Vlasy z obchodního centra? Kadeřnictví Zličín zaměstnává perfektně školené profíky

Musíte ke svému kadeřníkovi chodit do končin, kam jinak nezavítáte? Kadeřnictví Zličín vám nabídne možnost spojit příjemné s užitečným. Nakoupíte si, zabavíte děti, a ještě odejdete s novou barvou či účesem. A vlasy z obchodního centra mohou vypadat dokonale.

Kadeřnictví v obchodním centru nemusí být žádným kompromisem ani „rychlostřižnou“. Důkazem je salon Barber’s wife. Mnohé chodíme do profi salonů v centru. Máme to však z ruky. Když nejsme z Prahy, ani nás nenapadne objednat se ke kadeřníkovi mimo naše město. Přitom nakoupit si třeba z Kladna, Slaného, z Berouna, ale třeba i z Plzně do Prahy klidně vyrazíme. Zajděte si do Prahy i do profi kadeřnického salonu. Kadeřnictví Zličín, salon Barber’s wife, to jsou nejlepší specialisté na vlasy.

Od dobrého kadeřníka toho nechceme vůbec málo

Musí rozumět našim vlasům, které nejsou vždy standardní a bezproblémové. Musí sledovat módní trendy a umět nám vykouzlit vlasy doslova jako z fashion magazínu. Střih musí být precizní, barva dokonalá, styling famózní. Do toho chceme poradit s lupy, s mastícími se vlasy i s jejich vypadáváním. Lze najít v obchodním centru kadeřnictví, kde něco takového umí? V kadeřnictví Zličín takové specialisty najdete.  

Barber’s wife poskytuje profesionální a luxusní služby

Ty se navíc snažil dostat blíže k zákazníkům. Tedy na místo, kam chodí nakupovat potraviny i módu. Na místo, kde je možné třeba přítele usadit na dvě hodiny do kavárny či restaurace s wifi, nebo dítě do kina. Za ten čas si pak nechat udělat nové vlasy.

Kadeřnictví na Zličíně neustále školí své kadeřníky. Ti mají přehled o vlasových módních trendech, vyznají se v barvách i v nejmodernější vlasové kosmetice. Zabývají se též trichologií, takže pokud máte problémy s vlasy, využít lze i profesionální vyšetření vlasů a nechat si doporučit návrh řešení svých problémů. Častými problémy bývají alopecie (padání vlasů), mastné vlasy, lupy, slabé a jemné vlasy i poškozená struktura vlasů.

V salonu si máte rovněž možnost koupit profesionální vlasovou kosmetiku určenou jen pro salony. Díky ní navážete s péčí o vlasy na služby poskytnuté salonem a vaše vlasy a účes vydrží dokonalými až do další návštěvy kadeřnictví.

Kadeřnický salon na Zličíně se ale umí postarat i o vlasy našich partnerů či dětí

Na jednom místě najdete nejen dámské kadeřnictví, ale i pánské holičství a pánského kadeřníka. Muži si sem chodí pro nový účes i profesionální oholení břitvou s napářkou. Postarají se tady ale rovněž o naše děti. Nemusíme je tedy týrat našim domácím střihem. Z Barber’s wife vyjdou jako dětské filmové hvězdy. Dopřejte jim i sobě ten nejlepší kadeřnický tým, který navíc chodí do práce tam, kde nám to jako zákazníkům vyhovuje nejvíce. Tedy na místo, kam tak či tak nakonec dojdeme na nákupy.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail