Za několik týdnů by měla přijít na trh nejnovější generace očekávaných telefonů s pořádnou dávkou výkonu – Samsung Galaxy S23.

Těšíte se na nový Samsung Galaxy S23? Na veřejnost unikly předběžné informace

Za několik týdnů by měla přijít na trh nejnovější generace očekávaných telefonů s pořádnou dávkou výkonu – Samsung Galaxy S23. Vzhledem k neustálému vývoji technologií a zvyšujícím se požadavkům zákazníků se můžeme těšit na některé novinky, na jejichž základě se dočkáme opravdu zajímavých služeb. Jaké specifikace si pro nás připravila společnost Samsung?

Vylepšený čip?

Nejdůležitějším kritériem je přirozeně samotný výkon, jenž je rozhodujícím faktorem pro náročné uživatele. Moderní Samsung Galaxy S23 se pravděpodobně bude moci chlubit zdokonalenou verzí čipu MediaTek, který by měl nahradit starší Snapdragon. Za zmínku stojí i nová generace flash paměti UFS 4.0, díky níž se dočkáme dvojnásobné přenosové rychlosti a úspory energie.

Tím se dostáváme k baterii, přičemž v dané oblasti se snad Samsung S23 poučí z chyb svých předchůdců. Základní model si pravděpodobně připíše kapacitu 4 000 mAh, zatímco dražší typy dokonce až 5 000 mAh.

Skvělé fotografie se Samsung Galaxy S23

Schopnosti, rozlišení a kvalita objektivu jsou v dnešní době extrémně důležitým požadavkem. Na veřejnost pronikly spekulace ohledně možného použití 200Mpx snímače Isocell HP3. Pokud se tak stane, S23 si zajisté získá srdce milovníků fotografování i natáčení videí.

Přibližná cena tří dostupných modelů Samsung Galaxy S23 se bude pohybovat okolo 22, 27 a 32 tisíc korun (podle výbavy). Máte-li zájem o nejnovější generaci mobilů, určitě sledujte internetové stránky velkých a známých prodejců. Dodatečných informací a brzké dostupnosti se dočkáte na webovkách e-shopu Okay.

Rozklikněte si výše vložené odkazy a ihned se před vámi objeví podrobnější specifikace. Až přijde čas, během několika málo kliknutí si zarezervujete svůj osobní kus a stanete se hrdými majiteli technologicky pokročilého zařízení.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail