, jsou injekčně aplikovány do zhruba osmi strategických liftingových bodů v obličeji.
Dentální výplně pr 3D facelift, tzv. filery neboli dermální výplně, jsou injekčně aplikovány do zhruba osmi strategických liftingových bodů v obličeji.

Výplně, jako je Restylane a Juvéderm, jsou vyrobeny ze syntetické kyseliny hyaluronové, přirozeně se vyskytující látky v kůži, která v těle s věkem klesá. Filery se původně používaly k „vyplněnívrásek, ale nyní se větší množství používají více tvůrčím způsobem k zvětšení objemu částí obličeje a konturování.

Výsledky jsou impozantní: lícní kosti se zvednou, propadliny pod očima se zmenší, rýhy mezi ústy a nosem se vyhladí. Symetrie, která určuje atraktivitu obličeje jinému oku, je vytvořena nebo obnovena. Tento přístup k modelaci obličeje je v podstatě obrácení gravitace, protože pokud znovu dodáte objem konkrétním částem v obličeji, dostanete efekt liftingu.

Tato procedura nezanechává na obličeji viditelné stopy a vypadá velmi přirozeně. Neznamená to však, že vám toto ošetření ubere věk falešným způsobem, ale získáte lepší, jasnější, zdravější a šťastnější verzi sebe sama.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail