Repasované počítače a notebooky josu ekologické a ekonomické současně
Repasované počítače a notebooky josu ekologické a ekonomické současně

Repasované počítače a notebooky šetří nejen peněženky, ale i životní prostředí

Myšlenka trvale udržitelného rozvoje by nás měla napadnou nejen tehdy, když se rozhodujeme, jestli si koupíme vodu v PET lahvi, nebo se napijeme z kohoutku. Životnímu prostředí přispíváme či škodíme i ve chvíli, kdy nakupujeme spotřební zboží a techniku. A nejde jen o spotřebiče a předhánění se v A, A+, či A++ třídách. Stále významnější mírou se na znečišťování podílí elektroodpad i přímo IT odpad. Proto myslete na to, zdali skutečně potřebujte novou techniku, anebo vám postačí repasované počítače a notebooky.

Svět se v posledních týdnech skokově digitalizoval. To, co nám dříve připadlo vzhledem k IT rozvoji jako rychlé tempo, se ukázalo jako šnečí závody. Ze dne na den šlo i to, co dříve nešlo. Třeba přinutit učitele zadávat úkoly online a stejně tak komunikovat s rodiči žáků. Podobně se skokově mění přístup zaměstnavatelů a doufejme, že jim to vydrží déle než jen pár týdnů. Home office přestává být považovaný za snahu zaměstnance ulít se z práci. Z ničeho nic není problém ani přidělit zaměstnanci notebook místo počítače a zajistit tak jeho mobilitu. Dokonce i lékaři se přestali štítit použít notebook a připojení k internetu k tomu, aby komunikovali se svými pacienty. Co se dříve zdálo být nemožným, funguje.

Repasované počítače a notebooky přispívají ekologii i trvale udržitelnému rozvoji. Současně šetří naše peněženky.
Repasované počítače a notebooky přispívají ekologii i trvale udržitelnému rozvoji. Současně šetří naše peněženky.

Repasované počítače aneb za méně peněz více muziky

Potřebujete i vy domů či do práce další IT techniku? Pojďte být milosrdní jak k životnímu prostředí, tak ke své peněžence. Repasované počítače, repasované notebooky, ale i použité mobilní telefony a tablety nemusí končit na skládkách. Skvěle splní naše očekávání, mnohdy i více než nový produkt.

Repasované počítače nejsou přestárlé a technologicky zastaralé stroje. Mnohdy se jedná o zánovní IT techniku z operativních leasingů. Řada firem, třeba banky, mají velice rychlou obměnu technologického parku. Platí to i pro další firmy, zejména ty, které využívají již zmíněný operativní leasing výpočetní techniky. Díky tomu pak repasovanou techniku pořídíte poměrně novou, ve výborném stavu a od skvělých značek, jako jsou Apple, DELL, HP, Lenovo či Fujitsu. Technika z bankovního sektoru a z velkých podniků byla po celou dobu perfektně udržovaná, a že nejde o nové počítače mnohdy vůbec nepoznáte.

U repasovaných počítačů jde obvykle o nadstandardně kvalitní techniku z operativních leasingů bank a velkých podniků.
U repasovaných počítačů jde obvykle o nadstandardně kvalitní techniku z operativních leasingů bank a velkých podniků.

Koronavirus nesmí zvítězit nad ekologií

Kvůli skokovým změnám ve společnosti jsme se konečně digitalizovali snad téměř všichni. Koronavirus však odsouvá do pozadí otázku ekologie a trvale udržitelného rozvoje. Pojďte na ně myslet i ve chvíli, kdy sobě pro home office, či svým dětem na domácí výuku, pořizujete počítač, notebook či mobilní telefon. Nový nahraďte repasovaným. Změnu pozná váš bankovní účet, ale i životní prostředí. Repasované počítače jsou ekonomické a současně ekologické řešení.

Používat repasované počítače patří k „zelenému“ životu.
Používat repasované počítače patří k „zelenému“ životu.

Repasované počítače nabízí e-shop LevnaPC.cz

E-shop LevnaPC.cz dodává kvalitní odzkoušenou IT techniku a díky rozsáhlosti sortimentu je naprostou špičkou v ČR. Produkty jsou kvalitní, doba doručení nízká, e-shop též skvěle komunikuje se zákazníky ve všech fázích prodeje. Poradí před výběrem počítače i v rámci poprodejního servisu.

Zdroj obrázků: Depositphotos, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail