Profioblečení pro číšníky, barmany i kuchaře musí mít styl

Stylová restaurace potřebuje i stylově oblečený personál. Platí to pro obsluhu, ale i pro kuchaře. Víte, kam pro funkční a současně stylové profioblečení pro personál vaší restaurace, baru či kavárny?

Zákazníci restaurací jsou stále náročnější. Už dávno nestačí hezké prostředí restaurace. To je pokládáno za samozřejmost, a pokud nemá svůj genius loci, obvykle si zákazníky neudrží. Stejně tak musí být samozřejmostí kvalitní sortiment jídel a nápojů, profesionální přístup obsluhy a zapomínat se nesmí ani na to, že český zákazník je citlivý na ceny. Jenomže ani když ve všem obstojíte na jedničku, nemusí to stačit. K dokonalosti každé restaurace, kavárny či baru patří i profioblečení, které má styl a dodává lokálu profesionalitu a originalitu současně.

Profioblečení pro číšníky od FOMI

Česká rodinná společnost FOMI již 25 let přispívá k tomu, aby naše restaurace či kavárny byly originálnější a profesionálnější. Zaměřuje se na šití a prodej profesních oděvů, včetně oblečení pro číšníky i další obslužný a restaurační personál. Práce kuchaře, číšníka ani baristy není vůbec snadná. Dlouhé směny, práce v neustálém pohybu, často při vyšší teplotě a v prostředí, kde se oděv snadno ušpiní – tohle vše musí profioděvy pro restaurační personál ustát. Právě ve FOMI najdete profesionály, kteří to ví a dovedou rovněž takovéto oděvy navrhnout i ušít. Současně budou stylové a korespondující s corporate identity vašeho zařízení.

Být lepší musíte být do posledního knoflíku

Budujete restauraci zaměřenou na zdravější stravování? Míříte tak vysoko, že byste někdy rádi získali pro vaši restauraci michelinskou hvězdu? Nebo jste třeba jen puntičkář a toužíte po dokonalosti? Nechte si navrhnout profioblečení od FOMI. Pro firmu je výzvou i pouhá barmanská zástěra. FOMI je tady pro každého, ať již chcete svoji restauraci rychle vybavit profioděvy pro personál, nebo toužíte najít partnera, který vám pomůže vytvořit pro personál skutečně ty nejoriginálnější a nejpraktičtější oděvy. Someliéři, baristé, šéfkuchaři i běžný personál – všichni oceňují oděvy, které FOMI nabízí. Ať již z vlastní produkce, nebo od firem, jejichž sortiment nabízí na stánkách svého e-shopu.