Lázně 2022: Využijte státní příspěvek na lázně. Platí i v prvních měsících nového roku

Lázně 2022: Využijte státní příspěvek na lázně. Platí i v prvních měsících nového roku

Státní příspěvek na lázně se prodlužuje. Platí pro pobyty realizované do 31. 3. 2022 a je pravděpodobné, že bude ještě prodloužen.

Užijte si české lázně a současně podpořte české lázeňství

O státní příspěvek na lázně ve výši až 2000 Kč je tak enormní zájem že některé lázně již naplnili svoji kapacitu a třeba v roce 2022 vouchery již nepřijímají. Aktuálně však lze pořád poukaz do lázní využít například v Lázních Kynžvart, ve Františkových Lázních, v Mariánských Lázních, v Lázních Karlovy Vary a v Lázních Teplice.  

Voucher lázně je určen výhradně pro pobyty v českých lázních, a to v zařízeních, která poskytují lázeňskou péči a nachází se v oficiálních lázeňských destinacích. Podmínkou je, že bude váš pobyt v délce minimálně 6 nocí a v rámci pobytu využijete minimálně 5 procedur.

Aktuálně byla možnost využít poukazy do lázní prodloužena do 31. 3. 2022. Do tohoto data musí být váš pobyt realizován. Proto máte nejvyšší čas na rezervaci vašeho termínu pobytu. Je sice možné, že dojde k prodloužení až do 30. 6. 2022, ale zatím k tomu nedošlo.

Lázně jsou hitem, jak trávit dovolenou v zimních měsících

Ne každý jezdí v zimě na hory, ne vždy nás láká odletět někam za teplem. Dnešní situace je navíc komplikovaná i kvůli pandemii. České lázně jsou ideálním místem pro zimní či jarní dovolenou. Příspěvek na lázně nám navíc pobyt příjemně zlevní. Do lázní se dnes nechodí jen kvůli zlepšení zdravotního stavu, ale i kvůli relaxaci. Současně dnes lidé vyhledávají pobyty pro regeneraci dýchacích cest, pro posílení imunity i načerpání energie. V lázních najdete i přímo pobyty zaměřen na regeneraci po covidu. Vyberete si lázně pro individuální pobyt, ale najdete i lázně vhodné pro rodinnou relaxaci.

TIP: Největší výběr pobytů s příspěvkem na lázně naleznete na Spa.cz.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail