Zkuste zdravé potraviny i recepty z obchodního řetězce Albert
Zkuste zdravé potraviny i recepty z obchodního řetězce Albert

Zkuste zdravé potraviny i recepty z obchodního řetězce Albert

Možná jste si zvykli na nákupy zdravých potravin v různých speciálkách. Jenomže právě v nich se aktuálně ceny zvyšují poměrně razantně. Šetřit dnes snad musí každý. Zkuste začít zdravé potraviny nakupovat levněji v obchodních domech. Že vám BIO, ECO a zdraví příliš dohromady se supermarkety nejdou? Nenechte se splést. Albert se oprávněně chlubí svým obrovským množstvím kvalitních výrobků i v BIO segmentu.  

Albert razí heslo: BIO za cenu NEBIO

V obchodním řetězci Albert si zakládají na velkém výběru BIO výrobků za dobré ceny. Řetězec pod značkou Nature’s Promise BIO nabízí maso, chlazené a mléčné výrobky a též pečivo v BIO kvalitě. Své zákazníky navíc Albert v nákupu těchto kvalitních a zdravých produktů podporuje. Díky aplikaci Albert v mobilním telefonu získávají zákazníci vždy kredit navíc. A za každých 20 nasbíraných kreditů pak slevu 20 Kč na další nákup. Pokud navíc sledujete leták Albert, mnohdy najdete i tyto, či další zdravé výrobky ve výhodných akcích. Takže opět ušetříte.

Zkuste zdravé potraviny z Alberu pod značkou Nature’s Promise BIO.
Zkuste zdravé potraviny z Albertu pod značkou Nature’s Promise BIO.

Bio recepty z Albertu

Albert je pověstný svými gurmánskými recepty, které nabízí ve svém zákaznickém časopisu, ale taktéž na webových stránkách. Najdete mezi nimi i přímo BIO recepty. Třeba teď na podzim si můžete navařit podzimní BIO vývar s kuřecím masem, zkusit BIO kuře na paprice s karlovarským knedlíkem, nebo ochutnat specialitu – BIO kyjevské řízky s bramborovou kaší.

Zdravé potraviny jsou rovněž chutné.
Zdravé potraviny jsou rovněž chutné.

S Albertem však navaříte zdravě a kvalitně i klasiku

Třeba tu českou. Rajská omáčka je česká klasika, a zatímco rajčata za syrova zdrojem vitaminu C, vařená, například v podobě rajské, pomáhají tělu získat lykopen. Ten je důležitým pro srdce a cévní systém. Mnoho odborníků říká, že rajčata jsou vlastně zdravější ve vařených jídlech. A než kupovat lykopen jako koncentrát v podobě prášků, to si raději navařte skvělou rajskou omáčku.

Zdravěji ale s Albertem navaříte i další klasiku – palačinky. Recept na ně je klasický, ale zdravější může být jejich náplň s tvarohem či s BIO tvarohem a malinami. Kdo v Albertu nakupuje, ví, že maliny koupíte jak čerstvé ve vaničkách s bobulovinami, tak třeba mražené.