Rádi vám představujeme to nejlepší z české produkce potravin. V dnešní době, kdy si opět uvědomujeme, jak důležité je pro nás zdraví a jak nám imunita pomáhá si jej udržet, je vhodný čas si představit i kvalitní český med.
Český med

Český med nejvyšší kvality nabízí Včelařství Rážovi

Rádi vám představujeme to nejlepší z české produkce potravin. V dnešní době, kdy si opět uvědomujeme, jak důležité je pro nás zdraví, a jak nám imunita pomáhá si jej udržet, je vhodný čas si představit i kvalitní český med.

Právě teď, na jaře, včely nejpilněji pracují na tom, abychom měli této skvělé potraviny s pozitivním vlivem na náš imunitní systém dostatek. Za skvělým českým medem stojí i Včelařství Rážovi.

Kvalitní med ovlivňuje naše zdraví i imunitu.
Kvalitní med ovlivňuje naše zdraví i imunitu.

Med a jeho vliv na zdraví

Včelí med je v lidovém léčitelství využíván od nepaměti. Doporučuje se jako prostředek při zánětech dýchacích cest, kdy se podává v čaji a v mléce, pomáhá znovu získat energii při rekonvalescenci po nemoci, je pomocníkem při nespavosti, umí pomoci při překyselení žaludku, žaludečních vředech, onemocněních žlučníku, jater, při žloutence, pálení žáhy, špatném trávení i plynatosti. Je to skvělý pomocník při zácpě, dokonce lžička medu denně je užitečná i při cukrovce. Sladký med uklidní i pocuchané nervy. Medu se nemusíte vyhýbat ani při hubnutí. Enzymy v medu pomáhají k lepšímu trávení. Med je užitečným v těhotenství a je ideálním sladidlem do jídla pro novorozence a děti.

Včelařství Rážovo nabízí český med z okolí brdských lesů.
Včelařství Rážovo nabízí český med z okolí brdských lesů.

Kvalitu medu ovlivňují zkušenosti i původ

O chov včel zájem sice roste, avšak začínajícím včelařům mohou chybět zkušenosti. Chov včel není snadný. Vyžaduje čas, stojí peníze a potřebujete mít zkušenosti, abyste dokázali chovat zdravé a životaschopné včelstvo. Proto je dobré volit si med od včelaře s letitými zkušenostmi. Ty nabízí i Včelařství Rážovi. Informace o včelařství najdete na jeho webových stránkách www.vcelarstvi-razovi.cz. Včelařství nabízí kvalitní český med s jasným původem. Na rozdíl od hypermarketových medů, které slévají dohromady produkci i z několika států současně.

Včelařství s kořeny až v první republice

Kořeny Včelařství Rážovi sahají až do první republiky. Právě tehdy dědeček současné majitelky založil svůj první chov včel. I když razil názor, že pro ženy je včelařství příliš těžkou prací, postupně otěže převzaly právě ženy. Dnes za Včelařstvím Rážovi stojí paní Alena Rážová se svým manželem.

Kupujte vždy pouze kvalitní český med. Ideální je tzv. nákup přímo ze dvora.
Kupujte vždy pouze kvalitní český med. Ideální je tzv. nákup přímo ze dvora.

Český med z brdských lesů

V současné době má Včelařství Rážovi celkem padesát včelstev na dvou stanovištích. Ty se nachází v úžasné přírodě v okolí brdských lesů. Produkcí včelařství je kvalitní květový, medovicový a smíšený med. Koupit si jej můžete tzv. přímo ze dvora. Včelařství nabízí nejen prodej medu od včelaře, ale též prodej oddělků, plastové nádoby na med a další potřeby pro včelaře.

Zdroj obrázků: DepositPhotos, Včelařství Rážovi, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail