Profesionální posilovací stroje GRÜN SPORT – to je vybavení i do vaší posilovny

Potřebujete vybavit fitness centrum či malou posilovnu? Profesionální posilovací stroje v nejvyšší světové kvalitě vyrábí česká firma GRÜN SPORT.

Otom, že zdraví a krása jsou závislé na pohybu, už nepochybuje nikdo. To klade vysoké nároky i na majitele beauty salonů, wellness center, ale i hotelů či penzionů. Už nejen profi fitness centra musí svým klientům nabídnout profesionální posilovací stroje. Ty zákazníci očekávají všude tam, kde jim slibují služby pro zdraví a krásu.

Profesionální posilovací stroje z Čech

Nedaleko Plzně vyrostla firma, která dokáže kvalitou posilovacích strojů konkurovat i nejlepší zahraniční nabídce. Pro vybavení posiloven od GRÜN SPORT se nerozhodují jenom čeští patrioti. Vysoká kvalita a dlouhá životnost, která je u těchto strojů nezbytnou, oslovuje české i zahraniční zákazníky již 30 let. Firma, která začínala po roce 1989, dnes vyváží do celé řady států. Na posilovacích strojích od GRÜN SPORT se cvičí nejen u nás a na Slovensku, ale rovněž ve Švýcarsku, v Německu, Turecku, Holandsku, a dokonce až v Jemenu. Což ale rozhodně není výčet všech států, kde si profesionální fitness salony a další zákazníci oblíbili produkci posilovacích strojů této firmy. 

Profesionální posilovací stroje české firmy GRÜN SPORT.
Profesionální posilovací stroje české firmy GRÜN SPORT.

K profesionálům, do škol i do firem – vždy s kvalitním poradenstvím

Stroje GRÜN SPORT vybavily celou řadu fitness center, sportovní kluby, penziony, hotely, instituce, jako jsou školy, policie nebo hasiči, rovněž zdravotnická zařízení, ale i domácnosti náročnějších zákazníků. Fitness ve škole, v hotelu nebo ve firmě je dnes téměř standardem. Běžně prodávané stroje v různých hypermarketech nebo sportovních obchodech podobnou zátěž neustojí. Nejsou dostatečně odolné, aby byly veřejně použitelné. Levný stroj poznáte i v domácnosti. Není vůbec neběžné, že se vám stroj rychle rozpadne, či přestane fungovat implementovaná elektronika.

S GRÜN SPORT získáváte profesionální posilovací stroje s nadstandardním servisem. Firma je pro vás schopna celé fitness centrum navrhnout. Nezáleží na tom, jestli jde o obří studio, nebo posilovnu jako další službu menšího beauty salonu. V GRÜN SPORTu s vámi proberou vaše požadavky, navrhnou stroje i jejich vhodné rozmístění. Každý stroj si máte možnost osobně vyzkoušet ve spřátelených posilovnách, kde už stroje firmy instalované jsou. Všechny stroje vám firma přiveze, instaluje, nastaví a zaškolí obsluhu. Dostáváte na ně nadstandardní, až čtyřletou záruku.

GRÜN SPORT vybaví velké fitness centrum i malou posilovnu třeba ve wellness centru, v hotelu nebo ve vaší firmě.
GRÜN SPORT vybaví velké fitness centrum i malou posilovnu třeba ve wellness centru, v hotelu nebo ve vaší firmě.

Součástí služeb jsou i veškeré záruční a pozáruční opravy přímo v každé provozovně, která si profesionální posilovací stroje od GRÜN SPORT zakoupila. Profi servis přímo od výrobce máte po celou dobu, po kterou budete stroj používat.

Jak vybavit posilovnu?

GRÜN SPORT nabízí stroje pro celou řadu různých zákazníků, jejichž požadavky se výrazně liší. Lze si vybrat z několika řad, nebo si lze dokonce nechat vyrobit posilovací stroje na míru.

Společnost nabízí řady:

Deluxe: luxusní řada posilovacích strojů pro nejnáročnější klienty.

Compact: moderní posilovací stroje vhodné pro posilování všech svalových partií.

Klasik: univerzální stroje pro všechny typy posiloven, včetně menších.

Energy: stroje pro maximalizaci výkonu a srovnání svalových disbalancí.

Cardio stroje: stroje vhodné pro cardio tréningy i zdravotnické použití.

Cross Fit: funkční masivní konstrukce na míru pro skupinové tréningy.

Proč si koupit profi posilovací stroje od GRÜN SPORT?

Firma, o které najdete podrobné informace na www.grunsport.cz, nabízí nadstandardní služby – před zakoupením strojů i posléze. Je vám rovněž schopna pomoci s financováním nákupu strojů. Nejde jen o firmu, která v České republice sídlí. Veškeré stroje se zde rovněž vyrábějí a díky tomu dokáže GRÜN SPORT nabídnout skutečně tu nejvyšší možnost kvalitu. Jde o rodinný podnik s vysokou prestiží, kterou založil v roce 1989 Petr Grün a dnes v čele firmy stojí jeho dcery, tělem i duší sportovkyně, Michaela Anna Dvořáková Grünová a Gabriela Bernardová.

Zdroj obrázků: GRÜN SPORT, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail