Levné testy na covid i pro firmy: Antigenní testy od 29 Kč

Levné testy na covid i pro firmy: Antigenní testy od 29 Kč

Firmy, školy, instituce – všude se povinně testuje. Kde koupit levné testy na covid, když je chceme po kusech jako soukromá osoba, ale třeba i na paletě pro firmu?

Nejsilnější vlna covid-19 je tady. Převládající variantou je mutace omikron. Ta je sice charakteristická nižší mírou komplikací a vážných průběhů, včetně hospitalizací, nadále jsou však ohroženy rizikové skupiny. Hrozí též kolaps ve firmách z důvodu vysoké nemocnosti. Omikron varianta je totiž 2,5 až 3krát nakažlivější než předchozí varianta delta. Odborníci si sice slibují, že se s variantou omikron nejspíš covid-19 promění na běžné sezónní virové onemocnění, teď však ještě musíme překonat aktuální masivní vlnu nákaz. K tomu má pomáhat i masivní testování.

Jak nenechat přerůst omikron v nezvládnutelnou vlnu pandemie?

Máme za sebou dva roky boje s pandemií a něco jsme se už naučili. I nyní pomáhá očkování (dnes již třemi dávkami), zvýšená hygiena rukou, nošení respirátorů FFP2 a též testování. Levné testy na covid nás motivují i k vlastnímu testování se doma. Pro firmy a instituce je teď navíc testování zaměstnanců a ve školách žáků povinné. Důležitá je samozřejmě vždy kombinace těchto opatření, protože žádné není 100% zárukou ochrany před nákazou a ani testy nejsou zdaleka 100%.

Levné testy na covid z Dialekarna.cz

Kolik testů pro svoji firmu potřebujete? Dialekarna.cz nabízí kvalitní levné antigenní testy na covid nejen pro kusový odběr pro samoplátce, ale též velkoobjemový či dokonce paletový prodej testů. Singclean® covid-19 testovací sada je registrovaná SÚKL a možný je i paletový odběr po 14 400 ks. V tomto množství se s cenou antigenního testu dostanete na pouhých 29 Kč. Odebrat lze i sady po 20 ks, kde je cena za test 39 Kč. I v případě kusového prodeje jde o levné testy na covid za pouhých 45 Kč. Singclean® covid-19 testovací sada je postavena na metodě koloidního zlata.

Covid ochrana z Dialekarna.cz

V e-shopu Dialekarna.cz si dále kromě levných testů na covid-19 pořídíte rovněž test na covid protilátky IgM/IgG. Koupíte zde jedny z nejlepších respirátorů FFP2 od české firmy GOOD MASK, jak kusově, tak ve zvýhodněných balíčcích. Pořídit si lze i infračervený teploměr Wellion, který je dalším důležitým pomocníkem v dnešní době covid-19.