LIkvidace virů suchou párou: Žehlicí systém LAURASTAR nabízí více než jen vyžehlené prádlo

Švýcarská značka LAURASTAR prodává i u nás dokonalé žehlicí systémy, které povýšily žehlení i samotnou žehličku o několik tříd výš. Ale nabídnout umí nejen dokonale vyžehlené prádlo s menší námahou. Jsou též cestou, jak zvýšit hygienu textilu díky využití suché hygienické páry. Což je v dnešní době více než aktuální. Likvidace virů suchou párou je moderní formou zvýšení hygienického standardu.

Neznám nikoho, kdo se k žehlení staví neutrálně. Někdo jej nenávidí a snaží se žehličku ze života vytěsnit. Jde to. S pomocí sušičky prádla, chytrým přístupem k praní a sušení, i vhodným výběrem materiálů či střihů oblečení. Připravujeme se však o hygienický benefit, který nám nabízí právě žehlení. Pak je tady druhá skupina, která prostě žehlí ráda a vše. Žehlení berou jako rituál, nákupu nové žehličky se věnují jako nákupu šperku a hledají high-end technologie. Žehlicí systém LAURASTAR se hodí pro obě skupiny.

Co vše umí žehlicí systémy LAURASTAR?

Díky LAURASTAR žehlicímu systému zkrátíte dobu žehlení až o polovinu času. Nemusíte se bát toho, že takto vyžehlené oblečení a textil nebude stejně dokonalým. Právě naopak. Vše získá větší objem a tkaniny i fashion kousky jako by prošly antiageing kůrou. Nezáleží na tom, jaké materiály či barvy tímto systémem žehlíte. Jde o chytrá zařízení, která lze dokonce propojit s mobilní aplikací a nechat si při žehlení poradit. Není to tedy jen žehlení pro pokročilé hospodyňky, ale též pro začátečníky, třeba muže, na které ze dne na den zůstane údržba jejich oblečení.

Specialista na parní žehlení s mnoha vychytávkami

LAURASTAR je specialistou na parní žehlení. Tato švýcarská značka dodává nejen žehlicí systémy, ale rovněž parní generátory, které jsou důležité jak pro dokonalé žehlení, tak pro hygienu. Produkují suchou hygienickou páru, která je schopna odstranit až 99,999 % bakterií. Dalšími vychytávkami značky, které mění žehlení, jsou 3D aktivní žehlicí plocha i aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem.

Produkty LAURASTAR – to je likvidace virů suchou párou, včetně koronavirů

Jedinečná technologie hygienické suché páry je implementovaná do všech žehlicích systémů a přístrojů LAURASTAR. Technologie suché hygienické páry, v originálu známá jako Dry Microfine Steam (DMS), byla zkoumána nezávislými laboratořemi, aby se potvrdila její účinnost, pokud jde o hygienu. Potvrdilo se, že je schopna odstraňovat až 100 % roztočů a 99,9 % virů, bakterií a hub. Stejně účinnou je na koronaviry, takže je ideálním pomocníkem v době boje s covid-19.

Se suchou hygienickou párou lze eliminovat výskyt patogenů na oblečení i ve spodním prádle, přičemž oblečení lze prát v energeticky úsporných režimech šetřících rovněž oblečení, tedy při nízkých teplotách, a taktéž bez používání speciální antibakteriální chemie. Nízké teploty praní a krátké prací programy nejsou schopny patogeny vyhubit. Suchá hygienická pára ze systémů LAURASTAR tento hendikep ale snadno eliminuje. Pára pronikne hluboko mezi vlákna a během několika vteřin udělá oblečení, ale i různé doplňky, třeba sportovní, hygienicky čistými. Díky tomu je oblečení zbaveno virů, bakterií, hub, roztočů i dalších patogenů a alergenů.

Láká vás likvidace virů suchou párou? Pořiďte si malý hygienický napařovač

V prvním koronavirovém roce zareagovala značka LAURASTAR velice rychle a přinesla na trh též malý ruční profesionální hygienický napařovač LAURASTAR IGGI WHITE. Během 2,5 minuty se zahřeje a vytvoří hygienickou suchou páru DMS. Pod tlakem 3,9 barů lze pak tuto páru využít nejen pro rychlé vyžehlení pověšeného oblečení, ale zejména pro desinfekci oblečení, hraček, sportovních potřeb, ložního prádla a dalších věcí, které chceme udržet hygienicky čisté. Je nepostradatelným pomocníkem do každé domácnosti, pro rodiny s dětmi, ale třeba i na cesty. Je skladný, praktický a účinný.