Chytré hodinky a fitness náramky přinesly do sportu a do našich aktivit pro zdravý životní styl nový rozměr.

Smart hodinky a fitness náramky motivují a pomáhají dostát novoročním předsevzetím

Chytré hodinky a fitness náramky přinesly do sportu a do našich aktivit pro zdravý životní styl nový rozměr. Pomáhají nám monitorovat naše aktivity a mít o nich přehled. Některé z nich sledují naše aktuální životní funkce, například tepovou frekvenci, a pomáhají nám tak i správně cvičit. Umožňují nám však i snadnější sportovat. Bez toho, abychom museli mít v ruce náš mobilní telefon. Jeho funkce umí nahradit, nebo využít díky bezdrátovému připojení smart hodinek či fitness náramku s chytrým telefonem. Díky svým funkcím vám pomohou dostát i novoroční předsevzetí.

Smart hodinky nám pomáhají zůstat aktivními

Hodinky nejsou za zenitem. Ty staré nahradily smart hodinky, které se staly našim každodenním chytrým společníkem. Co vše umí? Popsat si to můžeme na jednom z oblíbených modelů, kterým jsou smart hodinky CARNEO Gear+ CUBE. Už nemluvíme o cenově nedostupných modelech. Tyto hodinky stojí pouhých 2290 Kč a zcela změní vaši chuť sportovat i zlepší sportovní výsledky. Díky hodinkám můžete monitorovat veškeré své denní aktivity. Zbavíte se též svého telefonu z kapsy a na příchozí zprávu (SMS i z online aplikací) či hovor vás upozorní přímo hodinky. Co vám tyto smart hodinky o vás prozradí?

Jsou schopné měřit kalorie i monitorovat kvalitu spánku. Měří vás tep, okysličení krve i krevní tlak. Díky krokoměru budete vědět, kolik jste toho za den ušli a kolik jste této aktivitě věnovali času. Díky šesti sportovním režimům pak můžete monitorovat své konkrétní sportovní aktivity (chůze, běh, turistika, cyklistika, basketbal a plavání). Hodinky mají skvělou technickou výbavu. Vydrží 3 až 5 dnů na jedno nabití, mají Bluetooth a jsou kompatibilní s Androidem i iOS. Jsou též odolné vodě a prachu díky certifikaci IP68.

Díky těmto funkcím chytrých hodinek se snadněji přesvědčíte, že je čas se hýbat. Budete mít chuť více ujít, déle běhat i častěji jezdit na kole.

Krásné chytré hodinky i pro dámy

Smart hodinky jsou technická vychytávka, která je stejně blízkou mužům i ženám. Ženy oceňují chytré funkce stejně, ale ještě navíc si potrpí na fashion styl hodinek. A dámské smart hodinky se tomuto požadavku přizpůsobily a umí nabídnout i dokonalý luxusní design. Značka CARNEO prodává velké množství dámských modelů. Jejich funkce se liší model od modelu. Snadno si tak vyberete pro sebe ty nejoptimálnější.

Kvalitní chytré hodinky dotykové, to je model CARNEO Gear+ 2nd Gen. silver. Jde o u žen oblíbené stříbrné hodinky s barevným LCD s mnoha funkcemi a za vynikající cenu 1790 Kč. Co vše umí? Měří kalorie i tep srdce. Budete znát svůj krevní tlak i okysličení krve. Hodinky sledují kvalitu vašeho spánku a hlídají i váš cyklus díky implementovanému menstruačnímu kalendáři. Na jedno nabití vydrží 5 až 7 dní. Jsou schopny sledovat vaše sportovní aktivity až v sedmi typech sportů – běh, chůze, kolo, švihadlo, badminton, basketbal a fotbal. Mají certifikaci na IP67.

Fitness náramky fungují podobně jako smart hodinky

Velice podobě, někdy identicky jako smart hodinky, fungují fit náramky. Smart náramek CARNEO Soniq+ má rovněž barevný displej a lze jej spárovat s mobilním telefonem. Měří kalorie, tělesné teploty, srdeční tep i krevní tlak. Jeho součástí je krokoměr a změří kvalitu spánku. Hodí se zejména pro pět sportu: běh, chůzi, turistiku, cyklistiku a basketbal. Náramek je certifikován na IP67 (odolný prachu a vodě) a nechybí mu bluetooth. Na jedno nabití vydrž 5 až 7 dnů.

Pomocníci pro novoroční předsevzetí

Každoročně si dává předsevzetí do nového roku až 80 % Čechů. Nejčastěji chceme zhubnout, začít se zdravěji stravovat, hýbat se a cvičit, více se věnovat outdoor aktivitám. Právě smart hodinky a fitness náramky vám v tom umí pomoci. Díky nim neskončí vaše novoroční předsevzetí jenom jako pouhé „chci“, ale skutečně si je splníte. Chytré hodinky a fitness náramky jsou doslova návykové. Po několika trénincích a dnech používání je již nebudete chtít sundat.