Když nás honí hlad nebo mlsná, jde obvykle zdraví stranou. Nemusí to tak být. Stačí mít po ruce vždy zdravou a prakticky zabalenou svačinku. Smlsněte si na smoothie s ženšenem.

Smoothie s ženšenem je zdravou svačinkou pro dospělé

Když nás honí hlad nebo mlsná, jde obvykle zdraví stranou. Nemusí to tak být. Stačí mít po ruce vždy zdravou a prakticky zabalenou svačinku. Smlsněte si na smoothie s ženšenem.

Závidíte někdy batolatům jejich zdravé svačinky v praktických kapsičkách?  Vyzkoušejte zdravé kapsičky pro dospělé. KOMBE Smoothie s ženšenem je v podstatě první kapsičkou tohoto druhu i nás. Obsahuje zdravé smoothie, které je dnes jako součást zdravé výživy velkým hitem. Kromě zdravého ovoce obsahuje rovněž unikátní složku – šestiletý extrakt z červeného ženšenu.

Tato léčivá rostlina, nazývaná i korejský ženšen, je proslulá tím, že obsahuje až 160 unikátních léčivých látek. Jde o velice úspěšnou léčivou rostlinu z Korey, u které tamní úřad KFDA, zkoumající účinky léčivých rostlin, prokázal vliv na posílení imunity a odolnost vůči virovým onemocněním a bakteriím, snížení únavy i na zlepšení potence a sexuálního výkonu. Současně červený ženšen zkvalitňuje činnost mozku, pozitivně ovlivňuje paměť a zlepšuje i cirkulaci krve.

Smoothie si milovníci zdravé výživy oblíbili

V létě, kdy máme přístup k vlastnímu ovoci a zelenině ze zahrady, si jeho benefity užíváme snad nejvíce. Jiní jsme celoročně odkázání na suroviny pro jeho výrobu z běžné obchodní sítě. Mnohdy je však pro nás příprava smoothie komplikovaná. I když není těžká, znamená na přípravu myslet dopředu. Navíc trvanlivost doma vyrobeného smoothie není dlouhá. Též musíme přemýšlet nad nádobou, v jaké si jej budeme nosit s sebou třeba do školy nebo do práce. V PURE DISTRICT vyrobili smoothie v kapsičkách, jaké se využívají pro děti, navíc s velice unikátním složením. Prodává se pod značkou KOMBE a distribuuje se nejen v rámci České republiky, ale i na Slovensku a dál po Evropě. 

Nejde o další ochucený jablečný produkt!

Jablka sice máme rádi, ale někdy jich je až příliš. Uvědomili si to i výrobci smoothie s ženšenem. Nechtěli jako jiní producenti šetřit na obsahu. Proto základ nepostavili standardně na jablečném základu, ale použili mango, pomeranče, mandarinky, banán a ananas. Díky tomu je chuť vyvážená, exotická a návyková. Toho se však bát nemusíte. Jde totiž pouze o vitaminovou, a ne kalorickou bombu.

Tato zdravá kapsička pro dospělé si dokázala zachovat velice nízkou kalorickou hodnotu. Jedna obsahuje pouhých 298 kJ, tedy pouhých 70 kcal. Kvalitní zralé ovoce umožnilo vyrobit kapsičky bez přidaného cukru. Neobsahují ani další problematická aditiva. Jsou tedy bez barviv i konzervantů. A jelikož jsou též bez lepků a laktózy, hodí se i pro speciální diety. A samozřejmě pro každého, kdo chce navíc využít zdravé benefity červeného ženšenu. Toho každé balení smoothie obsahuje 200 mg.

Zdraví Made in Czechia

Smoothie s ženšenem KOMBE se vyrábí v České republice a je vyráběno za dodržení těch nejpřísnějších norem odpovídajících i produkci dětské výživy. Suroviny pro produkt se pěstují bez genetické modifikace, bez pesticidů a jsou prosty nebezpečných látek, včetně těžkých kovů. Tyto zdravé svačinky jde nosit v kabelce a mít svých 100 ml zdraví po ruce, kdykoliv dostaneme hlad či chuť na něco dobrého. Dokonalost chuti řešili ve firmě více než rok, takže pojďte rozmazlovat své chuťové buňky.

TIP: Produkt KOMBE Smoothie s ženšenem lze objednat v e-shopu Kombe.cz nebo v e-shopu PureDistrict.cz.