Kolagen s kyselinou hyaluronovou je ideální kombinace pro zdraví a krásu

Doplňky stravy nám pomáhají zdolat znevýhodnění, která si na nás nachystala příroda i třeba naše genetický výbava. Kvůli nim se potýkáme s různými problémy souvisejícími s věkem, či prostě naše tělo stárne. Skvělým bojovníkem proti stárnutí je kolagen s kyselinou hyaluronovou.

Jak se projevuje stárnutí? Věřte mi, rozhodně to nepřehlédnete

Stárneme všichni, a to již od našeho početí. Nejdříve tomu říkáme honosněji – rosteme! Postupně si však vyměřený čas, který nám byl dán, začne vybírat svoji daň. U každého se to může projevovat jinak. Muži vnímají spíše to, že je začnou bolet klouby a oblíbené sportovní či pohybové aktivity se pro ně stávají problematickými. My ženy zas v zrcadle zděšeně civíme na své přibývající vrásky, ale i na zhoršující se kvalitu vlasů a nehtů. Mohlo by se zdát, že jsme malicherné, ale dnešní doba, kdy se stárnutí neodpouští a kult mládí je tak v kurzu, je důležité udržet se dlouho svěžími, mladistvými, a též samozřejmě více než jen průměrně mobilními.

Kolagen s kyselinou hyaluronovou je elixírem mládí. Ve spojení s biotinem pomáhá naší pleti, vlasům a nehtům ještě více.

Kolagen si naše tělo tvoří dostatečně pouze do 25 let, kyselinu hyaluronovou do 20

Někdo mávne rukou a říká si, že naše tělo si vyrobí vše, co potřebuje, samo. Stačí mu dát vhodnou stravu. Jenomže pokud jsou tělesné procesy v lidském těle nastaveny tak, že se nám klíčové složky tvoří pouze do určitého věku, běžná strava na zvýšení jejich produkce nebude stačit. Přírodu musíme přelstít a nakrmit ji trochu jinak. Nestačí ani sáhnout po jakýchkoliv doplňcích s kolagenem či kyselinou hyaluronovou. Je důležité vybírat ty s dobrou vstřebatelností, které je tělo schopné správně zužitkovat.

Stačí jedna odměrka denně do nápoje a kolagen, kyselina hyaluronová a biotin mohou ukázat, co v oblasti anti-ageingu umí.

Kolagen a kyselina hyaluronová jsou toho typickým příkladem. Kolagen by měl být pro lepší vstřebávání hydrolyzovaný. Vybírat si lze z různých druhů, ale tradičně osvědčeným je především kolagen hovězí. Kyselina hyaluronová, jež se vyskytuje ve třech molekulových hmotnostech, je pro tělo ideální jako kombinace dvou z nich – nízkomolekulární a středněmolekulární. Tedy nejlépe v rozsahu 500 až 700 kDa. Takto skvělou kombinaci v jednom produkty příliš nenajdete. Světlou výjimkou je produkt Kolagen s kyselinou hyaluronovou 500 g od německé společnosti Woldo Health. Ten si lze pořídit v českém e-shopu Woldoshop.cz.

Do třetice všechno dobré – zejména pro pleť, vlasy, nehty a zuby

Naše pleť, vlasy, nehty a zuby jsou mnohdy prvními ukazateli stárnutí. Pokud ke kyselině hyaluronové a kolagenu přidáme ještě biotin, získáme dokonalé anti-ageing trio. Tyto skvělé pomocníky nemusíte užívat ve třech doplňcích stravy. Produkt Kolagen s kyselinou hyaluronovou 500 g totiž obsahuje i třetího do party – biotin.

Naordinujte si mládí s kolagenem, kyselinou hyaluronovou a biotinem.